Esileht Rasestumine ja lapse ootamine samast soost lapsed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: samast soost lapsed

Postitas:

Lihtsalt tahan kurta.
Ootan kolmandat last, kes on esimestega samast soost. Tähtaeg on mai kuus. Kuna nüüd olen silmnähtavalt rase, siis tulevad kõigilt suvalistelt ka küsimused, et kas seekord sünnib teisest soost laps. Ja oh seda kaastunnet, kui kuulevad vastust. Rasedana olen emotsionaalsem ka kui muidu ning on raske viisakaks jääda. Ei tahagi suhelda enam nende halajatega. Kas tõesti on see inimestele nii tähtis? Meie ei võtnud kolmandat rasedust ette, et ehk sünnib teisest soost laps. Väga rõõmus olen, et laps on terve ja kõik hästi. Üks töökaaslane ütles mulle veel, et ei pea tema ees head nägu tegema, et kõik soovivad erinevast soost lapsi, lihtsalt ei tunnista seda.

Ma olen hinges nii solvunud. Tunnen, et teised rikuvad minu jaoks ära selle viimase kauaoodatud beebiootuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 09:21; 14.02 17:43; 18.02 09:27; 20.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel ka kolmas rasedus, mul küll rasedust veel vähe 9+3 ja ainult mõned üksikud teavad rasedusest. Mul ees 2 poissi. Me loodame, et ikka võiks tüdruk tulla.. Aga kui ei tule, siis ei tule.. Me seetõttu kurvad pole.. Ja eks meilgi tuleb seda teemat, et kas nüüd tuleb lõpuks tüdruk ära jms.. Aga mina leian, et kui ise tunned rõõmu ükskõik mis soost lapse üle, siis on raske lasta teistel oma tuju rikkuda… Sest kui ikka ise kiirgan enesekindlusest, siis mis siis teistel enam öelda.. Ära lihtsalt kuula neid, ära lase nende juttu endale ligi.. Ja kui tunned, et nende jutt segab, siis ütlegi neile, et sulle on oluline terve laps, mitte sugu…
Eks ise loodan, et mul kolmas tuleb teisest soost, aga olen ikka sama rõõmus, kui tuleb ka kolmas poiss. Peaasi, et on terve ja tuleb, kes tuleb.. Mina teiste juttu ligi ei lase… Juba teise lapsega oli, et loodeti, et tuleb juba teine tütar, et siis mõlemad olemas… Aga nähti, et minul pole sellest midagi ja et olen õnnelik selle üle, mis on… Siis enam sellel teemal ei räägitud.

Naudi oma rasedust ja eira neid ja nende juttu, mis sulle ei meeldi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi mitte välja teha, ja kui viitsid, siis hari, et tõesti on inimesi, kes ei taha “igast sordist” üks, vaid tervet ja õnnelikku last. sageli inimesed ise lihtsalt ei oska midagi kosta, ja siis eeldavad ja ütlevad sama malli asju, no tühja nendega. kelle jaoks vaevud, võid välja tuua vaieldamatud positiivsed küljed, rohkem sobivaid tegevusi lastel omavahel, esemete ja mänguasjade taaskasutus pereringis, kogemused poiste/tüdrukutega. ja põhiline, olgu enne sinu olukorras, siis teaks, kuidas üks ema sellises olukorras tunneb, et kas ikka tõesti kõik mõtlevad ainult selle peale, et oleks tulnud teine, või lihtsalt ootavad, et kõik läheks ilusti, ja et saaks oma lapsekesega juba kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa annad neile järelikult vale vastuse. Mina pole ühegi lapsega sugu teada tahtnud ja nii olen ka vastanud, niisiis on inimestel raske olnud kaastunnet avaldada. 😉 Sa võid ju ka öelda, et ei tea või, nagu mu õde, et enne sündi ei avalda…

Aga muidugi avaldustest, et “ehk on seekord ikka tütar”, see ei päästa. Kolmandat oodates (11a pärast teist) lausa küsisin ühelt õpetajalt selle peale, et millised soopõhised pretensioonid tal mu (minu teada igati kenasti käituvatele ja tema aines võistlusi võitnud) poegadele siis on. See vist natuke ehmatas teda. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 09:57; 14.02 11:26; 14.02 16:54; 15.02 10:15; 24.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kaks samast soost last ja sisetunne ütleb, et pigem on jälle sellest soost laps tulemas. LA veel tegemata, nii et kindlalt ei tea.
Aga mul on täiesti ükskõik lapse soost. Mina loodan, et tal sugu ikka oleks ja sellega, nagu muu tervisegagi, kõik korras oleks.
Kui tuleb kolmas ka samast soost, ma olen õnnelik. Ja kui tuleb teisest soost, olen ka õnnelik. Ei ole siin mingit salajast unistamist ega enesepettust.
Ma küsiks ka vastu sellistelt kaasatundjatelt, et mis teile siis selle soo puhul ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:29; 15.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kodus 2 poega ja kolmanda sugu veel tea, ise arvan ka, et tuleb poiss taas. Ikka päritakse, et noo kas ootate tüdrukut. Meie pere on rõõmus mõlemast soost lapse üle ja vastangi, et ootame tervet last lihtsalt, ükskõik kumb tuleb. Aga neid ahhetajaid ja ohhetajaid on küll ümberringi. Ma ei saa aru, mis neil sellest, ega ma neile ju last ei sünnita. Ta sünnib meie perre. Ma väga ei lase häirida ennast sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on täiesti ükskõik lapse soost. Mina loodan, et tal sugu ikka oleks ja sellega, nagu muu tervisegagi, kõik korras oleks.

Mu neljanda lapse LA tulemustes ongi põhimõtteliselt kirjas, et sugu on olemas ja sellega on kõik korras. 😀 Sulgudes lisaks pandud, et vanemad sugu teada ei soovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 09:57; 14.02 11:26; 14.02 16:54; 15.02 10:15; 24.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teist korda rase ja ka nüüd tulemas tüdruk. Inimesed on jah väga taktitundetud. Näiteks äi ütles “jälle”, ema sõbranna “küll järgmine kord õnnestub” jne. Uskumatud inimesed. Me abikaasaga oleme tüdruku üle väga õnnelikud. Ka tema alati just tütreid soovinud. Ma ei oskakski poissi kasvatada ja tüdrukud just kuidagi südamelähedasemad. Ja päris ausalt, see jutt ei tule kibestumusest vms. Päris tõsiselt olemegi õnnelikud. Oleme ka öelnud teistele, et kui nii väga poissi tahavad, siis tehku ise. 😀 Meil kolmandat last ei tule ka, kaks on meie mõlema soov ja oma tirtsudega väga rahul. Meie jaoks on oluline ainult see, et nad oleksid terves ja õnnelikud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:25; 15.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult tean mida tunned. Mul endal on 2 last eri soost ja koguaeg kuulen juttu, et noh, nüüd on komplekt koos, rohkem pole vaja jne. Eriti, kuna esimene tüdruk ja teine poiss, siis just sel teemal, et noh, tuli ka poiss kohe esimesel kahel katsel ära, et ei pea rohkem pingutama – justkui oleks see kõige tähtsam, et poiss oleks.

Tegelikult tahan ma nagunii ühte last veel ja tegelikult oleksin ma väga tahtnud, et just esimesed kaks, ke son vikese vanusevahega, oleksid olnud mõlemad tüdrukud (st mõlemad samast soost, aga kuna esimene oli tüdruk (soovitult), oleks väga meeldinud ka teine tüdruk)

Inimesed hindavad lihtsalt olukorda oma seisukohalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:22; 15.02 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks tuima näoga, et nii kaua proovime, kuni ükskord õnnestub, mingu ükskõik kui palju aega/lapsi.
Vähem kirkad ilmselt selle sarkasmist aru ei saa, aga endal on reaktsioone huvitav jälgida 😀

Ma ei mäleta, et meil teisega oleks keegi kaastunnet avaldanud. Kui kolmas peaks ka kunagi tulema, siis ma tegelikult loodan, et tuleks samuti tüdruk. Kahe tütrega olen nii ära harjunud, et ei oskakski poisiga midagi esialgu peale hakata. Riided ja muu kraam ka tüdrukute omad. Aga loomulikult rõõmustaksin ka poisi üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niii hästi tean, mida sa tunned! Meil sündis hiljuti kolmas laps ja kõik nad on samast soost. Teadsime mehega juba peale teise lapse sündi, et tahame kolmandat üllatusbeebit. Nii lahe on ju alles sünnitusel teada saada. Salamisi ootasin, et tuleks samast soost. Kõik ümberringi aga ootasid vastassoost last ja haletsesid. Sh täiesti võõrad. Ajas tõesti kettasse.

Tegime siis nii, et esialgu ei andnud neile 2 nädalat teada, et laps üldse sündinudki on. Mitte keegi ei teadnud. See oli rohkem seetõttu et saaksime omaette olemist nautida. Kui lõpuks teada andsime, ei öelnud nime ega sugu. See oli esimene asi, mida küsiti. Ei öelnud. Ka katsikutel oli laps üleni valgesse riietatud ning sugu teadlikult ei öelnud. Laps oli laps. Inimestel omavahel läks lausa vaidluseks, kelle nägu ta siis rohkem on – tüdruku või poisi. Lapse isa küsis selle peale, et kas sellel on üldse vahet? Tänapäeva maailmas nagunii ette ei tea. Võib-olla 16-aastaselt otsustab sugu muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 15:58; 16.02 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina ootasin, et kolmas laps tuleks ka samast soost nagu eelnevad kaks last. Mõtlesin, et ma poistega nii harjunud, kuidas ma tüdrukut kasvatama hakkan – ei tea ju midagi nendest roosadest värkidest. Tänaseks on beebi 7 kuud vana ja nagu beebi ikka – ei ole eriti vahet, kas tegemist poisi või tüdrukuga. Ainult ei kasva nii mühinal kui poisid kasvasid ja kombe on roosat värvi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina ootasin, et kolmas laps tuleks ka samast soost nagu eelnevad kaks last. Mõtlesin, et ma poistega nii harjunud, kuidas ma tüdrukut kasvatama hakkan – ei tea ju midagi nendest roosadest värkidest. Tänaseks on beebi 7 kuud vana ja nagu beebi ikka – ei ole eriti vahet, kas tegemist poisi või tüdrukuga. Ainult ei kasva nii mühinal kui poisid kasvasid ja kombe on roosat värvi ????

No uus pepupesumeetod tuli selgeks õppida, seda ma mäletan. 😉

Minu meelest suurim vahe tuleb ümbritsevate suhtumisest, igatahes ma ei mäleta, et teised oleksid mu poegadesse suhtunud nagu nukukestesse, mis emale mängimiseks. Sul on ehk see veel ees. Näiteks, läksin aastase lapsega hambaarstile, hambaarst andis talle pärast visiiti SÕŖMUSE. Aastasele lapsele! Laps vaatas seda nagu vasikas uut väravat, arst surus meile ikkagi kaasa, kuigi ma ütlesin, et paari salvrätiku üle oleks ta palju õnnelikum (lapsel oli siis nende helvesteks rebimise periood).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 09:57; 14.02 11:26; 14.02 16:54; 15.02 10:15; 24.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Nii lohutav on lugeda, et ma pole üksi selliste tunnetega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 09:21; 14.02 17:43; 18.02 09:27; 20.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No uus pepupesumeetod tuli selgeks õppida, seda ma mäletan. ????

Mul esimene tüdruk, ja nüüd taipasin, et kahte järgnevat poissi pesin ka nagu tüdrukuid… hm, huvitav, kas veel midagi jäi külge 🙂

Aga sain ka mehe soovist aru, kui ta poissi lootis, sest ütles, et poisile saab õpetada neid asju, mida tema oskab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 tütart ja väga loodan, et kolmas on tüdruk. Üldse ei taha neid poiste asju endale selgeks teha. Naistega on ikka lihtsam, saad aru neist jne. Kui tuleb poiss, eks ma siis võtan seda kui elu õppetundi ja häälestan end ümber 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 tütart ja väga loodan, et kolmas on tüdruk. Üldse ei taha neid poiste asju endale selgeks teha. Naistega on ikka lihtsam, saad aru neist jne. Kui tuleb poiss, eks ma siis võtan seda kui elu õppetundi ja häälestan end ümber ????

Mul vastupidi – üliõnnelik kolme poisi ema. Eks oleks pidanud ka tüdrukuga ümber harjuma, aga ette seda küll ei kujuta. Poisid on iseseisvad ja asjalikud, tüdrukud… no ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 tütart ja väga loodan, et kolmas on tüdruk. Üldse ei taha neid poiste asju endale selgeks teha. Naistega on ikka lihtsam, saad aru neist jne. Kui tuleb poiss, eks ma siis võtan seda kui elu õppetundi ja häälestan end ümber ????

Mul vastupidi – üliõnnelik kolme poisi ema. Eks oleks pidanud ka tüdrukuga ümber harjuma, aga ette seda küll ei kujuta. Poisid on iseseisvad ja asjalikud, tüdrukud… no ma ei tea.

No sellele väitele võin küll ikka väga julgelt vastu vaielda. 😀 Meil 2a pliks harjus 3 päevaga lasteaiaga nii ära, et lehvitas ainult ukse vahelt mulle/abikaasale ja naudib seal käimis igati. Samas käib seal rühmas mitu poissi, kes siiani karjuvad nagu rattal ja ripuvad vanemate jala küljes hommikul kinni. Arsti juures olen ka näinud rohkem karjuvaid poisse kui tüdrukuid. Mu 2a paneb ennast juba ise riidesse ja käib korralikult potil, samas sõbranna 4a poiss on laisk nagu lohe ja laseb siiani vahel püksi. 😀 Ühe sõbranna poiss on nii häbelik, et isegi tuttavatele inimestel ei julge otsa vaadata, minu oma on juba 15 minutiga sõber. Rääkimata selles, et kõike tahab ja peab ISE tegema. Nii et ei tasu selliseid väiteid ja lauseid loopida siin. 😉 Pole need poisid iseseisvamad ja asjalikumad midagi tüdrukutest, kõik oleneb LAPSEST, mitte tema soost. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:25; 15.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see asjalikkus ja muu taoline oleneb ikka rohkem lapse iseloomust kui soost ja pole tõesti ju vahet, kumb on, peaasi, et terve. Mulle väga meeldis selle käo jutt, kes rääkis, et nad lausa katsikulgi veel ei öelnud lapse sugu teistele. Hea mõte. Las siis inimesed kiibitsevad, kui tahavad.
Aga üldiselt on jah nii, et eks igaüks vaatab oma mätta otsast. Mul on sõbrannal kolm tüdrukut. No nii toredad pabulad kõik. Teisel sõbrannal on kaks poissi. Ise ta oli nii rõõmus, et teine ka poiss ja no ma ei hakka ju ohkima talle, et issake, mõtle, kui kahju, et sul teine tüdruk pole. Muidugi on kuldne kesktee see, et mõlemast soost lapsi on, aga loodus annab nagu ta annab.
Mina soovitaksin ka pigem varjata lapse sugu, kuni ta sündinud on. Kui keegi küsib, ütledki, et ei tea ja ei tahagi teada ja pole ka oluline. Ja kui mõni hakkabki rääkima, et no sul kaks poissi juba, küllap sa vist oleksid tüdruku üle ikka õnnelikum kui kolmanda poisi üle, siis tulebki öelda, et mina neid pitse-satse ei taha, hea ongi, et poiss, meil oligi kohe plaanis terve jalkameeskond üles kasvatada.
Ma arvan, et kes sõbra/sugulase lapsesaamise üle rõõmus on, sellel on hea meel olenemata lapse soost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 09:02; 19.02 09:29; 20.02 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sain ka mehe soovist aru, kui ta poissi lootis, sest ütles, et poisile saab õpetada neid asju, mida tema oskab.

Huvitav… minu isa õpetas mulle ka asju, mida tema oskas. Sinnamaani muidugi, kuni poja sai. 🙁 Õnneks on vend 10a noorem kui mina, nii et üht-teist jõudsin siiski selgeks saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 09:57; 14.02 11:26; 14.02 16:54; 15.02 10:15; 24.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ikka ollakse väga kinni selles, et üks sugu on ‘parem’ (tavaliselt siis vastavalt sellele, kumb endal on). Siinsamas teemaski läks kohe kemplemiseks, kelle poisid või tüdrukud ikka nii palju paremad.

Kõik sõltub ikkagi konkreetsest lapsest ja tema iseloomust. On ju mõlemast soost laste seas nii tublisid kui lorumaid.

Teemaalgataja, see on väga levinud teema, selle kohta on nii siinsamas foorumis kui välismaa lehtedel palju juttu. Kurvaks teeb muidugi inimeste taktitundetus (justkui see laps oleks sama soo tõttu vähem väärtuslik), aga pead enda jaoks selle asja läbi mõtlema, kuidas oleks sinu jaoks õige sellistele kommentaaridele reageerida. Hiljemalt lapse sündides kaob see teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No uus pepupesumeetod tuli selgeks õppida, seda ma mäletan. ????

Mul esimene tüdruk, ja nüüd taipasin, et kahte järgnevat poissi pesin ka nagu tüdrukuid… hm, huvitav, kas veel midagi jäi külge ????

Aga sain ka mehe soovist aru, kui ta poissi lootis, sest ütles, et poisile saab õpetada neid asju, mida tema oskab.

Aga misk tüdrukutele ei saa? kui ta just seistes pissimist silmas ei pea või muud suguelunditega seonduvat? 😀 Autoremontimist, jalgpalli, remonditöid, tsikliga sõitmist – nei dkõike võib tüdrukule ka õpetada! Kasvõi suitsetamist ja õlujoomist, tänavale sülitamist jne, kõike SAAB ju õpetada, tõesti, ainult noku-teemad on asjad, mida nagu EI SAA tüdrukutele petada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 14:22; 15.02 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sain ka mehe soovist aru, kui ta poissi lootis, sest ütles, et poisile saab õpetada neid asju, mida tema oskab.

Minu isa sai ainult tütred ja katki polnud midagi: emaga õmblesin ja kokkasin, isaga tegime remonttöid, puutööd jne. Nüüd oskangi nii nn naiste töid kui meeste töid:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 10:29; 15.02 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes sul käsib jobudega viisakas olla? Ma paneks paika nii, et on paika pandud. Ja enne ei edasi ei suhtle, kui on vabandatud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 23:02; 18.02 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ollakse väga kinni selles, et üks sugu on ‘parem’ (tavaliselt siis vastavalt sellele, kumb endal on). Siinsamas teemaski läks kohe kemplemiseks, kelle poisid või tüdrukud ikka nii palju paremad.

Kõik sõltub ikkagi konkreetsest lapsest ja tema iseloomust. On ju mõlemast soost laste seas nii tublisid kui lorumaid.

Teemaalgataja, see on väga levinud teema, selle kohta on nii siinsamas foorumis kui välismaa lehtedel palju juttu. Kurvaks teeb muidugi inimeste taktitundetus (justkui see laps oleks sama soo tõttu vähem väärtuslik), aga pead enda jaoks selle asja läbi mõtlema, kuidas oleks sinu jaoks õige sellistele kommentaaridele reageerida. Hiljemalt lapse sündides kaob see teema.

Nii on. Olen kolme poja ema ja ei kujuta ette end tüdruku emana. Lähisuguvõsa pisikesi tüdrukuid kohe pelgan. Igavesed printsessid. Samamoodi tunneksin ilmselt siis kui mul oleksid kolm tüdrukud. Sel juhul pelgaksin poisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 15:58; 16.02 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolme tüdrukuga olen väga palju sellist haletsemist kuulnud. Eriti patsutatakse mu mehele õlale, et mis teha… Ja mu enda mees on ka paar märkust visanud, nagu oleks see miski karistus, et tal on kolm tütart. Samas igapäevaelus ta väga kenasti tegutseb koos meie naisperega. Aga ausalt öeldes solvusin küll nende kommentaaride peale, nagu keskaeg, et uputame tütred ära, neist ju miskit rõõmu ei ole. Kusjuures meil ei ole tüdrukud peres kuskilt otsast printsessikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne teise tütre ootamist ei pidanud, ega osanud minagi pidada seda mingiks teemaks. Aga kui UH tüdrukut nägime ja sellest teisi informeerisime olid reaktsioonid üllataavd.
Mehe venna naine teatas selle peale kaastundlikult, et “jaaaa… eks peate uuesti proovima…”. Mehe teine lähedane sugulane teatas, et noh ega mu mees muud ei oskagi. Ja minu enda kallis isa oli vaata, et kaastunnet avaldamas. rääkis mulle pika loo oma sõbrast nooruspõlvest, kel oli 5 tütart ja kes pärast viimase tütre sündi oli talle öelnud, et :”näe, jälle kuivas lõhki”. Ma ei saanud alguses isegi sellest aru aga kui aru sain siis jah…. kuidas on võimalik midagi sellist mitte hinge võtta. Vähe sellest, et mulle on kogu elu räägitud kui kurb on, et ma ikka poiss ei ole siis nüüd solvab ta juba mu sündimata last.
Jah, naljaka on see maailm. Ja, et sellist suhtumist esineb ei oleks ma eales osanud oodata. Võttis tummaks. Kahju, et peab hakkama juba enne soo teatamist välja mõtlema mingeid vastulauseid ja võtma kaitsepositsioone.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 23:32; 19.02 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu enda kallis isa oli vaata, et kaastunnet avaldamas. rääkis mulle pika loo oma sõbrast nooruspõlvest, kel oli 5 tütart ja kes pärast viimase tütre sündi oli talle öelnud, et :”näe, jälle kuivas lõhki”. Ma ei saanud alguses isegi sellest aru aga kui aru sain siis jah…. kuidas on võimalik midagi sellist mitte hinge võtta. Vähe sellest, et mulle on kogu elu räägitud kui kurb on, et ma ikka poiss ei ole siis nüüd solvab ta juba mu sündimata last.

See on nii kurb! 🙁
Meil varsti sündimas kolmas tütar. Õnneks kõik lähedased on väga hästi suhtunud. Isa ütles väga armsasti veel, et muu pole oluline, kui et terve oleks. Ja minul on sama suhtumine. Ise ma olen tõesti rahul. Mees vist on sisimas pettunud, kuigi ta mulle seda tunnistada ei soovi, siis kehakeelest loen välja(kui kellelegi uudist teatab), et nagu selline nukker ilme tuleb, et jälle tüdruk… ultraheli päeval samuti oli väga endasse tõmbunud ja napisõnaline.
Ei tea, kas see pettumus tal ajaga möödub. Lohutada ma ka ei oska hästi. Ning rohkem lapsi, eriti veel eesmärgiga kindlat sugu saada, mina ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 09:21; 14.02 17:43; 18.02 09:27; 20.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, loen ja imestan. Mis inimesed teil ümber, et selliseid asju ütlevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 23:02; 18.02 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan. Ootan 4. last, peres on 2t ja 1p. Keegi ei küsi, kas minuga on korras (tegelikult mul üsna halb ja nõrk olla aga see ei huvita kedagi), kas analüüsid korras, kas lapsega korras…
Ainus küsimus, mida kuulen, on kas poiss või tüdruk, küsijal silmad põnevusest põlemas. Küsimust hakati esitama juba siis, kui oli tehtud rasedust tuvastav UH (u 9. ndl). Loode on nagu poolesentimeetrine uba aga äkki ikka said juba soo teada???? WTF?

Juba mõtlen, et ei lasegi endale ka öelda, siis kindel, et ei lobise välja. No kurat, vahet pole, kes on. Peaasi, et on terve.

Ma ei tea, miks see sooküsimus nii terav on.. Et kurb, kui on tüdruk või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:12; 23.02 21:07; 25.02 21:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine samast soost lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.