Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sammulugeja telefonis

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Sammulugeja telefonis

Postitas:
Kägu

Palun soovitage sammulugeja äppi,  mis loeks samme ka siis,  kui telefon kotis on. Olen mitukümmend varianti läbi proovinud,  kuid kõik toimivad ainult siis, kui telefoni peos või heal juhul taskus hoida.

Eraldi klambriga riietele kinnitatav sammulugeja ei ole hetkel teemaks,  vaja oleks just sellist, mis telefon-kotis variandis oma töö ära teeks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis telefon on? Mul huawei enda Health? loeb igatahes ka kotis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on olnud mitmeid erinevaid telefone, kõik loevad samme kotis, taskus või kus iganes st. eraldi äppi tõmbama ei pea, telefonides on need ju juba olemas (Samsung Health nt). Jama on vaid selles, et need ei loe samme väga täpselt- tasub sisse panna gps, siis lugemine pisut täpsem.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huawei tervis loeb ka kotis, samuti google fit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need telefonis sammulugejad on jamad. Need panevad isegi siis sammu kirja, kui istudes vähe järsemalt liigutad end.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis telefon on

Xiaomi Poco.  Varem kasutasin Nokia Lumiat, sellel oli väga hea sammulugeja,  kuid  enam samaväärset pole leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pacer.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pacer jah. Seal saab seadistada muide ka, milliseid samme loeb, aga ma ei leia seda enam üles.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need telefonis sammulugejad on jamad. Need panevad isegi siis sammu kirja, kui istudes vähe järsemalt liigutad end.

Mul pigem vastupidine kogemus. Istudes muidugi mul pole telefoni kuskil taskus, naisterahvana on mul telefon käekotis või tööl laual.

Aga telefoni sammulugeja ei loe kõiki samme metsas pehmel samblal ja ka näiteks tantsides, kui tantsimine käib läbi keha ja puusa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pigem vastupidine kogemus. Istudes muidugi mul pole telefoni kuskil taskus, naisterahvana on mul telefon käekotis või tööl laual.

Aga telefoni sammulugeja ei loe kõiki samme metsas pehmel samblal ja ka näiteks tantsides, kui tantsimine käib läbi keha ja puusa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Health hakkab küll samme lugema alles siis, kui mingi 9-10 sammu järjest teha, st end arvuti taga liigutades kindlasti mitte. Aga kotis ka loeb mu meelest.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sammulugeja telefonis