Esileht Ajaviite- ja muud jutud samsungi telefoni laadimisega probleem

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: samsungi telefoni laadimisega probleem

Postitas:
katliin

Kui telefon väljalülitatult laadima panna, siis telefoni ekraanile tuleb hüüumärk ja veepiisk(mis tähendaks nagu, et laadimispesa märg-märga ei ole telefon saanud) ja ei hakka laadima. Kui telefon sisse lülitada ja laadimisjuhe taha panna hakkab ilusti laadima. Oskab keegi aidata, et milles võiks probleem olla?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
katliin

Milline alafoorumi teema oleks siis õige kuhu see postitus teha? Koguaeg on kõik valesti 🙁

+2
0
Please wait...

Postitas:
Killy

Võta ühendust Samsungi tehnilise toega või oma edasimüüjaga. Saad kindlasti abi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
atsetoon

See tavaline jah, ka veekindlatel samsungidel, ütled et laadimisport on niiskust saanud, ära laadima pane.

lmselt miskit niiskust saanud  kasvõi taskus higistades vms. Tavaliselt kuivab ta mingi poole päeva või terve päeva möödudes üldiselt ära. Aga laadima panna ei tohi selle aja sees( ei hakka ka nagunii)

Mul olnud kõik S seeriad alates s3 kuni s22. Nad kõik teinud seda 🙂 eriti närvi käis, kas oli s8 või s9, millel koguaeg viskas oma niiskusjuttu. Aga eks nad käivad mul tünnis olles kaasas ka 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
katliin

See tavaline jah, ka veekindlatel samsungidel, ütled et laadimisport on niiskust saanud, ära laadima pane.

lmselt miskit niiskust saanud kasvõi taskus higistades vms. Tavaliselt kuivab ta mingi poole päeva või terve päeva möödudes üldiselt ära. Aga laadima panna ei tohi selle aja sees( ei hakka ka nagunii)

Mul olnud kõik S seeriad alates s3 kuni s22. Nad kõik teinud seda 🙂 eriti närvi käis, kas oli s8 või s9, millel koguaeg viskas oma niiskusjuttu. Aga eks nad käivad mul tünnis olles kaasas ka 🙂

Aga kui telefon on sisselülitatud, siis hakkab ilusti laadima?

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Aga eks nad käivad mul tünnis olles kaasas ka 🙂

Tünnis ka ei saa ilma telefonita olla?

+3
0
Please wait...

Postitas:
ninja

mis tünnis?

0
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Aga eks nad käivad mul tünnis olles kaasas ka 🙂

Tünnis ka ei saa ilma telefonita olla?

Ta ei käi mul kaasas selleks, et lõustaraamatus istuda. Vaid sealt saadan läbi yt kõlarisse muusikat, ilma muusikata on tünnis natsa igav 🙂 ja kuna ta seal tünniäärel on, et kõik saavad oma soovilaule panna, siis ta saab üsna ujutatud ka alati.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
atsetoon

lmselt miskit niiskust saanud kasvõi taskus higistades vms. Tavaliselt kuivab ta mingi poole päeva või terve päeva möödudes üldiselt ära. Aga laadima panna ei tohi selle aja sees( ei hakka ka nagunii)

Aga kui telefon on sisselülitatud, siis hakkab ilusti laadima?

Enne ei hakka laadima,kui see niiskusmärk kadunud. Minul pole see ühegi telefoniga üle päeva aega võtnud

0
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

mis tünnis?

Kümblustünn 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

no selge. võite leida mind tünnikontorist vankripeenra ja voki vahel aias.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud samsungi telefoni laadimisega probleem