Esileht Väikelaps sandaalide krõpsud ei haaku enam

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: sandaalide krõpsud ei haaku enam

Postitas:

Lapsel lasteaia sandaalide krõpsud ei jää enam kinni. Puhastasin neid nii palju, kui võimalik, aga ikkagi ei tööta.

Mida nendega teha? kas on mõtet ära vahetada või saab mingi ime läbi ise need krõpsud jälle haakuma panna. Lihtsalt pesemine ilmselt ei aita?

Üleüldse.. kas see on mingi standardviga teatud sandaalid, et krõpsud kuluvad ära? Sandaalid on lasteaias vahetusjalatsitena kasutusel olnud u 6 kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 20:11; 30.01 20:26; 30.01 21:39; 30.01 21:56; 31.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegu on uuena ostetud sandaalidega. Ecco http://www.eccocanada.com/hide-and-seek-752041.html .

muidu väga head, aga see on küll kurb, et krõpsud sedasi ära väsisid. ei teagi nüüd, et mida sandaalide ostmisel krõpsude juures vaatama peaks. vb on see paratamatu, et tihedal kasutamisel ära kulub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 20:11; 30.01 20:26; 30.01 21:39; 30.01 21:56; 31.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kaksikutel küll ei kulunud sellistel sandaalidel krõpsud ära.
Tundub isegi et täitsa kummaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kuluvad krõpsud ära, kui pikalt jalas on. ma ütleks, et igapäevasel kasutamisel ongi max 6 kuud olnud, kui tuleb jälle vahetama minna. mu lastel kasvab jalg aeglaselt ja seepärast on teema tuttav. just täna hommikul vaatasin, et 6a poisil septembrist lasteaias olevatel sandaalidel ei taha enam krõpsud kinni seista. tal küll varvas ka suht otsas ja vaatan, kas viin kingaparandusse või võtame järgmise numbri käiku.
viimane krõpsuvahetus maksis 5¤ kingapaar, kui jalats muidu korras, siis ikka soodsam, kui uusi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil täpselt samasugused ecco sandaalid, sama mure, viisin poodi tagasi ja krõpsud vahetati ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sandaalid on ostetud juuli alguses. seega on ostust möödas peaaegu 7 kuud (kantud on siis 6 kuud). garantii vist kehtis jalanõudele 6 kuud? pole vist mõtet poodi enam tagasi minna nendega?

ostetud on sandaalid Ecco poest ja t¨ekk on alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 20:11; 30.01 20:26; 30.01 21:39; 30.01 21:56; 31.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehhee, minu lapse walkingu sandaalil kulusid ka ära ja need, mis on varbaotsas. õmblesin lihtsalt knni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on märtsis ostetud ja nüüd jaanuaris viisin tagasi. Kui Sul on kviitung alles, siis soovitan kindlasti poodi tagasi viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mrks kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on märtsis ostetud ja nüüd jaanuaris viisin tagasi. Kui Sul on kviitung alles, siis soovitan kindlasti poodi tagasi viia. [/tsitaat]

ma endamisi ka mõtlesin juba, et lähen kuulan homme poes maad. kusjuures kummalisel kombel poleks ma ise selle peale tulnudki, et mitte töötavate krõpsudega võib poodi tagasi pöörduda 🙂 .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 20:11; 30.01 20:26; 30.01 21:39; 30.01 21:56; 31.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… proovida tasub ikka:) esialgu tädi seal nähvas, et lähevad ekspertiisi… aga ära sellest välja tee, paari päeva pärast helistati, et võite järgi tulla, krõpsud vahetatud. Mine kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vahetasime ise, aga olid miskid teise ringi sandaalid, maksid mingi 40-50eeku, sest krõpsud katki, olid muidu nahast ja väga vähe kulunud. Noaga nüsisime krõpsu ühe poole (karvase vist?) lahti (olid külge õmmeldud) ja mees kleepis sinna poest ostetud krõpspaelatüki asemele. Teise poole vahetamine polnud vajalik, haakus küll. Käisid pärast veel pikalt, suvehooaja ja terve lasteaia-aasta toajalatsina. Ühe vahetuse tegime veel, enne kui väikseks jäid.

Seega, kui poest õigust ei saa, siis ise vahetamine on täiesti võimalik. Samas kui on plaan pärast sandaalid maha müüa, siis ilmselt peaks kingsepp vahetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 07:09; 31.01 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis liimiga te liimisite, et krõps kinni jäi? Mul sama mure Kingaklubist ostetud sandaalidega, laps lihtsalt yks hetk jooksis välja sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse järgi väsib ära tavaliselt see karvane pool. Takja poolega pole meil siiani muret olnud. Meil on küll plätudel seda juhtunud ja siis olen lihtsalt jupi takjapaele ostnud ja kas olemasoleva peale õmmelnud või alt enne vana ära harutanud. Saab ise ka päris korralkult õmmeldud, augud on ju juba ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sandaalid on ostetud juuli alguses. seega on ostust möödas peaaegu 7 kuud (kantud on siis 6 kuud). garantii vist kehtis jalanõudele 6 kuud? pole vist mõtet poodi enam tagasi minna nendega?

ostetud on sandaalid Ecco poest ja t¨ekk on alles.[/tsitaat]Pretensiooni esitamise aeg on 2.a!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine Abakhani ja osta veidi takjariiet ning vaheta need ise välja. Võtab aega kokku kuskil tunnike, kuid tulemus on nagu uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, et meil on mitmeid nt 4. ringi sandaale ja pole ühelgi kunagi krõpsuda ära kulunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis liimiga te liimisite, et krõps kinni jäi? Mul sama mure Kingaklubist ostetud sandaalidega, laps lihtsalt yks hetk jooksis välja sealt.[/tsitaat]

Ma arvan, et see oli miski moment, millega liimisime. Momendi superliim äkki? Igatahes püsis küll ja pärast sai selle kuidagi jälle lahti ka kinga rikkumata. Meil oli algne krõps ka liimitud ja õmblemiseks auke ees polnud. Muidu vist õmmeldes lollikindlam, et ei tule ära ja samas pärast saab kindlasti ära naksida, kui vaja veel vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 07:09; 31.01 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nutetudsilmad kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mine Abakhani ja osta veidi takjariiet ning vaheta need ise välja. Võtab aega kokku kuskil tunnike, kuid tulemus on nagu uus.[/tsitaat]
Ma oma lapse sandaalidega nii teengi. Tal kuluvad ka need krõpsu karvased osad kiirelt ära. Vahet pole, mis firma ja mis hinnaga sandaal, ikka kulub.

Peaks teinekord ka poodi viima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin poes ära. ilma pikema jututa võeti sandaalid parandusse ja krõpsud lubati ära vahetada. ostmiskuupäev ei huvitanud, ainult tsekki küsiti vaadata. akti, ekspertiisi vmt ei tehtud.

seega meeldiv suhtumine poe poolt ja aitäh, et mind poodi tagasi suunasite 🙂 .

laps käis lasteaias juba paljajalu, sest keeldus nende lahtiste krõpsudega kingadega olemast. mina ei teadnud seda, aga nüüd õpetaja ütles. nüüd saab siis korda asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 20:11; 30.01 20:26; 30.01 21:39; 30.01 21:56; 31.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore, et asi korda sai:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kangapoes (kangas ja nööp jne) peaks olema krõpsu ka müügil. küsige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MA ei osta enam ühtegi Ecco sandaali. Laps sai kanda uusi eccosid 2 kuud ja krõpsud ei tööta enam üldse, isegi natuke ei võta kinni. Mõnda aega seisid, siis õmblesin masinaga uued karvased pooled. Tulemus jäi üllatavalt hea, aga see pole normaalne, et king ise ei kulu kuskilt, aga 2 kuu pärast kasutuskõlbmatud. Nõrgad krõpsud on minu meelest veel Superfiti sandaalidel (Mike). Aga osad sandaalid ja saapad on jällegi sellised, et tundub, et krõpsud on eluaegsed, isegi raske on neid lahti teha (Jack Wolfskin, Elefanten). Eccod olid ostetud Amazonist, ma arvan, et oleksin saandud garantiiga tagastada ka, aga ei viitsinud asja ette võtta. Meil on veel ühed kasutatud ecco tossud, millel ka väga nõrgad krõpsud, plaanin need ka vahetada, aga eccot enam osta küll ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps sandaalide krõpsud ei haaku enam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.