Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sändvitši-aparaat – kui kaua mõistlik pidada?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sändvitši-aparaat – kui kaua mõistlik pidada?

Postitas:
Kägu

Küsima ajendas see, et võtsin eile ette põhjaliku rookimistöö, kogu see kogunenud rasv, kõrbenud juust jne. Ise ma eriti neid ei söö ja lapsed on puhastamisega suht lohakad. Siis tekkis mõte alumine plaat kruvidest lahti võtta, et saaks ikka kõik korralikult puhtaks. Mis ilmselgelt oli halb mõte, sest midagi suutsin juba ära lõhkuda, seega äraviskamisele läheb nii ehk naa. Aga… Seal sees oli topelt nii hull olukord, kui juba väljast likvideerinud olin ja selline renn, kuhu rasv oli aegapikku kogunenud. Seega ka korraliku puhastamise korral oleks see rasv seal. Ja siit minu küsimus, kas on mingi aeg, mille tagant peakski selle riistapuu lihtsalt välja vahetama hügieeni kaalutlustel. Meil see muidu 3 aastat olnud

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Küsima ajendas see, et võtsin eile ette põhjaliku rookimistöö,

Kas räim sai ikka korralikult roogitud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räim on selle kõrval köki-möki, kas tead! 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil on vahetatavate plaatidega(võikude jaoks, grillplaat ja paksude vahvlite jaoks), seega seestpoolt puhastamine ei vaja mingit kruvikeerajat ja neid plaate ma pesen kraani all peaaegu peale igat kasutamist ja lapiga seest puhtaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on ka vahetatavate plaatidega masin ja samuti iga kord pestakse need seest-väljast puhtaks ja lapiga kogu masin üle. Lapsed sunnin ka enda järelt seda masinat puhastama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas see kuskil all olev rasv vms saiani jõuab?
Ise kasutan igapäevaselt seda, ei ole veel kordagi näinud vajadust põhjalikuks rookimiseks. Korra tõmmata ja mustus tuleb kenasti ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane võileib küpsetuspaberi vahele, kui kasutad, nii on palju lihtsam hallata seda. Ja masina nimi on võileivagrill.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sändvitš…

#oimaivõi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane võileib küpsetuspaberi vahele, kui kasutad, nii on palju lihtsam hallata seda. Ja masina nimi on võileivagrill.

Sa kõlad nagu mingi maakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi kui see on võileivagrill mida mõeldakse, siis meil on see ikka no aastaid olnud (oletame et umbes 10).
Puhastan ainult seest seda pinda mille vahele siis võikud panen(vahendi ja niiske lapiga tavaliselt).
Ma ei tulnud selle pealegi et see veel omakorda lahti kiskuda, aga samas võibolla mul teistsugune aparaat 😀

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Sändvitši-aparaat – kui kaua mõistlik pidada?