Esileht Pereelu ja suhted Särgile tekst

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Särgile tekst

Postitas:

Meie issil on tulemas sünnipäev. Mõtlesin, et teen talle särgi lapse pildiga, aga tahaksin ka mingit armast, löövat lauset juurde. Kruus meil on \”Maailma parim issi\”, kuid särgile tahaks midagi naljakamat või nii. Otsisin netist \”lapsesuu ei valeta\” kuid midagi sellist, mida särgile lasta, ei olnud.
On kellegil äkki mõnda head ideed? Igasugune abi teretulnud.
Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee tita jalgadest-kätest mingi asi – kas särgi peale või raami sisse. Ma ei jõua ära oodata, millal saaksin oma tita käte-jalgade pilte/särke/värke tegema hakata. 🙂 Eluks ajaks mälestus kui pisikesed need kätud kord olid…

Poodides müüakse muidu neid saviasju ka, et voolid mingi vormi, vajutad lapse käed peale ja siis kõvastub ära ja saadki seinale riputada. Väiksemad maksavad kuskil 20 euro ringis, suur oli kallim, vb 40-50 eurot.

Lapsesuu ei valeta – armastus, sealt võib küll midagi naljakat leida. Ma juba praegu itsitasin. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie issil on tulemas sünnipäev. [/tsitaat]Kas sul on oma lapsega üks ja sama issi?
Sel juhul minu kaastunne, kuid ühtlasi ma arvan, et oleks põhjust pöörduda politseisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie issil on tulemas sünnipäev. Mõtlesin, et teen talle särgi lapse pildiga, aga tahaksin ka mingit armast, löövat lauset juurde. Kruus meil on \”Maailma parim issi\”, kuid särgile tahaks midagi naljakamat või nii. Otsisin netist \”lapsesuu ei valeta\” kuid midagi sellist, mida särgile lasta, ei olnud.
On kellegil äkki mõnda head ideed? Igasugune abi teretulnud.
Tänud[/tsitaat]

A mis sa risustad foorumit. Ei tohi panna ühte ja sama teemaalgatust igale poole.
Eriti veel nii nõmedat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Särgile tekst

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.