Esileht Hobinurk Sari “Epideemia” ETV-s

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Sari “Epideemia” ETV-s

Postitas:

Kas keegi vaatab ja, mis arvate?

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah, vaatasin lõpuni ära juba. Kuidagi väga kummaline on, nad hakkasid seda sarja tegema juba eelmisel aastal, väga täpne ajastus.

Üldjoontes meeldis, aga mingid asjad on väga imelikud. Nt see kuidas need peategelased alati käsi pesevad, on kena. Samas maskidega käiakse üsna vabalt ümber, pannakse aga ette ja võetakse ära ja lükatkase taas ette. Meile on siin hoolega õpetatud, kuidas maske ei tohi näppida, kui juba ees on ja kui ära, siis ära, sama maski tagasi ei pane.

Ja muidugi see rohu katsetus jäi ka arusaamatuks. Et mingi 12 doosi tehti ja kogu ülejäänud aeg null? Või rohkem sellest enam ei räägitud, sest polnud enam oluline?

Tuhkrutest oli kahju, nad nii nunnud loomad 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:54; 15.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldis peaosatäitja. Ja üldse hästi tehtud sari.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitavast teemast on suudetud teha nii kohutavalt igav sari.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 07:38; 09.08 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupitetis 10 osa saab vaadata. Kaheksanda osa juures läks jamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan jooksvalt nagu etv näitab, esialgu piisavalt köitev.
Eile küll oli mitu nö kahtlast kohta just nende isikukaitsevahenditega, arstid pidevalt katsuvad nägu ja maski, vahepeal palatist koridoris käies tõmbavad maski lõua peale teistega rääkides jne
Ning töötav arst hängib täiesti vabalt karantiini pandud arsti juures kodus?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:37; 27.07 11:40; 13.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest põnev sari. Kõik osad ka ära vaadatud. Meeldib just see, et epideemia leviku jälgimist ja tõkestamist on hästi näidatud. Veider oli hiljem naise ja armukese ühisrinne ja koostöö (ebaveenev). Ministri elukaaslane oli hästi sümpaatne.
Rõve poodnikepaar oli ka hästi realistlik. Selliseid seadustest möödanihverdajaid on igal pool.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 08:43; 16.06 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma millegipärast ei suuda seda sarja vaadata. Korra pool tundi vaatasin, aga panin siis kinni. Ma olen vist juba aastaid ETV pühapäevaõhtuseid sarju vaadanud, seega mu maitse on üsna seinast seina ja vastuvõtlik, aga midagi hakkab selles sarjas vastu, mida ma põhjendada ei oska.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka väga meeldib. vaatasin Jupiteris kõik osad ära. palju asju, mis päriselus selle kriisiga toimus, oli seal filmis ette ära “ennustatud” – inuiitide süüdistamine (hiinlased), topakate influentserite soovitus kurkumiteega ravida (C-vitamiin), maskidega hangeldamine jne. armukesega koostöötamine oli jah väheusutav, sellega olen nõus.
keegi teab, kas teine hooaeg ka on olemas?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, vaatasin lõpuni ära juba. Kuidagi väga kummaline on, nad hakkasid seda sarja tegema juba eelmisel aastal, väga täpne ajastus.

Tuhkrutest oli kahju, nad nii nunnud loomad ????

Hollandis hävitatakse nirgikasvandusi praegu, sest need eeldatavasti nakatavad inimesi.

Tõesti nagu praegune koroona

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju asju, mis päriselus selle kriisiga toimus, oli seal filmis ette ära “ennustatud” – inuiitide süüdistamine (hiinlased)

Inuitid ei ole hiinlased, inuitid on eskimod, täpsemalt lääneeskimod.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

topakate influentserite soovitus kurkumiteega ravida (C-vitamiin), maskidega

Jaa, selle ma unustasin ära. Kui sarja vaatasin, siis see koht ajas lausa muigama, nii tuttav tuli ette.

Inuitid ei ole hiinlased, inuitid on eskimod, täpsemalt lääneeskimod.

No siin mõeldi arvatavasti paralleeli, mitte seda, et meil ka intuite süüdistati. Aga see, paneme traumaga inimese seepärast karantiini, et ta on intuit on vägagi võrreldav olukorraga, kus hommikusöögile mitte tulnud hiinlastele igaks juhuks kiirabi kutsutakse, hiinlased ju!

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 22:54; 15.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupiteris on subtiitrid nii suured, võtavad terve ekraani ära ja kuidagi neid väiksemaks ka timmida ei saa. Üldiselt pole seal midagi erilist vaadata, võiks selle riigirahade raiskamise kinni panna koos ETV2 ja ETV+

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jupiteris on subtiitrid nii suured, võtavad terve ekraani ära ja kuidagi neid väiksemaks ka timmida ei saa. Üldiselt pole seal midagi erilist vaadata, võiks selle riigirahade raiskamise kinni panna koos ETV2 ja ETV+

Nojah, Videviku saagat sealt ei näe.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 08:43; 16.06 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks pühapäeva pole enam olnud järgmist osa. Kas keegi teab, kas see lõppes ära? Mingit lõpetatust sealt küll ei olnud, kõik liinid jäid poolikuks. See on muidugi ka väga värske sari. Võib-olla lihtsalt pole jõutud veel uusi osasid teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:21; 13.08 12:53; 13.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks pühapäeva pole enam olnud järgmist osa. Kas keegi teab, kas see lõppes ära? Mingit lõpetatust sealt küll ei olnud, kõik liinid jäid poolikuks. See on muidugi ka väga värske sari. Võib-olla lihtsalt pole jõutud veel uusi osasid teha?

Sel nädalal läheb edasi.
Vahepeal olid lihtsalt erisaated ja eriprogramm ETV-s, muud midagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:37; 27.07 11:40; 13.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 osa on veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 12:34; 13.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mingid erinevate haiglate ja laborite arstid hakkavad omavahel ravimuuringu (loomkatsete!) järgus olevate ravimitega sahker-mahkerit tegema ja seda salaja inimestele süstima, on nii jabur, nii kohutavalt jabur, et mina lõpetasin sarja vaatamise.
<arst>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mingid erinevate haiglate ja laborite arstid hakkavad omavahel ravimuuringu (loomkatsete!) järgus olevate ravimitega sahker-mahkerit tegema ja seda salaja inimestele süstima, on nii jabur, nii kohutavalt jabur, et mina lõpetasin sarja vaatamise.

<arst>

Mina küll ei usu, et see nii jabur on. Ei tasu liialt naiivne olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 07:38; 09.08 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis nüüd lõppes ära? Viimane osa oli selline hirmus kiire otsade kokkusõlmimine, et ei saanudki sõlmitud. Peategelase tütar kas siis oli nakatunud v mitte? Vist mitte, aga kuidas see võimalik, kui oli ju tihedas kokkupuutes haigust kandvate loomadega. Saadi küll selgust, et haigust kannavad tuhkrud, aga kas siis kõik nakkuskolded suudeti juba likvideerida? Sotsiaalminister jäi lolli näoga uksele seisma, tabletipurk näpu vahel. Et kas siis võtab endale sisse v ei?
Äkki ikka tehakse veel edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:21; 13.08 12:53; 13.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peategelase tütar kas siis oli nakatunud v mitte?

Vaatasin juba ammu, aga mäletan, et tütre haiguses küll kahtlust ei saanud tekkida, muidugi oli haige.

Põhiline nakkuskolle oligi see üks farm, kus elasid nii nahkhiired kui tuhkrud koos, see hävitati ära. Nakkust levitanud loomaarstile saadi ka jälile ja loomapoe omanik suri ära.
Mis minister tablettidega tegi, jääb vaataja mõelda. Vaevalt ta end tapma hakkas, lapse pärast. Ma arvan, et ta poliitikukarjäär lihtsalt sai otsa.

Praeguseks pole tootja uuest hooajast teatanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 12:34; 13.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin juba ammu, aga mäletan, et tütre haiguses küll kahtlust ei saanud tekkida, muidugi oli haige.

Viimases osas näitas hästi kiiresti, nagu tavaliselt näitab kas siis meeldetuletust esimestest osadest, või mõne sarja puhul ka “järgmises osas”. Seal näitas siis, kuidas see Anne-Marie tuleb haiglas palatisse, kallistab tütart ja ütleb “sa oled terve!”. Loomapoe omaniku surma näitas ka ainult niimoodi, et arstid tegid kunstlikku hingamist, siis loobusid, konstateeriti surma ja siis liikus kaamera kaugemale ja nähtavale ilmus voodis lamav laip, kes oli see loomapoe rassistist omanik. Ei seda, kuidas ta haigeks jäi ega midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:21; 13.08 12:53; 13.08 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases osas näitas hästi kiiresti, nagu tavaliselt näitab kas siis meeldetuletust esimestest osadest, või mõne sarja puhul ka “järgmises osas”. Seal näitas siis, kuidas see Anne-Marie tuleb haiglas palatisse, kallistab tütart ja ütleb “sa oled terve!”. Loomapoe omaniku surma näitas ka ainult niimoodi, et arstid tegid kunstlikku hingamist, siis loobusid, konstateeriti surma ja siis liikus kaamera kaugemale ja nähtavale ilmus voodis lamav laip, kes oli see loomapoe rassistist omanik. Ei seda, kuidas ta haigeks jäi ega midagi.

Tütar nakatus COVA-sse, põdes läbi ilma tagajärgedeta. Loomapoe omanik ka nakatus lõpuks ja suri ära. Ei saanud vast ka segaseks jääda, *kuidas* ta haigeks jäi. Kuigi ta oli tõesti pikalt pääsenud, aga ehk mõjus see, et sattus lõpus rohkem ja sagedamini haigete tuhkrutega kokku.
Uus hooaeg oleks vähetäoline, sari oli ju viirusest, mis saadi kontrolli alla. Ilma selleta jääb alles seebikas inimestest ja suhetest, mis polnud vast eraldi eesmärk. Seda võib tõesti igaüks ise mõelda, mis mõnest “lahtisest” otsast edasi võis saada

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 08:37; 27.07 11:40; 13.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk Sari “Epideemia” ETV-s