Esileht Hobinurk Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad

Postitas:
Kägu

Ma olen sarjas pettunud. Teema ju väga huvitav, oleks saanud teha ilusa armastuse loo, aga ikka oli see vaja rikkuda mingi võltspõnevuse ja intriigidega. Nende suhte kajastamine jäi kuidagi pealiskaudseks. Ja need täiskasvanud lapsed, kes ema uue kallima pärast nii endast väljas on, mõjusid ka ebausutavalt.
Oleks soovinud näha rohkem argipäeva ja vähem tühjast kohast tekitatud intriigi.

+6
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mulle küll meeldis see esimene osa. teisi pole näinud, aga ärge maha lööge, et vastasin. mulle tundus, et seal esimeses osas näitas tulevikku (pulmad ja mingi jama pärast seda – pruut põgenes pulmakleidis autoga kuhugi) ja vahepealset stoorit alles hakatakse käsitlema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kuskil filmis/seriaalis endaga hakkamasaavaid omasooiharaid ka on näidatud, alati nad nii jaburad, närvilised.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks te peate seda arutama,kui on teada et enamus Eestis pole lõpuni näinud ja inimlik uudishimu sunnib selle teema avama ja lugema. Kas te saate aru, et te rikute teiste filmielamuse ära?

+2
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei rikuks, loeksin hea meelega lõpust.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaks esimest osa olid väga head ja põnevad, siis hakkas imelikuks minema. Lõpp oli täiesti totakas, see jooksmine seal kaljudel. Kehvasti valitud näitelja oli see sõbranna-armuke. Kokkuvõttes jah, algus tõotas väga hea, siis läks tobedaks. Muidu peategelane proua mängis väga hästi.
Ja see oli ka päris hea, kuidas näidati pekki läinud pereelu mõju laste tulevikule, nende iseloomule ja tegutsemisele. Ehk üks vend ka vägivaldne, valetaja ja petja nagu isa, tütar võimetu suhteid looma ja teine vend luuser, kellele ema kõik ette-taha ära teinud ilmselt süütundest.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te peate seda arutama,kui on teada et enamus Eestis pole lõpuni näinud ja inimlik uudishimu sunnib selle teema avama ja lugema. Kas te saate aru, et te rikute teiste filmielamuse ära?

No mida?! Pealkirjas ju öeldud, et neile, kes näinud. Tee oma teema siis ja mida sa avad seda üldse?

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

See ei ole ju mingi seiklus-/põnevusfilm, et peaks rikkuma. Kui sinul rikub, ära siis loe.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõepoolest, ma vihkan spoilimist, aga siin pealkirjas oli ju otsesõnu öeldud, kelle jaoks teema on.
Sinu uudishimu on pigem haiglaslik mitte inimlik sel juhul.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas oligi kõik? Nii igav lõpp.
Mis paberid need olid mis mammi katki käristas?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oligi kõik? Nii igav lõpp.

Mis paberid need olid mis mammi katki käristas?

See oli vanema poja poolt oma emale antud abieluvaraleping, mida naine Benjaminile allakirjutamiseks anda ei tahtnud, aga pärast hakkas ikkagi natuke põdema ja võltsis(?) sinna vist Benjamini allkirja? Või vähemasti midagi ta sinna lepingusse sirgeldas.

Aga minu meelest polnud üldse igav lõpp – olin terve viimase osa üdini pingul, et kas tuleb õnnetu või õnnelik lahendus ja olin sügavalt liigutatud ja rõõmus, et lõpp oligi õnnelik. Mulle tundus, et need tegelased väärivad õnne – mõlemad, eriti naine, olid oma olemuselt väga sümpaatsed.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga minu meelest polnud üldse igav lõpp – olin terve viimase osa üdini pingul, et kas tuleb õnnetu või õnnelik lahendus ja olin sügavalt liigutatud ja rõõmus, et lõpp oligi õnnelik. Mulle tundus, et need tegelased väärivad õnne – mõlemad, eriti naine, olid oma olemuselt väga sümpaatsed.

Huvitav õnnelikkuse defineerimine. Kui lõpeb abieluga, siis on kohe õnnelik. Esimese mehega oli ka abielus olnud ju.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millest sulle küll õnneliku lõpu mulje jäi?

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sari meeldis.

Supertöö Julia Ormondilt, ta on nii püss naine, et vabalt muutus arusaadavaks, miks võiks 30-aastane mees temasse armuda. (Kuigi minu meelest ikkagi ei armunud, vaid oligi gold digger.) Ka meespeaosatäitja mängis oma rolli minu meelest jube hästi: ehkki ilus ja sarmikas, oli tas pidevalt mingisugune võõristusttekitav noot juures, arvatavasti seda tajusid ka peategelase lapsed, kes olid ka väga huvitavad karakterid kõik. Meeldis ka esimese, vägivaldse mehe rolli avamine – aga täiesti mööda oli naise sõbranna valik, st see näitlejanna oli ilus, kena ja kindlasti ka andekas – kusjuures meenutas mulle nahatoonile vaatamata natuke Tiina Tauraitet 😀 – aga ta tundus absurdselt noor, no Julia Ormond ei näinud ka enamiku ajast 60 välja, aga see sõbranna ei saanud küll üle 40 olla ju?

Lõpp meeldis mulle ka, just see, et minu jaoks see jäeti meelega siiski lahtiseks: gold diggeri muie, et mitte öelda hundiirve, oli enam kui kahtlustäratav, pealegi rebis Julia ju varalahutuslepingu katki. Samuti, kui panite tähele, oli tal alati eri ilme üksi olles ja teiste, eriti Juliaga koos, kas või kui ta teda kaljudelt otsis, oli tal algul ilmes pigem raev, otsusekindlus, masendus (luhtaläinud äritehingu tõttu) ja alles siis, kui Julia silme all oli, maalis näole emotsionaalse ahastuse.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle sari meeldis.

Supertöö Julia Ormondilt, ta on nii püss naine, et vabalt muutus arusaadavaks, miks võiks 30-aastane mees temasse armuda. (Kuigi minu meelest ikkagi ei armunud, vaid oligi gold digger.) Ka meespeaosatäitja mängis oma rolli minu meelest jube hästi: ehkki ilus ja sarmikas, oli tas pidevalt mingisugune võõristusttekitav noot juures, arvatavasti seda tajusid ka peategelase lapsed, kes olid ka väga huvitavad karakterid kõik. Meeldis ka esimese, vägivaldse mehe rolli avamine – aga täiesti mööda oli naise sõbranna valik, st see näitlejanna oli ilus, kena ja kindlasti ka andekas – kusjuures meenutas mulle nahatoonile vaatamata natuke Tiina Tauraitet 😀 – aga ta tundus absurdselt noor, no Julia Ormond ei näinud ka enamiku ajast 60 välja, aga see sõbranna ei saanud küll üle 40 olla ju?

Lõpp meeldis mulle ka, just see, et minu jaoks see jäeti meelega siiski lahtiseks: gold diggeri muie, et mitte öelda hundiirve, oli enam kui kahtlustäratav, pealegi rebis Julia ju varalahutuslepingu katki. Samuti, kui panite tähele, oli tal alati eri ilme üksi olles ja teiste, eriti Juliaga koos, kas või kui ta teda kaljudelt otsis, oli tal algul ilmes pigem raev, otsusekindlus, masendus (luhtaläinud äritehingu tõttu) ja alles siis, kui Julia silme all oli, maalis näole emotsionaalse ahastuse.

Aga kes sulle ütles, et sõbrannad peavad ühevanused olema? Võiski ju 10-15 aastat noorem sõbranna olla.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kas seal on siis selline seadus, et abielludes saab abielueelne vara kohe tema varaks või ühisvaraks? Meil ju pole nii. Meil saab ühisvarana lahutades nõuda või jagada vaid ühiselt abielu ajal soetataud vara.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tuleb uus hooaeg ka veel? tahaks ju näha, mis edasi saab…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselus oleks ju proovikivi olnud, kui Julia oleks pannud noore kavaleri fakti ette, et kas sa minuga siis ka abielluda tahad, kui sõlmime abielu-vara lepingu. Olekski asi selge olnud, kas on armastus või saamahimu.

Jah, mind veidi häiris, et sellest mööda mindi filmis, nt see vanem poeg oleks võinud Benile ettepaneku teha, et ok, aga kirjuta siis varalahususlepingule alla, kas siis ka mu emaga abielluda tahad? Ja olekski selgemad olnud Beni motiivid. (Ega tal ju võiski olla ka erinevaid motiive, kas või see saamata jäänud emahoolitsus, aga just et kas ta oleks Juliasse armunud või temaga suhte loonud, kui naine olnuks vaene või keskpärane? Aga samas – kas ta oleks temaga abiellunud, kui ta olnuks närtsinum 60-aastane, mitte nii vitaalne, ilus ja samas ka meeldiva sooja iseloomuga?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselus oleks ju proovikivi olnud, kui Julia oleks pannud noore kavaleri fakti ette, et kas sa minuga siis ka abielluda tahad, kui sõlmime abielu-vara lepingu. Olekski asi selge olnud, kas on armastus või saamahimu.

Jah, mind veidi häiris, et sellest mööda mindi filmis, nt see vanem poeg oleks võinud Benile ettepaneku teha, et ok, aga kirjuta siis varalahususlepingule alla, kas siis ka mu emaga abielluda tahad? Ja olekski selgemad olnud Beni motiivid. (Ega tal ju võiski olla ka erinevaid motiive, kas või see saamata jäänud emahoolitsus, aga just et kas ta oleks Juliasse armunud või temaga suhte loonud, kui naine olnuks vaene või keskpärane? Aga samas – kas ta oleks temaga abiellunud, kui ta olnuks närtsinum 60-aastane, mitte nii vitaalne, ilus ja samas ka meeldiva sooja iseloomuga?

Jah, Julia on väga ilus 60-aastane. Kusjuures tähelepanuväärne on see, et näitleja Julie Ormond on kõigest 55-aastane, nii et antud juhul on talle vist grimmiga kortse juurde tehtud, tavaliselt on vastupidi. Mulle meeldis ka see, et ta polnud piitspeenike.

Ma loodan ka, et tuleb 2. hooaeg, siit annab igasuguseid pöördeid edasi aretada. Näiteks võib nii olla, et see vendade tüli, kus vanem vend lõpuks tunnistas, et hoopis tema tappis selle poodniku, võis ju olla kokkumäng. Ja kui ei olnud, siis tema sõnades, et Benjamin sai lõpuks, mis tal puudu oli, raha ja ema, võis peituda sügavam tõde ja see suhe võib ikkagi kujuneda veidraks aj ebaloomulikuks. Benjamini näoilmed olid tõesti kõnekad, näiteks siis, kui ta sai teada, et Julia on jõukas naine rohke kinnisvaraga. Beni minevik naistega oli ka kahtlane, ka tema eelmine girlfriend oli ju temast oma paarkümmend aastat vanem pildi järgi, see siiski viitab mingitele kummalistele kalduvustele (või äriskeemidele).

Laste lugusid annab ka edasi jutustada, Patrick näiteks on omadega üsna puntras, Leo on suures kriisis ja Tediga lähestikku elamine võib veelgi üllatusi tuua.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Beni minevik naistega oli ka kahtlane, ka tema eelmine girlfriend oli ju temast oma paarkümmend aastat vanem pildi järgi, see siiski viitab mingitele kummalistele kalduvustele (või äriskeemidele).

Beni eelmine kallim, kellega ta abielluda soovis, oli ju temaga samaealine, mitte vanem.
Minu arust näeb Julia Ormond oma east isegi pisut vanem välja (Anna Levandi, Piret Kalda ja Rita Rätsepp on tema eakaaslased). Kahtlemata on tegemist väga kauni naisega.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te miinustate, minu ei tunne inglise seadusi ju, kui teie teate, siis öelge, kas seal saab abielludes abikkkasa eelnev vara automaatselt uue abikaasa varaks siis? Meil ju ei saa.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Beni minevik naistega oli ka kahtlane, ka tema eelmine girlfriend oli ju temast oma paarkümmend aastat vanem pildi järgi, see siiski viitab mingitele kummalistele kalduvustele (või äriskeemidele).

Beni eelmine kallim, kellega ta abielluda soovis, oli ju temaga samaealine, mitte vanem.

Minu arust näeb Julia Ormond oma east isegi pisut vanem välja (Anna Levandi, Piret Kalda ja Rita Rätsepp on tema eakaaslased). Kahtlemata on tegemist väga kauni naisega.

Minu arust korraks näidati selle eelmise girlfriendi fotot, ja ka selline keskealine tundus olevat, või ma eksin?

Ma räägingi, et ta on filmi jaoks vanemaks grimeeritud, kui ta tegelikult on.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul jäi segaseks kuidas vend Õnneküti üles leidis kui nad palju aastaid ei olnud suhelnud?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

olin terve viimase osa üdini pingul, et kas tuleb õnnetu või õnnelik lahendus ja olin sügavalt liigutatud ja rõõmus, et lõpp oligi õnnelik.

Minu jaoks ei olnud lõpp üldse õnnelik. Elasin Juliale kaasa selles võtmes, et ta “üles ärkaks”, märkaks, kes Ben tegelikult on ja võtaks ta endale lihtsalt armukeseks, miks peaks abielluma?
Mulle jäi mulje, et pandi alus üliveidrale ja manipulatiivsele suhtele, mis hakkab kihthaaval avanema järgmisel hooajal.
Segaseks jäi, kust sai Julia poeg Patric kirjakese a la tean, et sul on armuke.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tediga lähestikku elamine võib veelgi üllatusi tuua.

Ted visati välja ju.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tediga lähestikku elamine võib veelgi üllatusi tuua.

Ted visati välja ju.

Aa, kas see maja, kus ta elas, oli sõbranna/armukese oma? Siis jah. Aga juhul kui see sari peaks edasi minema, siis ma küll ei usu, et Tedi tegelaskuju kaoks. Üks võtmefiguure ikkagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on nii kurb seda vaadata, kui kortsus ja priske on kunagine haldjalik Julia Ormond, keda mäletan “Esimesest rüütlist”. Minu meelest ka näeb ta oma vanusest vanem välja, kuigi on muidugi kena ja särav naine. Aga 60-aastane ta välja näebki, nagu tema tegelaskuju. Mitte 55, nagu ta ise on. Kas teda on vanemaks grimeeritud, selles ma kahtlen.
Sellest sarjast on näha, et ongi kohe naisetüüp, kellel on kalduvus lasta ennast ära kasutada. Astub juba teist korda samasse ämbrisse.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu meelest see eilne osa nii üheseltmõistetavalt halvasti küll ei lõppenud ju? Ikkagi jäi lahtiseks kas Benjamin on kullakaevur või mitte. Ainult näoilmete järgi oletada ka ei saa.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli ilus vaadata.
Head näitlejad ja uhked majad.
Aga lugu ise oli täitsa tobe. Kõik tegelaskujud käitusid totakalt ja ebaloogiliselt.
Loo kirjutaja on kehv olnud.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul jäi segaseks kuidas vend Õnneküti üles leidis kui nad palju aastaid ei olnud suhelnud?

Kas see oli hästi teeseldud kokkumäng? Vend ka kleepus kiiresti rahavõimaluse külge.

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Esileht Hobinurk Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad