Esileht Hobinurk Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad

Postitas:

väga kena naine, vaatasin just pilte. Arvata on, et filmi jaoks mõne kilo juurde võtnud, muidu ju suht sale ja tema juures need kilod ei häiri tegelikult. Särav ja armas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rääkige, mis edasi saab? praegu ainult 1 osa jupiteris ja vaatan teisi osasid mujalt…

mõnes mõttes saan aru emast, kęs lapsed suureks kasvatanud, aga panna esimeseks prioriteediks tundmatu kutt ja veel abielluda temaga????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma õigesti mäletan, siis seal selget lõpplahendust ei tulnudki. Kutt vist pätt ei olnud, lihtsalt imelik. Otsis emaarmastust vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma õigesti mäletan, siis seal selget lõpplahendust ei tulnudki. Kutt vist pätt ei olnud, lihtsalt imelik. Otsis emaarmastust vms.

tegelikult kurb lugu.. olen ise ka elanud läbi lahutuse, kusjuures olin samuti finantsiliselt sõltumatu, võtsingi järgmise suhte lihtsalt “just for fun”, mitte ei hakanud pulmi planeerima, sest aastaga selgus, et mul pole vaja uut nätsu, kes elabki sinu kulul ja sinu energiast,  talla alla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lõppes jah nii, et kuigi kõik osutas nagu oleks tegu suliga, siis tegelikult oli mehel lihtsalt elus nigelalt läinud ning ta tundis turvatunnet sellises suhtes ja armastas naist päriselt. Ilmselt elavad õnnelikult elu lõpuni, kui just kellelgi ei teki tahtmist sarjale uut hooaega teha

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lõppes jah nii, et kuigi kõik osutas nagu oleks tegu suliga, siis tegelikult oli mehel lihtsalt elus nigelalt läinud ning ta tundis turvatunnet sellises suhtes ja armastas naist päriselt. Ilmselt elavad õnnelikult elu lõpuni, kui just kellelgi ei teki tahtmist sarjale uut hooaega teha

Kui huvitav, et sul lõpust selline mulje jäi.
Minu meelest see lõpp polnud nii selge, vabalt võis kutt ikkagi (eelkõige/ka) gold digger olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Hobinurk Sari “Õnnekütt” (Gold Digger) – teema neile, kes näinud ära kõik osad