Esileht Hobinurk sari Pulss

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: sari Pulss

Postitas:

Mulle jubedalt meeldib Petteri Holopainen (näitleja Jarkko Niemi) – tema liikumine, käitumine, väljendid. Iga kord naeran kohe kõvasti, kui ta midagi ütleb… Nii lahedalt tehtud roll!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 13:26; 26.03 07:50; 26.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, samasiin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROll! Miks sa arvad, et roll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROll! Miks sa arvad, et roll.

arvad, et ta ongi selline autismi spektrihäirega näitleja? Ei tea, imdb järgi tundub ta üsna laia ampluaaga näitleja olema.

Ega sa teda nüüd selle Jokkega (Oskar Töhönen) ära ei seganud? Temal paistab see roll küll ainus olevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 13:26; 26.03 07:50; 26.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ta ka meeldib ja olen näinud ka paaris teises rollis, tundub väga sümpaatne näitleja. “Pulsis” on mul tema tegelaskujust kahju. Ma ei saa aru, miks töökaaslased teda kogu aeg mõnitavad ja on pahased tema käitumise pärast? Eriti veel, kuna tegevus toimub haiglas ja inimesed on ometi meditsiinilise haridusega? Peaksid ju aru saama, et ta pole mitte meelega selline, vaid tal on käitumishäire. Väga ebameeldiv vaadata, kuidas jälle teised Holopaise kallal keelt teritavad. Tüüpiline puudega inimese diskrimineerimine.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:23; 26.03 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ta ka meeldib ja olen näinud ka paaris teises rollis, tundub väga sümpaatne näitleja. “Pulsis” on mul tema tegelaskujust kahju. Ma ei saa aru, miks töökaaslased teda kogu aeg mõnitavad ja on pahased tema käitumise pärast? Eriti veel, kuna tegevus toimub haiglas ja inimesed on ometi meditsiinilise haridusega? Peaksid ju aru saama, et ta pole mitte meelega selline, vaid tal on käitumishäire. Väga ebameeldiv vaadata, kuidas jälle teised Holopaise kallal keelt teritavad. Tüüpiline puudega inimese diskrimineerimine.

Aga mina just mõtlesin, et tavaelus ma vist ka häiruks, kui ta jälle nätaki kellelegi paneb 🙂

Telekast on tore vaadata, aga kas ma sellise kolleegiga nii tolerantne suudaks olla – mine võta kinni

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 13:26; 26.03 07:50; 26.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ta ka meeldib ja olen näinud ka paaris teises rollis, tundub väga sümpaatne näitleja. “Pulsis” on mul tema tegelaskujust kahju. Ma ei saa aru, miks töökaaslased teda kogu aeg mõnitavad ja on pahased tema käitumise pärast? Eriti veel, kuna tegevus toimub haiglas ja inimesed on ometi meditsiinilise haridusega? Peaksid ju aru saama, et ta pole mitte meelega selline, vaid tal on käitumishäire. Väga ebameeldiv vaadata, kuidas jälle teised Holopaise kallal keelt teritavad. Tüüpiline puudega inimese diskrimineerimine.

sellised Holoppaineni sugused ei ole ju lollid, vastupidi – nad saavad väga hästi aru oma sõnade ja käitumise tagajärgedest. pole mingit põhjust erikohtlemiseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on küll selle sarja ja Holopaise tegelaskuju põhjal tundunud, et ta ei saa aru, mida ta valesti teeb. Kui teised pahandavad, siis ta hakkab mõtlema, kuidas siis peaks ütlema. Ta peaks seda kõike õppima, mida enamus teisi inimesi oskavad intuitiivselt. Aga ta on ju väga hea kirurg. Ta peaks siis oma aega raiskama käituma õppimisele. Selle asemel võiks ta ju samal ajal hoopis arendada ennast meditsiinialal. Kui ma olen patsient ja mul on valida, kas südamlik käpard kirurgiks või Holopainen, siis valiksin küll viimase ja ilmselt kõik teised ka.
Sarnane kuju on veel “Suure paugu teoorias” Sheldon. See on küll komöödiasari ja seetõttu esitus teistsugune. Aga Sheldon ju ka õpib, täiesti teadlikult õpib ütlema ja tegema asju, mis kutsuvad teistes esile soovitud reaktsiooni. Ta ei oska seda loomulikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:23; 26.03 23:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk sari Pulss

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.