Esileht Ilu ja tervis särk püksist väljas

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: särk püksist väljas

Postitas:

Ja ainult eest püksi värvli vahel, on see mood nüüd? Nägin mitmeid tütarlapsi särk ripub püksis väljas ja ees vöö kohalt olu üks nurk siis sisse topitud, nagu nirakad käisid ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:17; 30.07 11:37; 31.07 06:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

niii?????? ja mis siis?? kas ise oled moeguru või?!

rumal postitus!

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]niii?????? ja mis siis?? kas ise oled moeguru või?!

rumal postitus![/tsitaat]

Sa rohkem küsimusmärke ei saanud panna? Läksid kohe nii närvi irw

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:17; 30.07 11:37; 31.07 06:39;
Postitas:

Umbes selline postitus, et paljud inimesed alustasid täna püsti tõustes oma esimest sammu vasaku jalaga. Kas nüüd tehakse nii?

0
0
Please wait...
Postitas:

Ammu juba moes, vähemalt 2 aastat. Hiljaks oled jäänud, maakas.

0
0
Please wait...
Postitas:

Omg, ja see ongi see kuulus ilunurk/moenurk?

0
0
Please wait...
Postitas:

Suhteliselt solvavalt küsitud. Oleksid jätnud ühe lause poole ära “nagu nirakad käisid ringi”, siis vast oleks vastatud ka sõbralikumalt. Seega nii nagu küsid, nii ka vastatakse. Moes on see ammu ja ma olen üks nendest nirakatest, kes nii ringi käib. Kindlasti kannad ka sina midagi sellist või kuidagi nii, mis on mõne teise silmis väga kole, seega püüa olla vähe tolerantsem.

0
0
Please wait...
Postitas:

tõesti, juba mitu aastat käiakse niimoodi, nüüd hakkab see mood juba üle minema minu arvates. selles mõttes ok lahendus, et kui särk üleni välja jätta, siis vööpandla juurest jääb imelikult punnitama. ja kui on ilus vöö, siis miks mitte seda näidata. selline mõnus lohakas-elegantne stiil.

0
0
Please wait...
Postitas:

kui on ilus vöö, siis võiks ju särk ilusti püksi minna. Aga ilmselt kannavad niimoodi särki need tüdrukud, kelle poiss-sõbrad kannavad püksivärvlit kuskil põlvede kohal, nii et aluspüksid paistavad.

Täiskasvanud inimene kannab pluusi kas püksi sees või peal, mitte kusagil seal vahepeal. Samamoodi ei eputa oma pesuga – ei aluspükste ega rinnahoidjatega.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui on ilus vöö, siis võiks ju särk ilusti püksi minna. Aga ilmselt kannavad niimoodi särki need tüdrukud, kelle poiss-sõbrad kannavad püksivärvlit kuskil põlvede kohal, nii et aluspüksid paistavad.

Täiskasvanud inimene kannab pluusi kas püksi sees või peal, mitte kusagil seal vahepeal. Samamoodi ei eputa oma pesuga – ei aluspükste ega rinnahoidjatega.[/tsitaat]Aga näe, 1967 sündinud Vogue’i peatoimetaja kannab (vähemalt 2012 kandis, aga oli siis ka juba päris täiskasvanud):

http://www.whatevereurotrash.com/wp/wp-content/uploads/2012/11/emmanuelle_alt_02.jpg

http://lamodellamafia.com/wp-content/uploads/2012/04/la-modella-mafia-Emmanuelle-Alt-staples-Denim-Shirt.jpg

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma olen 41-aastane ja ka kannan. Tänagi käisin niimoodi poes – T-särgi üks ots lühikeste teksapükste vahel. Olen koguaeg sellist stiili harrastanud.

0
0
Please wait...
Postitas:

Küsiks, kui vana teemaalgataja ka on?

0
0
Please wait...
Postitas:

Aga ongi kole ju. Tundub, et vastajad on samasugused kotakad.

0
0
Please wait...
Postitas:

ei ole kole. ei ole.

0
0
Please wait...
Postitas:

Pole vaja ärrituda nii pisikiestets asjadest. Las nad olla. Sina riietu nii sina end hästi tunned 🙂

0
0
Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu ja tervis särk püksist väljas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.