Esileht Pereelu ja suhted sassis suhe

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: sassis suhe

Postitas:

Lugu siis järgmine- naine tuli ükspäev kodu ja ütles, et tahab nädalavahetuse üksi olla ja meist lastega rahu saada. Lõpuks seisnes asi selles,et naine käis sõbrannaga pidudel paar päeva ja oli kodust ära. Helistasin veel õhtul ja ütlesin, et võin peale pidu nad kodu sõidutada. Vastas,et eks ta siis helistab kui lõpetavad. See mida ei tulnud oli kõne.Helistasin ise juba hommiku poole aga vastu ei võetud. Lõpuks ilmus päval kodu ja lõpptulemus oli see ,et ta oli peole läinud ja tahtis seal kedagi kohata(keda ka kohtas) ja peale klubi läinud veel kohvikusse sõbrannadega ja kui sõbrannad läksid ära siis tema olevat tatnud selle kellegagi juttu ajada ja helistanud talle ja sinna läinud. Tulemus oli see ,et petts mind ja ta tahab mingi aeg kodust eemal olla ja ta ei tea miks ta seda tegi ja ta ei tea kas üldse armastab mind ning tal on vaja endas selgusele jõuda ning ta tahab seda tunnet tagasi saada mis meie vahel kunagi oli. Siis ta läkski sõbranna juurde ja oli seal paar nädalat aga sõbrannaga käisid ikka pidudel siis ma võtsin endale töö kodust kaugemale ja ütlesin ,et tulgu olgu lastega kodus ja mõelgu siin,et ma olen paar nädalat ise ära. tagasi tulles ei olnud suhtumine muutunud ja ütles , et ta ei taha kodus olla ja läheb sõbranna juurde tagasi. See on tal juba mitmes kord nii teha, et kui petab läheb minema nagu mina oleks süüdi. Iga kord hakkab midagi ette heitma, et mida ma olen valesti teinud ja siis ma olen need vead parandanud. Viimanekord kui ära leppisime siis ma ütlesin, et kui sulle miskit ei meeldi siis tuleb kohe teada anda ja rääkida.Ühtegi vestlust aga ei ole olnud. Ma veel küsisin, et mis ma sulle teinud olen , et sa mulle nii teed aga tema ütles, et mina polegi milleski süüdi ,et asi on temas.Eks ma tean, et ma pole just kõige parem mees olnud, ikka on lahkarvamusi tekkinud aga kus peres neid ei oleks. Pidutsenud ikka olen nädalavahetustel sõpradega ja olen teda ka kutsunud alati kaasa. Samuti oleme olnud koos ka tema sõpradega aga talle ei meeldigi, et me kõikaeg igalpool koos väljas peame käima. Kodus olen kõik need koos elatud aastad aidanud tal koristada, pesu pesta, süüa teha rohkem kui tema.Ma pole mitte kunagi teda löönud kui ta on mu vihaseks ajanud siis ma olen löönud suurest vihast ükskõik mida nii, et mitu korda on käsi kipsi pandud aga teda ma puutunud ei ole. Kui me käima hakkasime ja ma teda armastama hakkasin siis tuli välja, et ta on rase aga ennem minuga käima hakkamist.Ma olin nõus ta oma lapseks võtma kui ta sünnitab vähemalt ühe lapse ka mulle ja ta vannub mulle ,et ta armastab mind ja lapsi elu lõpuni kui raske meil ka olema ei saaks enda ja laste elu nimel. Ma põhjendasin selle talle pikalt selgeks ja käskisin selle otsuse üle hoolikalt mõelda kas ta suudab seda sest kui meid miski üldse lahutada saab siis ainult surm. Ja ma tõsiselt kardan, et mis meist saab kui ta peaks ära minema. Ma armastan teda lihtalt nii palju, et ma kardan kui see valu ja piin mis ta mulle valmistanud on ajab mu hulluks ja ma teen midagi halba.See ei tähenda, et ma tahaksin midagi halba teha aga ei ole ju olemas 100% garantiid, et seda ei juhtu. Eile õhtul tuli kodu ja rääkisime omavahel kui talle keegi helistas ja ta pani kinni sest ei saanud rääkida minu juuresolekul. Ütles ,et see on lihtsalt sõber kellega ta niisama lõõbib ja ma ei saaks aru sellest. Pärast küsis kas ta tohiks temaga välja kohvi jooma minna. Mis ma tegema peaks või kaua ma seda kannatama peaks. Ta ise ütleb, et tahab meie suhet tagasi korda saada aga selliselt nagu tema teeb, ma ei tea. Nüüd nädalavahetuseks ütles, et läheb sõbranna juurde, et ta tahab peol käia ja kodu ei tule. Mis naised mõtlevad kui nad nii teevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 18:37; 26.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olete abielus?

ma ei usu, et suhtest enam midagi välja tuleb. ilmselgelt naine sind enam ei armasta miskipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, et sina oled tal aidanud koristada ja pesu pesta? mis sa sellega mõtled? äkki hoopis on tema sul aidanud neid asju teha? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui keegi kedagi petab või pere-elu enam korda ei saa, siis üldjuhul ei tehta mitte \”midagi halba\”, vaid minnakse lihtsalt laiali. millegi halva tegemine ei muuda olukorda, paremuse poole vähemalt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu mõned naisolevused siin teisi naisolevusi kaltsudeks kutsuvad (olgem ausad just seda nad sellises olukorras ka on) siis siin oled seda Sina kallis meesolevus!
Nii lasedki endaga teha? Et nagu nii lähebki? Niisama lihtsalt ongi nii, et tahab ja läheb?
Jah, keegi ei ole kellegi oma jne jne aga… lapsed vajavad nii isa kui ema. Sinu kallil naisel on sarved maha jooksmata ja otsib uusi särinaid. Oled ehk aus enda vastu ja vaatad korra tõele näkku?!
Löö ükspäev rusikas vastu lauda siis kui ta seda ei oota ja vaata mis saab! Näita, et oled mees mitte emmetaja ja ootaja eks!
Ma ei solva ega tee kedagi maha aga ok.. tegelt ka nagu v? Laseb liugu Sinu kulul sujuvalt ja Sa ise lased sel juhtuda, sry aga nii see on.
Mõtle natuke ja näed, et asja ei saa ja tema elu on lill.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ah, et sina oled tal aidanud koristada ja pesu pesta? mis sa sellega mõtled? äkki hoopis on tema sul aidanud neid asju teha? 😀

[/tsitaat]

Väga hea!:) Mees, tule kõigepealt puu otsast alla. Su naine on sind pesupesemisel-kokkamisel aidanud ju, las lõõgastub veidi raskest tööst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Futura kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Väga hea!:) Mees, tule kõigepealt puu otsast alla. Su naine on sind pesupesemisel-kokkamisel aidanud ju, las lõõgastub veidi raskest tööst.[/tsitaat]

\”mis mõttes su naine on aidanud\” Koos elades on loomulik et koduseid tööd jagataxe … aidatakse teineteist mitte et yx aitas nyyd yht .. kamoon väga tubli mees kui viicib koristada ja kokata ja pesu pesumasinasse panna ja lastega tegeleda ja tööle veel jõuda.. enamus niinimetatud teie tolgused seda ei tee..ainult virisete oma meeste kallal. Lõõgastuda saab ka kodus või kuskil normaalsel kella ajal kohvikus või sõbrannade pool, mitte kuskil baaris tiiba ripsutades. Kui teemaalgatajal naine on valinud korduvalt lõõgustumiseks petmise, siis see libu lihtsalt ei vääri oma meest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga haavatavas olukorras, kui ta rase oli, surusid ta oma nõudmistega nurka. mõtle sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on targem välja visata juba selle pärast, et siis hakkab ta mõtlema, millest ilma on jäänud ja kui vähegi hoolib, tuleb paari nädala pärast tagasi lunima. Kui ei hooli, siis on ka parem seda kohe teada saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on teine naine ja su naine biseksuaalne?
Siis ongi \”asi temas, mitte sinus\” ja \”sina ei saaks aru\”. Sellisel juhul saaks küll (kui kompromisse teete), suhte uuesti rööbastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega su naise nimi Leila pole? See teine teema kohe nagu kattuks sinu omaga 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka arvamus, et su naine on väsinud kooselust sinuga. Kodutööd tehakse ikka koos kuid Eestis on tõesti palju selliseid mehi kes ei viitsi aidata ja taas loed netist teemat-,,Vihakn meest,ei aita kodutöödes jms”. Mina oma meest ei kiru,mul on väga hea mees kuid teema juurde. Kui sa oled need ajad saanud lastega hästi hakkama mil naine on läinud s´iis leppigegi kokku, et sina jääd lapsi kasvatama ja tema maksab sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna teemaalgataja ei vasta, siis tehke ise järeldus, et ilmselt on tegu libaga. Tõenäoliselt jah kirjutatud selle teise teema põhjal, mehe vaatenurgast siis.
Meil on siin ju paar libageneraatorit, kellele pakub nalja inimesi lollitada ja kaasa elama panna väljamõeldud teemadele. Ma loodan, et ükskord vanemana on neil oma tegude pärast häbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abielus kuues aasta, ei ole leila naise nimi. Mida tähendab –
Väga hea!:) Mees, tule kõigepealt puu otsast alla. Su naine on sind pesupesemisel-kokkamisel aidanud ju, las lõõgastub veidi raskest tööst. Palju on neid naisi kes siis aitavad kodus meestel meeste töid teha või autot remontida. Kui näen, et suudan autod ise ära remontida siis teenindusse ei hakka nagu viima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abielus kuues aasta, ei ole leila naise nimi. Mida tähendab –
Väga hea!:) Mees, tule kõigepealt puu otsast alla. Su naine on sind pesupesemisel-kokkamisel aidanud ju, las lõõgastub veidi raskest tööst. Palju on neid naisi kes siis aitavad kodus meestel meeste töid teha või autot remontida. Kui näen, et suudan autod ise ära remontida siis teenindusse ei hakka nagu viima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 18:37; 26.03 19:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted sassis suhe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.