Esileht Pereelu ja suhted Sassis suhted

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Sassis suhted

Postitas:

Mehega kõik suhted sassis, mõtleme lahutuse peale.
Aga ma nii kardan seda, kuna ta räägib et laps jääb talle. Mis mõttes jääb talle, mina olen selle lapse sünnitanud, teda aasta imetanud ma lihtsalt ei elaks seda üle. Ütlesin et ta ei saa ega või nii teha, ta ütles et võtab hea advokaadi küll siis saab. Mul ei ole ju raha advokaadi jaoks, olen lapsega kodune :(. Ütles et kõike jagame võrdselt, meil varsti sünnib teine laps, et see jääb mulle.
Ma tahan mõlemat! Lihtsan nutan ja nutan ja ei taha lahku minna just sellepärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna need suhted siis sassi läksid kui juba uut last ootad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja miks tema siis tahab lahku minna, mitte midagi ei saa aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa isegi aru, laps oli ju planeeritud. Ma ei saa aru mis nii valesti läks. Kas siis oli ammu juba kõik sassis ja püüdsime ikka teha nii et ilus oleks kõik…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule, ehk mõtleb ümber, sa ära nuta onju. on ta varem ka niimoodi \”äkiline\” olnud? sa oled rase, oled haavatavam kui tavaliselt. ei oskagi kohe mida öelda. ehk lepite ikka ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kui mingid probleemid on siis tal kohe lahutuse jutt. Noo kaua ma seda kuulama pean, asju ikka arutatakse ja värki aga tal ikka ,et nii ei saa keegi elada. Ta ei saa vist üldse arugi, et rase olen või ei jõua kohale. Kui räägin et olen väsinud siis jälle hädaldan!
Me ei ela veel Eestis, mina ei kujuta ette kuidas ma eesti tagasi tulen, kus ma elama hakkan ja kui ta lapse ära võtab, kuidas ma näen last.
Ma ei taha lapsest ilma jääda, kas tõesti mingi hea advokaat saab teha nii et kohus määrab lapse talle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii naljalt ikka ei määrata midagi, selleks peab ema ikka patune olema, et lapsest ilma jääks ja ma ei usu, et kohus heaks kiidaks laste lahutamist,tegemist on siiski inimolenditega ja ühe pere lapsed peaks siiski koos kasvama. Mehele tee selgeks, et vara võib jagada pooleks kuid inimolendeid jagada ei saa!Idioot on su mees!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kindlasti patune! Ei ole ma oma last kellegi hoolde jätnud ja peole jooksnud mitte kordagi! Ma armastan ja hoolin oma lapsest väga, ma ei taha mõeldagi mis saab siis kui ta isa hoolde jääb. Nii varakult lasteaeda.. appikene.
Eelmine aasta, minu esimene emadepäev kus ma ema olin, läks abikaasa kalale ja tuli öösel puru purjus. Aga mina olen see jälle kes üle reageerib, ei lilli ega mitte midagi.. Homme sama lugu 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no laps jääb sulle, sinu jutu põhjal, rääkigu mees mida tahes. ähvardab niisama. kui kohtus midagi luuletama hakkab siis on sinu sõna tema sõna vastu. üldsegi ma arvan et kiusab sind niisama selle lapse ära võtmise teemaga, teab, et kurvastad. loll mees tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin ja mõtlesin siin. Tulen Eesti mõtlema nii kuuks ajaks, ei tahaks kodulinna minna, tahaks Tallinnasse, kus ma kedagi ei tunne. Tulen ja olen oma lapsega ja püüan selgusele jõuda mis toimub. Lappan nüüd kinnisvara portaale, ehk on keegi kes kuuks ajaks korterit üürib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tubli! tegutse ja kõik saab korda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no laps jääb sulle, sinu jutu põhjal, rääkigu mees mida tahes. ähvardab niisama. kui kohtus midagi luuletama hakkab siis on sinu sõna tema sõna vastu. üldsegi ma arvan et kiusab sind niisama selle lapse ära võtmise teemaga, teab, et kurvastad. loll mees tõesti.[/tsitaat]
pane tähele, et teemaalgataja ei ela eestis. mujal maailmas on enamasti kohtud seda meelt, et ka isa on lapsevanem ning last ei määrata sugugi vaid ema juurde elama.
teema-algataja, kui tahad koos lapsega eestisse põgeneda ja siis jäädagi, siis mõtle iga oma samm ette. mees võib sind siis lapseröövis süüdistada ning lapse kodumaale (=tema juurde) tagasiviimist nõuda. hiljuti oli ajakirjanduses ja teles juttu analoogsest asjast ning eesti kohus määraski lapse isa juurde tagasiviimiseks, sest laps oli enamiku oma elust elanud tolles välisriigis jne.

arikkel \”Eesti kohus saadab eesti lapse Itaaliasse tagasi\” ilmus 8. veebruari postimehes ja umbes samal ajal oli ka reporteris. postimehe lugu on tasuline, otsi, äkki leiad reporteri lehelt selle klipi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ma kindlasti ei tahaks põgeneda lapsega ära. Lihtsalt väike puhkus kuluks ära, mees ka seda meelt et me Eesti tuleks mõneks ajaks. Aga ei tahaks vanemate juurde minna, tahaks omaette olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ma oma mehe pealt vaatan, siis ka parimates pereisades tekitab lapsega üksi jäämine (ka paariks päevaks) veidi õudust ja paanikat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ole väga ettevaatlik oma plaanidega praegu lapsega Eestisse tulemisel. Kui mees on sinu reisi vastu, siis sinu jaoks on see \”puhkus\”, kohus voib seda vaadata kui \”child abduction\”.

On riike, kus mees saab sulle panna reisikeelu. Ära tee midagi ette motlemata, pyya säilitada suhteid nii et mees leebuks. See kolab väga nomedalt, ma tean. Aga kahjuks on mehel oigus oma lapsi teatud ajavahemike järel näha, ei ole nii et \”ah, soidan eestisse ja kasvatan oma lapsed seal yles\”. Alaealine laps suure toenaosusega jääb sulle ( kui pole tegemist sharia moslemiriigiga). Samas, sinu asukohariik ei pruugi jääda sinu otsustada. Voi on mees eestlane? Kui ei, siis mees reaalselt voib sind sundida sellesse riiki jääma kus praegu oled. Koik soltub siiski asjaoludest, olukorrad on erinevad, oleneb mehest, riigi seadustest ja sellest, mis teie omavahelised kokkulepped saavad olema.

Paljudes riikides on tasuta oigusabi teenused, uuri vastava riigi seaduseid.

Kui räägid mis riigis resideerud, mis pass on mehel, siis siin foorumis voib olla naisi kes teavad vastava riigi keisse ka. Kuigi ega see vast eriti ei aita, iga olukord on unikaalne ja vajab ise lahendamist…

Igal juhul, ole ettevaatlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

pane tähele, et teemaalgataja ei ela eestis. mujal maailmas on enamasti kohtud seda meelt, et ka isa on lapsevanem ning last ei määrata sugugi vaid ema juurde elama.
teema-algataja, kui tahad koos lapsega eestisse põgeneda ja siis jäädagi, siis mõtle iga oma samm ette. mees võib sind siis lapseröövis süüdistada ning lapse kodumaale (=tema juurde) tagasiviimist nõuda. hiljuti oli ajakirjanduses ja teles juttu analoogsest asjast ning eesti kohus määraski lapse isa juurde tagasiviimiseks, sest laps oli enamiku oma elust elanud tolles välisriigis jne.

arikkel \”Eesti kohus saadab eesti lapse Itaaliasse tagasi\” ilmus 8. veebruari postimehes ja umbes samal ajal oli ka reporteris. postimehe lugu on tasuline, otsi, äkki leiad reporteri lehelt selle klipi
[/tsitaat]

Pole ju öeldud, et isa välismaalane oleks. Kui mõlemad on eestlased (või kui kumbki pole elukohamaa kodanik), pole seal konkreetses riigis kummalgi eesõigust. Eriti hea on muidugi juhul, kui isa on ka eestlane, siis on pea kindel, et kohus ütleb, et lapse juured on Eestis ja siia ta ka jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad oleme eestlased ja arvan, et kui kohus ka tuleks siis toimuks see ikka Eestis.Eks näis, võibolla vajamegi omaette olemis aega.
Abikaasa nii kindel et laps jääks talle, kuna suguvõsas neil olnud selline juhtum ja kohus otsustas, et lapsed jäävad isale, aga ka muidugi nende laste ema oli/on joodik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ähvardamine on eriti alatu ja ebameeldiv minu meelest. Vastik mees! Elusees ei usaldaks sellist.
Konflikti süvendada vist ei maksaks, aga mina Su asemel teeks mehele rahulikult ja kindlalt selgeks, et Sul samad õigused mis tal lapsele/lastele. Sellised kuked vajavad, et neile kindlalt ja rahulikult koht kätte näidatakse, siis tõmbuvad tagasi. Eks Sa tunned oma meest muidugi paremini, aga minumeelst ei tee kunagi paha natuke enesekindlust ja enese eest seismist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt kallis advokaat ikka last isale ei anna. Peavad olema põhjendused, kumb pakub lapsele parema elu. Kui üldse kahtled, et kõrvaltvaataja (kohtuniku)silmis kehvemate võimalustega vanem oled, peab suhtes miskit veel niru olema peale majanduslike võimaluste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehega kõik suhted sassis, mõtleme lahutuse peale.
Aga ma nii kardan seda, kuna ta räägib et laps jääb talle. Mis mõttes jääb talle, mina olen selle lapse sünnitanud, teda aasta imetanud ma lihtsalt ei elaks seda üle. Ütlesin et ta ei saa ega või nii teha, ta ütles et võtab hea advokaadi küll siis saab. Mul ei ole ju raha advokaadi jaoks, olen lapsega kodune :(. Ütles et kõike jagame võrdselt, meil varsti sünnib teine laps, et see jääb mulle.
Ma tahan mõlemat! Lihtsan nutan ja nutan ja ei taha lahku minna just sellepärast.[/tsitaat]
Njah eks raha paneb asjad paika küll. Kelle algatusel te lahutate? Kodune ema kahe lapsega ei saa just hästi majanduslikult hakkama ja eks mees siis yritab teha nii, et miinimumi sulle maksta.
Aga eks tuleb lahing maha pidada ja küll aeg näitab mis tegelikult saab.

Mehelt võta kirjalik luba, et sa tohid lapsega Eestisse tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis teema meestel selle lapse ära võtmisega on? Kas see lihtsalt soov naist hirmutada või kiusata. Enamuses kordadest , kui mingit lahkumineku või lahutuse lugu loen/kuulen, ähvardab mees lapse(d) ära võtta. Ma olen täiesti kindel, et 99% meestest tegelikult pole huvitatud laste kasvatamisest üksinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tere Hommikus kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ära tee midagi ette motlemata, pyya säilitada suhteid nii et mees leebuks. See kolab väga nomedalt, ma tean. Aga kahjuks on mehel oigus oma lapsi teatud ajavahemike järel näha, ei ole nii et \”ah, soidan eestisse ja kasvatan oma lapsed seal yles\”. [/tsitaat]
Kuidas palun? KAHJUKS on isal õigus vahel oma lapsi näha?????? Te Eesti emad teete ju sellise suhtumisega ise kõik selleks, et teie laste isadel lastest sooja ega külma poleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, mis teema meestel selle lapse ära võtmisega on? Kas see lihtsalt soov naist hirmutada või kiusata. Enamuses kordadest , kui mingit lahkumineku või lahutuse lugu loen/kuulen, ähvardab mees lapse(d) ära võtta. Ma olen täiesti kindel, et 99% meestest tegelikult pole huvitatud laste kasvatamisest üksinda.[/tsitaat]
täpselt minu mõte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:33; 12.05 23:35; 12.05 23:40; 13.05 01:41; 13.05 01:54; 13.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et isal on õigus ka last näha. Aga siin iseseisvat elu alustada mul oleks väga raske väikse lapse kõrvalt, Eestis vähe lihtsam. Mul sääste ka natukene, et saaksin korterit üürida ja muretult elada. Aga kui isa soovib last näha,palun väga lennaku Eesti, mina ei jõuaks 2lapsega lennata ja üldiselt on hirm kallid ka lennupiletid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste nägemine ei tähenda tegelikult seda, et isa paar korda aastas lendab siis lapsi VAATAMA, vaid laste isal on õigus ja kohustus laste kasvatamises osaleda tihedalt. Ja lastel õigus olla isaga tihedas kontaktis. Juhul kui sa koliksid Eesti lastega, siis ju raskendad isal oma õigusi ja kohustusi täita. Enamasti on praktika siis nii, et laps(ed) saadetakse tagasi sinna riiki, kus nad seni olnud ehk siis praegusel juhul sinna, kus sa laste ja isaga oled.
Ja su Eesti elama asumist ilma isa loata käsitletakse rahvusvahelise lapseröövina. Oleneb siis isa elukoha/asukoha riigist, kui karmilt nad seda lapseröövi käsitlevad edaspidistes vaidlustes.

Seega tungivalt soovitan mitte asuda Eesti elama ilma laste isa kindla loata. Variandid ongi sul sellised, et äkki ikka õnnestub ära leppida teil ja suhe korda saada või siis lähete lahku ja elate lähestikku seal riigis või kui isa annab loa Eesti kolimiseks, siis ju saad Eesti kolida lastega. Enamasti aga isad ei anna sellist õigust, teise riiki kolida.

Väga loodan, et saate suhte korda ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laste nägemine ei tähenda tegelikult seda, et isa paar korda aastas lendab siis lapsi VAATAMA, vaid laste isal on õigus ja kohustus laste kasvatamises osaleda tihedalt. Ja lastel õigus olla isaga tihedas kontaktis. Juhul kui sa koliksid Eesti lastega, siis ju raskendad isal oma õigusi ja kohustusi täita. Enamasti on praktika siis nii, et laps(ed) saadetakse tagasi sinna riiki, kus nad seni olnud ehk siis praegusel juhul sinna, kus sa laste ja isaga oled.
Ja su Eesti elama asumist ilma isa loata käsitletakse rahvusvahelise lapseröövina. Oleneb siis isa elukoha/asukoha riigist, kui karmilt nad seda lapseröövi käsitlevad edaspidistes vaidlustes.

Seega tungivalt soovitan mitte asuda Eesti elama ilma laste isa kindla loata. Variandid ongi sul sellised, et äkki ikka õnnestub ära leppida teil ja suhe korda saada või siis lähete lahku ja elate lähestikku seal riigis või kui isa annab loa Eesti kolimiseks, siis ju saad Eesti kolida lastega. Enamasti aga isad ei anna sellist õigust, teise riiki kolida.

Väga loodan, et saate suhte korda ikka.[/tsitaat]

Isa on ju eestlane. Kui teemaalgataja hakkab värisedes isalt luba küsima, ei saa ta seda nagunii. Mees saab vaid lisaainet ähvardamiseks. Üldse ma ei saa aru, saab teemaalgatajale öelda, mis riigis ta elama peab, aga teemaalgataja mehele ei saa?
Teemaalgatajale soovitan harjutada külma kõhtu. Ei taha see isa midagi lapsega võõrasse riiki kahekesi jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laste nägemine ei tähenda tegelikult seda, et isa paar korda aastas lendab siis lapsi VAATAMA, vaid laste isal on õigus ja kohustus laste kasvatamises osaleda tihedalt. Ja lastel õigus olla isaga tihedas kontaktis. Juhul kui sa koliksid Eesti lastega, siis ju raskendad isal oma õigusi ja kohustusi täita. Enamasti on praktika siis nii, et laps(ed) saadetakse tagasi sinna riiki, kus nad seni olnud ehk siis praegusel juhul sinna, kus sa laste ja isaga oled.[/tsitaat]

Vastupidi, kui mõlemad vanemad on eestlased, on tõenäoliselt lapsel kogu suguvõsa Eestis, tema emakeeleks on eesti keel jne – sellisel juhul määratakse laps tavaliselt Eestisse elama, ükskõik, kumba vanemat see siis tähendab. Isegi inimesed, kes välismaalt lapsendavad (näiteks aafriklasi), on kohustatud oma lastele ka päritolumaa kultuuri tutvustama. See laps on aga ju alles koolieelik, seega eelistatakse nagunii pea kindlasti ema. Ja kui isale ei sobi välismaalt külas käia, siis koligu kodumaale tagasi.

Teine küsimus on, kas laps on üldse välismaal ametlikult kuskile registreeritud – kui teemaalgataja näiteks Eestist emapalka sai, on laps tõenäoliselt registreeritud Eestis ja lapsega nii lapse kui ema ametlikku kodukohta naasmist ei saa kuidagi lapseröövina käsitleda, sest mees on ju teadlik sellest, kuhu ta pere sisse kirjutatud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, palju 6nne et su mees on eestlane. Tegelikult ka. Sul on siis ikka v6imalus Eestis oma elu lahutuse korral jatkata.

Elan ise riigis kus on palju erinevatest riikidest inimesi, just noori paare lastega.

Olen nainud et nii kui lahutamiseks laheb, s6idavad tagasi koju lahutama. Eriti kui m6lemad on sama kodakondsusega. Ma ei oska kommenteerida, mis 6igused sul on kodumaal kohut n6uda aga tean et see on tavaline praktika.

Paljud naised on jaanud peale lahutust lastega oma kodumaale.

Kui saad kohtu Eestis, siis saad ehk kohalikelt juristidelt n6u kuidas seada asjad nii et jaad Eestisse ja mees saab lastekasvatuses osaleda kokkulepitud graafiku alusel. Soovin palju j6udu sellel raskel teekonnal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame, et ikka ei pea seda rasket teekonda ette võtma.
Rääkisime mehega sellest, et kui peaks lahku minema, et kuidas ta saab nii mulle teha, et võtaks lapse ära. Ilmselgelt igatseks ju laps mind ja see tekitaks lapsele stressi. Mees küsis mu käest küsimuse, et mis tunne mul oleks kui ta võtaks minult 2 last ära. Samamoodi on tal raske ilma lasteta ja mul samuti.
Perekond peab ikka koos olema ja loodan, et saame oma erimeelsustest üle. Ehk olen tõesti liiga haavatav praegu, sest tegelikult oli tüli suht mõtetust asjast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 12.05 23:25; 12.05 23:36; 12.05 23:48; 13.05 01:02; 13.05 01:48; 13.05 13:04; 13.05 20:38; 14.05 00:45; 16.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laste nägemine ei tähenda tegelikult seda, et isa paar korda aastas lendab siis lapsi VAATAMA, vaid laste isal on õigus ja kohustus laste kasvatamises osaleda tihedalt. Ja lastel õigus olla isaga tihedas kontaktis. Juhul kui sa koliksid Eesti lastega, siis ju raskendad isal oma õigusi ja kohustusi täita. Enamasti on praktika siis nii, et laps(ed) saadetakse tagasi sinna riiki, kus nad seni olnud ehk siis praegusel juhul sinna, kus sa laste ja isaga oled.
Ja su Eesti elama asumist ilma isa loata käsitletakse rahvusvahelise lapseröövina. Oleneb siis isa elukoha/asukoha riigist, kui karmilt nad seda lapseröövi käsitlevad edaspidistes vaidlustes.

Seega tungivalt soovitan mitte asuda Eesti elama ilma laste isa kindla loata. Variandid ongi sul sellised, et äkki ikka õnnestub ära leppida teil ja suhe korda saada või siis lähete lahku ja elate lähestikku seal riigis või kui isa annab loa Eesti kolimiseks, siis ju saad Eesti kolida lastega. Enamasti aga isad ei anna sellist õigust, teise riiki kolida.

Väga loodan, et saate suhte korda ikka.[/tsitaat]
Väga raske on lugeda sellist teksti, kus elementaarseid keelereegleid eiratakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Sassis suhted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.