Esileht Rasestumine ja lapse ootamine “Sassis” tsükkel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: “Sassis” tsükkel

Postitas:

Tere,

Minu mure on selline. Kolm kuud on olnud mul kaks korda kuus päevad. Jah, see pidavat olema täiesti ok. Mure aga selles, et minu tsükkli vaheks jääb vaevu vaid 15 päeva. Sellel kuul oli \”puhtaid\” päevi veelgi vähem. 1.01.2012 olid mul päevad, mis kestsid oma 5 päeva. Täna 17.01.2012 algasid uued. Veel ei oska öelda milliseks see kujuneb, kuid hetkel on tegu vana verega, pruunikas – must. Käisin dets. kuus naistearsti juures, kõik oli ok. Mul on oma mees ja mingeid suguhaigusi ma ei kahtlusta. Muretsen pigem seepärast, et plaanime last. Mul tekib küsimus, et millal mul siis ovulatsioon on, kas nii kui päevad hakkavad toimub ka uus ovulatsioon, on see sedasi võimalik?
Palun nõu kellel kogemusi või teadmisi sellise asja kohta. Plaan on ka uus naistearsti aeg kinni panna. Või peaks helistama ja nõu küsima.
Märgin ära, et olen 24 a naine.

Ilusat õhtut 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:28; 19.01 13:39; 19.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 päevase tsükliga ei toimu kohe kindlasti ovulatsiooni. Alla 21 päevased tsüklid on enamasti kõik anovulatoorsed. Niikui päevad hakkavad, ei saa kohe ov toimuda.
Selline asi vajab kindlasti ravi. Loodetavasti uurib arst ka seda, ega ei ole endometrioosi. Pruun veri võib seda tähendada. Kindlasti kiiremas korras arstile aeg, eriti kui on soov rasestuda! Sellise tsükliga rasedaks ei jää. Abi võib saada tabletiravist, ei tasu karta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas,

Täna on kolmas päev. Täiesti tavaline menstruatsioon on. Valusi ei ole ja verekogus on mõõdukas. Mingeid muid kaebusi ei ole. Ise arvan, et see võib olla ka stressist. Või pingetest. Hiljuti suri mul kass ja ma elasin seda väga läbi. Mõtlen, et jälgin end veel veidi ja siis mõtlen arstile. Või kuidas? Kas menstruatsiooni reguleerimiseks võidakse määrata tabletid? Mainin ära, et soovin rasestuda.

Ilusat päeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:28; 19.01 13:39; 19.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel küsimus, kas naistearst saab ka nö kindlaks teha kas OV igakuiselt üldse toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 20:28; 19.01 13:39; 19.01 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just sellise tsükli ajal ootele jäingi. Algas 14 september, siis 28 september. Arst määrast Reguloni 3 tbl päevas. Kuna verejooks ei peatunud jätsin rohud ära. Rasedusest kuuldes ja UHga nädalad saanud oli arst ise ka hämmingus, sest emo-s käimine jne on kaardil fikseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine “Sassis” tsükkel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.