Esileht Koolilaps Saue Gümnaasium

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Saue Gümnaasium

Postitas:
Kägu

Keegi teab selle kooli gümnaasiumisosast midagi? Tase, õpetajad jne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õpi kasutama otsingut ja saad kätte iga kooli viimase paari aasta eksamistatistika  https://eis.ekk.edu.ee/eis/eksamistatistika (eelistagem õnge kalale)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean, et gümnaasiumiosa Sauel suletakse, kui Laagris riigigümnaasium valmis saab. https://www.err.ee/838963/saue-valla-riigigumnaasium-alustab-tood-2022-aastal Saue gümnaasiumiosa muidugi hakkab lihtsalt siis Laagris koolis käima (kui just ise ei taheta kooli vahetada), aga õpetajad võivad osalt vahelduda, mõni võib-olla hakkab seal lisaks tööl käima ka muidugi või lähebki hoopis sinna tööle. Kui riigieksamitulemused just igal aastal väga head pole olnud, siis see tuleb osalt kindlasti sellest, et linn on lähedal ja nii mõnigi targem ja edumeelsem läheb pärast põhikooli lõpetamist linna n-ö eliitkooli, lootes, et sealt saab veel parema hariduse või siis soovides just sellise kallakuga gümnaasiumis õppida.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui riigieksamitulemused just igal aastal väga head pole olnud, siis see tuleb osalt kindlasti sellest, et linn on lähedal ja nii mõnigi targem ja edumeelsem läheb pärast põhikooli lõpetamist linna n-ö eliitkooli, lootes, et sealt saab veel parema hariduse või siis soovides just sellise kallakuga gümnaasiumis õppida.

Kui? Aga riigieksamite tulemused on ju väga head! Eriti head veel arvestades seda, et kool on Tallinnale väga lähedal ja lihtne on teha valik linnakooli kasuks. Minu meelest on RE tulemused lausa hämmastavalt head, ka kehvematel aastatel paremad kui nii mõnelgi popil linnagümnaasiumil. Mis ekstra silma torkab, on taseme ühtlus – kas neil üldse kunagi keegi saab riigieksamil alla 20 punkti?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja päris keeruline oli sel aastal sinna sissesaamine, head-väga head hinded vaja ette näidata

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reaalainete tase on Sauel kõrge, nad on pidevalt eesotsad reaalainete riigieksamitega ja olümpiaadide kõrgete kohtadega. Tegelikult tahaks teada, kas mõned head õpetajad lähevad Laagri gümnaasiumisse, siis võib uuest koolist tasemel kool saada. Eriti kui arvestada, et Saku Gümnaasiumi direktorist Taavi Vilbast saab Laagri kooli uus direktori ja Taavi Vilba kohta olen ainult väga head kuulnud.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Saue Gümnaasium