Esileht Väikelaps Saue valla lasteaiad (Laagris)

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Saue valla lasteaiad (Laagris)

Postitas:

Ootame esimest last ja igalpool räägitakse, et tuleks kohe peale sündi lasteaia järjekorda kirja panna, kui on soov sõimerühma saada. Meie elukohajärgsed lasteaiad on Laagris, kuid neid seal nii palju, et ei oska validagi. Endal puudub ka igasugune kogemus. Kas oskate mõnda konkreetset sealt välja tuua? Nii head kui halba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saue vallas ei ole sõime kohti. Makstakse toetust ja saad valida omale meeldiva erahoiu. Lasteaeda saab kolmeselt. Järjekorda pannes saad märkida eelistuse aga see veel ei tähenda, et sinna kohta saaksid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saue vallas ei ole sõime kohti. Makstakse toetust ja saad valida omale meeldiva erahoiu. Lasteaeda saab kolmeselt. Järjekorda pannes saad märkida eelistuse aga see veel ei tähenda, et sinna kohta saaksid

Kõlab kuidagi üldistavalt. Saue vald on suur ja lai ning väita, et terves vallas pole sõimekohti on vale. Vähemalt Riisipere lasteaias on olemas sõimerühm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, Laagris igatahes pole.

Lasteaiast rohkem loevad konkreetsed õpetajad, kes su lapsele satuvad. Neid praegu ette ei tea, võib-olla nad ei töötagi veel seal, kuna lasteaedades õpetajad ikka vahetuvad. Ka ise töötan ühes Laagri lasteaias ja ka selles on iga rühm oma õpetajate nägu, nii et lasteaeda üleüldiselt soovitada on küllaltki võimatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia järjekorda pane kohe, kui nimi on pandud. Järjekorrasüsteem on siin. See on siis aiakoht, mille ta saab kolmeaastaselt. Kui asukoht sobib, soovitan esimeseks valikuks Nõlvakut (mitte Tuleviku filiaali).
Lapsehoidusid on ka palju. Kui tahad lapse poolteise aasta vanuses hoidu panna, võid sellele eelneva õppeaasta esimeses pooles sobivatesse hoidudesse sooviavalduse saata. Käid kohal, tutvud, valid meeldiva välja ja teed lepingu.
Lapsehoiu valimine on ainult sinu ja hoiu vahel. Lasteaiakoha järjekorda paned ennast valla kaudu (ei kirjuta otse lasteaiale).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:12; 25.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saue vallas ei ole sõime kohti. Makstakse toetust ja saad valida omale meeldiva erahoiu. Lasteaeda saab kolmeselt. Järjekorda pannes saad märkida eelistuse aga see veel ei tähenda, et sinna kohta saaksid

Kõlab kuidagi üldistavalt. Saue vald on suur ja lai ning väita, et terves vallas pole sõimekohti on vale. Vähemalt Riisipere lasteaias on olemas sõimerühm.

Siin on ilmselt mõeldud seda, et pole munitsipaalsõimekohti. Ja vähemalt endisel valla territooriumil see minuteada nii ongi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:12; 25.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aiakoht on tagatud ühte neist kolmest, mille avaldusse märkisin või võidakse tõesti Laagri kandi laps Riisiperesse määrata? Praegu käib laps erahoius ja saan hüvitist sellele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 11:55; 23.08 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne valdade ühinemist tõesti päris sõimerühmi pilnud. Ma ei tea, kuidas nüüd, kui Saue linn jt vallad ka ühinenud, aga need ei ole nagunii Laagris. Kuid võib olla võimalus saada ka 2aastaselt koht, kui on liitrühm, meiel just nii ongi (ei ole küll Laagris vaid linnast eemal), see sõltub lasteaiast.

Erahoius sõltub hoiust, kas pikk järjekird või mitte. Ise olen 2 lapsega kasutanud Saue linnas erahoide ja umb 6 kuud varem hakanud asju ajama. Erahoius Saue vallalt toetuse saamiseks pole oluline, kas hoid on vallas või Tln või üldse (ametlik ja paberitega või firma kaudu) hoidja kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:42; 23.08 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aiakoht on tagatud ühte neist kolmest, mille avaldusse märkisin või võidakse tõesti Laagri kandi laps Riisiperesse määrata? Praegu käib laps erahoius ja saan hüvitist sellele.

esmalt pakutakse kodule lähimat. Minu arust kas nad isegi ei ole määranud umbkaudseid teeninduspiirkondi, et Laagris elades ei saagi niisama Riisiperre järjekorda panna? Kuidagi nagu mäletan teisest lapsest, et andis mulle piiratud valiku ette, aga vb oli see ka soovitus ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:42; 23.08 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aiakoht on tagatud ühte neist kolmest, mille avaldusse märkisin või võidakse tõesti Laagri kandi laps Riisiperesse määrata? Praegu käib laps erahoius ja saan hüvitist sellele.

esmalt pakutakse kodule lähimat. Minu arust kas nad isegi ei ole määranud umbkaudseid teeninduspiirkondi, et Laagris elades ei saagi niisama Riisiperre järjekorda panna? Kuidagi nagu mäletan teisest lapsest, et andis mulle piiratud valiku ette, aga vb oli see ka soovitus ainult.

Mul ongi pandud kodule lähimad lasteaiad avaldusse, aga kas on garanteeritud lapsele koht kindlasti just neisse, kui laps 3 saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 11:55; 23.08 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ongi pandud kodule lähimad lasteaiad avaldusse, aga kas on garanteeritud lapsele koht kindlasti just neisse, kui laps 3 saab?

Kindel on elus ainult üks asi (see, millega ta lõppeb)
Mis garantiid sa siit foorumist ootad? Tead ju isegi, kui kitsas nende lasteaia kohtadega on. Alates 3.eluaastast on suure tõenäosusega su lapsel koht lähimas lasteaias, selle puudumisel kompenseeritakse (enamuses omavalitsustes) hoidmine mujal, kuni tekib vaba koht.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Saue valla lasteaiad (Laagris)