Esileht Hobinurk Saunasõpradele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Saunasõpradele

Postitas:

Soovitage (Eesti piires) kohta, kuhu minna sauna(saunu) nautima. Muu möll ja basseinid nii väga ei huvita, aga võivad olla. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:54; 29.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile meeldis Võru Kubija

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

V-spa saunamaailm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 14:46; 02.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas ma nüüd solvan äkki kedagi, aga minu meelest spaade saunad ei ole ju mingid õiged saunad, vaid ersats? Seal ei lähe ju päriselt kuumakski. Või kui ka läheks, pead seal ju koos teistega olema ja teistega arvestama. Keegi ei kannata kuuma, kellelgi on veel väike laps ka kaasas … Ma arvan, et tavalisele inimesele need ongi piisavad. Aga kui olla, nagu teemaalgataja kirjutab, saunasõber, siis ei tohiks need spaade ja veekeskuste mõttetud saunad küll mingit saunamõnu pakkuda.
Vaat ma saan aru, kui “saunasõber” teeb teema, et soovitage mõnda turismitalu või muud kohta, kus on väga hea saun. Läheb korralikult kuumaks, annab hea leili ja saab lavalt kuhugi veekogusse või jääauku hüpata! See oleks saunasõbra püstitatud teema 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere Aqvas on korralik leilisaun, vist 120 kraadi. Tegelikult on parim saun mul kodus, aga spades on ka korralikke leilisaune. Muidugi neid saunu, mis on riietusruumide juures vms. ei saa saunaks nimetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas ma nüüd solvan äkki kedagi, aga minu meelest spaade saunad ei ole ju mingid õiged saunad, vaid ersats? Seal ei lähe ju päriselt kuumakski. Või kui ka läheks, pead seal ju koos teistega olema ja teistega arvestama. Keegi ei kannata kuuma, kellelgi on veel väike laps ka kaasas … Ma arvan, et tavalisele inimesele need ongi piisavad. Aga kui olla, nagu teemaalgataja kirjutab, saunasõber, siis ei tohiks need spaade ja veekeskuste mõttetud saunad küll mingit saunamõnu pakkuda.

Vaat ma saan aru, kui “saunasõber” teeb teema, et soovitage mõnda turismitalu või muud kohta, kus on väga hea saun. Läheb korralikult kuumaks, annab hea leili ja saab lavalt kuhugi veekogusse või jääauku hüpata! See oleks saunasõbra püstitatud teema ????

No aga sa soovita sellist kohta ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 10:54; 29.02 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean end üsna suureks saunasõbraks, aga see ei tähenda sugugi, et mulle ainult kuum leilisaun meeldiks. Seda kütan kodus ja saan oma isu täis vihelda, aga tahaks ikka teistsugustes saunades ka käia. Väga mõnusad on soola- ja soolaaurusaun, aroomisaun ja tavaline aurusaun. Vahepeal kapaga külma vett kaela ja veidi basseinis jahtumist, massaažidušid ja jälle ringiga otsast peale.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 14:46; 02.03 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere Aqvas on korralik leilisaun, vist 120 kraadi.

mõtle nüüd ikka peaga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Saunasõpradele