Esileht Ajaviite- ja muud jutud Scorestorybook.ee

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Scorestorybook.ee

Postitas:
Kägu

Avastasin täna juhuslikult selle lehe ja vaatasin, mida minu ettevõtte kohta kirjutatakse. Püha taevas! Kas see on ok, et niimoodi avalikult nimedega laimatakse firmasid? Kasutades lausa valeinfot. Päris kohutav, kui keegi googeldab firmat ja teeb selle jura põhjal järeldusi. Keegi oli kommenteerinud, et infot saab muuta 15 euro eest. Kas selline väljapressimine on ok? Paneme aga kõigist valeinfo üles ja kui muuta tahad, siis maksad ;(

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ettevõtjad võiks ühiselt sellelt tegelaselt priske kahjutasu välja nõuda.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avastasin täna juhuslikult selle lehe ja vaatasin, mida minu ettevõtte kohta kirjutatakse. Püha taevas! Kas see on ok, et niimoodi avalikult nimedega laimatakse firmasid? Kasutades lausa valeinfot.

Kust see valeinfo on? Täpselt see inf, mis netis ametlikult leitav.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

tõesti?
nt seal lehel kirjutatakse kõigi fiede kohta, et nad ei tegutse ja “on varjusurmas”, kuna nende otsingurobot otsib äriregistrist ka FIEde majandusaasta aruandeid, aga seaduse järgi esitavad FIEd neid hoopis… maksuametile oma TD lisas, aga füüsiliste isikute tuludeklarid pole loomulikult kellegile avalikult kättesaadavad.

Siis edasi inimesed, kes on surnud. inimene on juba üle aasta mulla all, aga nemad kirjutavad temast ikka veel oma storysid, et “palka ei saa” ja “vist on tankist”. siis peaks kogu kalmistud.ee leht neid “tankiste” varsti täis olema – 2 eelmisel aastal lahkunud tuttava kohta lugesin sellist jura. ja kuigi äriregistris on ammu rahvastikuregistri surmaandmete põhjal nood lahkunud ettevõtte juhatusest eemaldatud, siis nende lehel on kõik lahkunud kenasti ikka seal edasi, isegi moblanumbrid kõrval.

jne

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See leht on täielik saast, igaüks konkurentidest võib su ettevõtet hinnata ja maha teha. Tutvustav tekst on tühiseid emotsioone iga firma kohta ja mingit jama täis kirjutatud ja ei oma mingit faktiväärtust.

Jään ootama, millal see firma kohtusse antakse!

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äriregistris on selle firma ainuke juhatuse liige andmekaitsespetsialist. Huvitav, kas muinasjutte treitakse maksumaksja raha eest. Mulle väideti, et minu kui isiku kohta avaldatud info on netis kätte saadav. Sellist jampsi kindlasti pole. Plaanin juristiga nõu pidada, mis seadusele tuginedes isikute kohta avalikult valeinfot avaldakse.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kohta on õnneks paras kiidulaul. Teiste kohta pole viitsinud kunagi lugeda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äriregistris on selle firma ainuke juhatuse liige andmekaitsespetsialist.

järelikult ongi kõik jokk. avalike andmete põhjal ja mille eest sa siis kohtusse kaebad?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avastasin täna juhuslikult selle lehe ja vaatasin, mida minu ettevõtte kohta kirjutatakse. Püha taevas! Kas see on ok, et niimoodi avalikult nimedega laimatakse firmasid? Kasutades lausa valeinfot.

Ma ei usu, et keegi inimene seal teksti kirjutab. See on automaatselt koostatud ja niimoodi tehaksegi vigu.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kohta on õnneks paras kiidulaul. Teiste kohta pole viitsinud kunagi lugeda.

Minu ettevõte kohta on samuti kiidulaul, aga see tekst on paras saast ikkagi, sest sellise emotsionaalse tekstiga äriettevõtteid ja nende omanikke ei tutvustata. Nad vist ise aru ei saa, mida nad seal kirjutavad, tegid mingi viletsa tõlke ja arvasid, et käib küll.
Nad on nii viletsad, et peale mitmeid kirju ei suuda isegi ettevõtete vanu andmeid uuendada ja surnud juhatuse liikmeid eemaldada. Mis inforegister selline on, mis kubiseb faktivigadest?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest teemast oli siin juba paar kuud tagasi juttu. https://foorum.perekool.ee/teema/storybook-kas-teie-kohta-on-ka-mahlakat-infot/

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval ongi see häda, et internetist võib leida KÕIKE, ja arukas kasutaja on see, kes oskab terasid sõkaldest eraldada. Ei maksa kunagi uskuda kõike, mis seal kirjas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äriregistris on selle firma ainuke juhatuse liige andmekaitsespetsialist.

järelikult ongi kõik jokk. avalike andmete põhjal ja mille eest sa siis kohtusse kaebad?

Kirjutasin ju, et pole selliseid andmeid, peale nende üllitise. Minu kohta võib leida ainult infot ülikooli õpingute kohta ja praeguse töökoha kontaktid. Isegi FB pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära üldse muretse, seal on ju kohe näha, et ette valmis kirjutatud juppidest roboti koostatud tekst ja ükski tõsiseltvõetav partner ennast sellest jamast häirida ei lase.
Nt minu fie konto on tõesti juba aastaid varjusurmas, peaks kinni panema aga ei viitsi, lisaks olen ma ühe mtü juhatuses. Sealt loen enda kohta:
“Tema äris alustamine jääb aastasse xxxx ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.”

Halleluuja, no kes see võtab sellist teksti tõsiselt? Ausalt ka.

Ühe koostööpartneri kohta lugesin ka mingit tankistijura, no kamoon. Ma poleks seda lehekülge muidu vaadanudki, kui perekoolis poleks varem ka teema olnud, aga kuna ma tean oma koostööpartnerit päris elust, siis seal kirjas oleva jama kohta on kohe asi selge.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avastasin täna juhuslikult selle lehe ja vaatasin, mida minu ettevõtte kohta kirjutatakse. Püha taevas! Kas see on ok, et niimoodi avalikult nimedega laimatakse firmasid? Kasutades lausa valeinfot. Päris kohutav, kui keegi googeldab firmat ja teeb selle jura põhjal järeldusi. Keegi oli kommenteerinud, et infot saab muuta 15 euro eest. Kas selline väljapressimine on ok? Paneme aga kõigist valeinfo üles ja kui muuta tahad, siis maksad ;(

Kas sa nagu sellest hetkel aru saad, et teed neile reklaami. Üks reklaami tegemise viise ongi teha negatiivne postitus, sest siis on suurem tõenäosus, et kindlasti minnakse seda lehekülge vaatama. Kui lehekülg rikub seadust, tee avaldus politseile. Ja ära pasunda sellest siis kõigile, et kõik jookseks lehekülge vaatama ja ettevõtjale reklaami kulu kohale tassima. Hetkel sa oma postitusega premeerid seda lehekülge. Miks ometi? Kui lähemalt uurida, siis on tegemist kohaga, mis võtab ametlikest andmetest infot ja teeb selle lugudeks. Kõik sellel lehel olev info on mujalt ka leitav. MIlline see nende orginaalne postitus seal on? Vabanda kui eksin, aga ma pean hetkel sind selle lehe töötajaks, kes vastutab netiturunduse eest ja antud lugu on puhtakujuline sotsiaalmeedia turndusartikkel. Ühesõnaga reklaam.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, ma ei ole selle kohutava lehega seotud. Seal on kasutatud selliseid andmeid ka tõesti, mis on valed. Minul on isegi firma asutamise aasta väga palju mööda pandud. Mehel öeldakse ka, et varjusurmas firma jms. Ometi toimib ja töötajad saavad palka. Vabandan, kui nyyd tõesti reklaami tegin kogemata. Lihtsalt esimene emotsioon oli kysida, mis teised arvavad. Peaks jah avalduse tegema kuhugi. See ei ole normaalne. Ja ehk nyyd ka vähemkriitilised inimesed mõtlevad enne, kui usuvad, mida sealt lugema peaks juhtuma. Loodan, et keegi ei hakka neile raha maksma.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See firmal sai pool miljonit kahjumit
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/sisekonflikt-paiskas-inforegistri-suurkahjumisse?id=86986779

Loodetavasti ei pea me sellist jama, mis praegu kokku kirjutatakse, kaua taluma ja see firma lõpetab tegevuse. Minu ettevõtte kontaktandmed on mitu vanad ja kedagi seal ei huvita, kas andmed vastavad tõele või mitte, isegi kirjadele ei vastata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ma ei hakka artiklit ostma. Mida see tähendab:
Ettevõtte OÜ Register omanik Marie Rosin kirjeldab traagilisi sündmusi, mille käigus sulgus Inforegistri andmebaas ettevõttele neljaks aastaks
Miks 4-ks ja ei kao igaveseks?
Karta on, et jätkab uue nime all
seda sodi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teine samasugune jura on taust.ee. Olin kunagi aastaid tagasi FIE ja paari MTÜ juhatuses, nüüdseks juba ammu mitte ja nad siiamaani hoiavad seda infot üleval. Kaasa arvatud e-post ja telefoninumber + aadressid (valed pealegi). Palusin oma info sealt, kui väärinfo kustutada, kuid mulle vastati üleolevalt, et ettevõtte kohta ei kehti andmekaitse seadus ja kui ma tahan võin kohtusse pöörduda. Nagu WTF??

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Scorestorybook.ee