Esileht Hobinurk Scrapbooking

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Scrapbooking

Postitas:

Scrapbooking. Kes tegeleb? Kuia kaua? Kus ostate materjale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tegele, aga olen tükk aega mõelnud, et võiks. Tahaks teha lapse esimestest asjadest ilusa albumi. Siiamaani võtan hoogu. Kui leiaks kellegi, kes selle minu eest ära teeb, siis võib-olla saaks idee ükskord ka realiseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli sama mõte, leida inimest, kes teeks. Tallinas leidsin ühe neiu, kes sellega tegeleb http://www.natlin.net/ Nagu sain aru tal on palju tellimusi. Ka tahan lapse esimese aasta fotoalbumi teha. Aga kaua aega mõtlesin ja otsustasin, et ikka teen ise, mälestuseks ja endal on huvitav ka. Nüüd uurin seda teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegelen:)
Kunagi ma mõtlesin, et mida inimesed selles paberimaailmas leiavad. Mõtlesin endamisi, et mina ei hakka küll iialgi sellega tegelema.

Mingi aeg ostsin masina, siis hakkasin terasid juurde ostma ja muidugi kõikvõimalikke vidinaid. Nüüd on mul kodus olemas väga lai valik kõikvõimalikest vidinatest ja kui isu peale tuleb, siis sukeldun paberitesse.

Saan seda masinat ja terasid kasutada ka oma töös, ehk siis nende abil muutuvad kõik asjad mu ümber palju ilusamaks.

Nagu iga teine hobi, on ka see üpriski kallis hobi. Asjad tellin umbes 95% ulatuses välismaalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oskate soovitada häid lehti kus on õpetusi algajatele? Mis materjale kasutama peaks jne jne. Mis oleks need esimesed asjad mis soetama peab jne. Olen ka aastaid mõelnud, et see on nii minu teema aga pole ennast kätte võtnud ja ei oska nagu kuskilt alustada. Tahaks just õppida ka tegema kaarte, albumeid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/user/stampladee
Palun! Mööda youtube rännates saad ideid ja näed vahendeid. Mina ostsin kõige pealt erinevaid pabereid, auguraudu, paelu, pärleid jne.
Aga hoiatuseks, et kui oled juba “sõrme andnud, siis läheb käsi takkipihta”. See on nii vahva ja põnev maailm ja nii kulukas ka 😀 , aga mina enam ilma ei saagi. Nüüd olen juba niikaugel, et muretsesin endale ka vastavad masinad, mille abil väljalõikeid ja mustreid teha. Lisaks veel paberid ja muud erinevad lisavidinad. Pere teab ja sellega ka arvestanud, et emal on oma nn vabaaja nurk, kus on karbid ja kastid erinevate materjalidega. Olen juba lausa sõltlane ja ka minu töökohas on see teada ning tellitakse pidevalt kaarte. Ma ei müü neid, vaid palun vastu tuua pabereid või kaunistusi.Iga tulemus on erineva ja ükski kaart või pilt ei sarnane teisele ja iga kaarti tehes uurin kaardisaaja iseloomu.
Jõudu ja avasta seda lahedat maailma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnda eesti- või inglisekeelset linki oleks ka pakkuda? See ülemine “Tallinna neiu” link oli ainult kirillitsas, neid märke lugeda ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen vahetevahel. Materjal tuli alguses Tiimarist, enam ei ole ja nüüd siis E-bay. Ideid saab netist. Googlesse scrapbook ideas, scrapbook layouts ja muudkui otsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Scrapbooking

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.