Esileht Pereelu ja suhted Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

Postitas:

tulemuseks on mossitav mees. Nimelt siis otsustasin üle hulga aja jälle trennis käima hakata. Paar korda nädalas käin ujumas. See tähendab aga seda, et kahel õhtul peab mees lapsega ise tegelema ja ta magama panema. Tema väitel pole see probleem. Küll aga ei mõista ma seda mossitamist ja tujutsemist. Selle asemel, et küsida, kuidas mul trennis läks, saan näha vaid vingus näoga meest, kes mitte kuidagi ei suuda mõistlikult käituda.
Küsisin ta käest alguses, kas mu trenniskäimine häirib teda? Vastuseks tuli midagi umbmäärast, aga põhimõtteliselt peaks nagu kõik ok olema.
Esimest korda üle hulga aja seadsin oma huvi ettepoole. Olen kogu lapsega kodusoleku aja panustanud kodule, lapsele, mehele. Ennast olen vist ohviks toonud, sest suurt midagi ma enda heaks teinud ei ole 🙂 Mees on selle kodusistuva naisega ära harjunud, ja nüüd raske leppida, et ka mina tahan vahest väljaspool kodu mõnd hobi/trenni omada. Ja tuleb tunnistada – mõnus on omada veidi oma aega, pealegi on ujumine ja saun väga meeldivad tegevused.
Ps – mehele ujumine ei meeldi, ja tema kaasakutsumine lõppeks suurema tujutsemisega. Et mina surun talle oma tahtmisi peale jne … Muide, olen meest kaasa kutsunud.
Ma peangi oma elupäevade lõpuni koju asjatama jääma, lihtsalt seepärast, et mehele ei meeldi, kui ma trennis käin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta ise käib trennis, on tal mõni hobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 13:10; 18.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa inised – võta mehel korralikult suhu ja siis on mees ka rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trennis talle käia ei meeldi, vähemasti pole ta selleks senimaani soovi avaldanud. Aga hobi on tal küll olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teise vingus nägu sulle korda läheb ? Tema nägu ju, käigu millise näoga tahab. Kui sina peaks ootamatult võtma üle mõne seni mehetehtud kohutstuse, vaevalt sa ka rõõmus oleksid.
Ja veelkord, miks sa enda tuju paned sõltuma kellegi teise näost ja olekust ? Sul on veel pikk tee käia selline, et oma huvide eest seista. Mis huvi see on, mis kellegi vingus näo tõttu kohe nurka visatakse ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsega tegelemine ei ole 100% naise kohustus, ja mina ühtegi oma kohustust mehe kaela lükanud ei ole. Last ma ise valmis ei teinud, ja seepärast hoolitsemegi lapse eest koos. Need 2 õhtut, mil ta peab lapse magama panema, ei tohiks tal küll kuidagi tükki küljest võtta.
Trennis mulle käia meeldib, ja kui mees ühtegi mõistlikku põhjendust anda ei suuda, miks see just tema tuju rikub, siis mina sellest ei loobu. Miks ma peaks loobuma millestki, mis mulle meeldib? Leian, et mees ei peaks piirama minu huvisid, kui see ei mõjuta meie pere majanduslikku hakkamasaamist. Kõik ei ole meeste otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on lapsepuhkuse aeg või käid sina ka tööl? Eriti viimasel juhul saada küll mees puu taha ja käi aga julgelt trennis edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 13:10; 18.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa inised – võta mehel korralikult suhu ja siis on mees ka rõõmus.[/tsitaat]

nii tüüpiline, et selliseid vastuseid miinustatakse siin. aga see on tavapärane, et tegelikke põhjuseid ei soovita näha.

ikka arvatakse, et iva on mujal. minu meelest on maailma kõige lihtsam viis kodurahu suurepärasena hoida ja saada mehelt kõik, mis tarvis (sõbrannadega väljaskäimised, lapsehoid, trennid jm) ilma tujutsemiseta kusjuures veel, kui hoida voodielu ja eraelu mehega korras… eriti just väikelaste emad unustavad selle valdkonna mõneks ajaks täiesti, arvates, et soe toit, korras kodu ja õnnelik laps kompenseerivad mehele selle konkreetse valdkonna. tulge ometi oma illusioonidest välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 13:31; 18.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Kui sina peaks ootamatult võtma üle mõne seni mehetehtud kohutstuse, vaevalt sa ka rõõmus oleksid. [/tsitaat]
See on kõige haigem asi, mida ma kuulnud olen. Kust kuradi kohast on laps ainult naise kohustus? Kui laps sai koos valmis tehtud, siis peab lapse eest ka KOOS hoolitsema. Kas laps on siis ainult naise eralõbu ja KOHUSTUS? Karju või appi. Muideks, minu arvates laps ei tohiks olla kohustus.

[tsitaat]Mida sa inised – võta mehel korralikult suhu ja siis on mees ka rõõmus.[/tsitaat]
Ja see on kõige geniaalsem asi mida kuulnud olen. Mina olen õnnelik ja naine on õnnelik. PS! Alati kui mu abikaasa (kahe lapsega kodune) saab väljas käia, siis naastes on meil meeletu seksiralli. Ja see pole teps mitte minu peale käimisel. Vaid tema sai ennast tuulutada ning nüüd tal jälle isu 😀
Teemaalgataja – räägi mehega sellest. Mul on ka vahel vingus nägu, sest tööl oli raske ja lapsed nutsid tund aega järjest. No vot kisub vingu, kellel ei kisuks. Aga kui saan kaasale ennast tühjaks räägitud, siis jälle kõik korras. Sest tema mõistab ju kõige paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 13:41; 18.07 15:01; 18.07 15:42; 18.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka pereema ja käin tööl ja ülikoolis ka. Kaua ei julenud ma rohkem midagi teha, kuna ülikoolis õppimine on ju \”hobi\” tema arvates, kuigi ilma selleta saaksin ma 3 korda vähem palka.

Mees ise töötab väga pikad päevad ja kodus vaid magab öösel. Seega, pisikesed lapsed sünnist peale olnud minu hooles vaid 100%.

Mingi hetk viskas lihtsalt üle ja hakkasin ka nädalavahetustel vahel sõbrannade juures kohvi joomas käima tund-paar, et lihtsalt saaks ka hinge tõmmata.

Nägu oli ka vingus peas, kuigi tema sõnade kohaselt on kõik ok. Ja kusjurues, ma võtan veel vanema lapse, kes on 4aastane alati kaasa. Seega ma ei ole jätnud teda kahe lapsega koju.

Aga ikka on häda. Ja ma olengi aru saanud, et tegelikult ta kohtlekski mind kui mingit kodukoristajat ja teenijat, kui ma ise pead ei tõstaks.

Nagu eestpoolt lugeda võib, siis paljude suhtumine on selline, et mis sa loll mutt virised, võta aga suhu, mis sest, et oled surmani väsinud ja ennast 100 a tagasi unustanud.

No, ei ole ikka nii, et võtan aga muudkui suhu, ega ikka ei võta küll, kui mees on paras M! Ja kui oleks ise normaalne, võtakski, aga kui ei ole, siis unistagu edasi. Ega ma mingist alamklassist ei ole, et tema jalge ees peaks vedelema.

Muidu meil kõik korras 🙂 Ja tuttavate ees ideaalpaar alati – ehk siis, usun, et pooled eestalstest abielupaaridest elavad nii. Naerul sui teiste ees, aga omavahel olles juuksed halliks minemas.

Mingi aeg viskaks üle, aga mul pole aega teist meest vaadata – ja ma ei taha ka enam kedagi teist endale koju. Pealegi, ma ikka armastan ka teda natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen ka pereema ja käin tööl ja ülikoolis ka. Kaua ei julenud ma rohkem midagi teha, kuna ülikoolis õppimine on ju \”hobi\” tema arvates, kuigi ilma selleta saaksin ma 3 korda vähem palka.

Mees ise töötab väga pikad päevad ja kodus vaid magab öösel. Seega, pisikesed lapsed sünnist peale olnud minu hooles vaid 100%.

Mingi hetk viskas lihtsalt üle ja hakkasin ka nädalavahetustel vahel sõbrannade juures kohvi joomas käima tund-paar, et lihtsalt saaks ka hinge tõmmata.

Nägu oli ka vingus peas, kuigi tema sõnade kohaselt on kõik ok. Ja kusjurues, ma võtan veel vanema lapse, kes on 4aastane alati kaasa. Seega ma ei ole jätnud teda kahe lapsega koju.

Aga ikka on häda. Ja ma olengi aru saanud, et tegelikult ta kohtlekski mind kui mingit kodukoristajat ja teenijat, kui ma ise pead ei tõstaks.

Nagu eestpoolt lugeda võib, siis paljude suhtumine on selline, et mis sa loll mutt virised, võta aga suhu, mis sest, et oled surmani väsinud ja ennast 100 a tagasi unustanud.

No, ei ole ikka nii, et võtan aga muudkui suhu, ega ikka ei võta küll, kui mees on paras M! Ja kui oleks ise normaalne, võtakski, aga kui ei ole, siis unistagu edasi. Ega ma mingist alamklassist ei ole, et tema jalge ees peaks vedelema.

Muidu meil kõik korras 🙂 Ja tuttavate ees ideaalpaar alati – ehk siis, usun, et pooled eestalstest abielupaaridest elavad nii. Naerul sui teiste ees, aga omavahel olles juuksed halliks minemas.

Mingi aeg viskaks üle, aga mul pole aega teist meest vaadata – ja ma ei taha ka enam kedagi teist endale koju. Pealegi, ma ikka armastan ka teda natuke. [/tsitaat]

mitte keegi ei räägi siin alandlikul kombel läbi väsimuse mehe rahuldamisest. dsiisas. räägitakse normaalsest kahepoolsest suhtest, mida teil ei ole ilmselgelt juba pikka aega olnud, ainuüksi juba lastega seonduva korralduse pärast, mis on sinust teinud koduhoidja ja teenija oma mehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 13:31; 18.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks teise vingus nägu sulle korda läheb ? Tema nägu ju, käigu millise näoga tahab. Kui sina peaks ootamatult võtma üle mõne seni mehetehtud kohutstuse, vaevalt sa ka rõõmus oleksid.
Ja veelkord, miks sa enda tuju paned sõltuma kellegi teise näost ja olekust ? Sul on veel pikk tee käia selline, et oma huvide eest seista. Mis huvi see on, mis kellegi vingus näo tõttu kohe nurka visatakse ? [/tsitaat]

Kodu peab olema rahusadam, mitte sõjatanner või pingeid täis koht. Loomulikult on suur probleem, kui üks partneritest pidevalt mossis on. See on emotsionaalne väljapressimine ja psühhoterror, et mossitav pool ei viitsi-suuda-taha asju teisega rahulikult selgeks rääkida ja mõlemale poolele sobivat lahendust leida. Kodune halb õhkkond rikub kõikide närve ja mossitav partner tuleks tegelikult üldse maha jätta, kui ta ei taha oma käitumist parandada. Suhtlemisprobleem on üks suurematest abielulahutuste põhjustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 14:29; 18.07 16:43; 19.07 17:19; 19.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kättemaksuks rasva, nuuma ennast jämedaks nagu emahani. Küll siis härra ükskord tuleb veel pisarsilmi paluma, et trenni läheksid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kessu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mine kättemaksuks rasva, nuuma ennast jämedaks nagu emahani. Küll siis härra ükskord tuleb veel pisarsilmi paluma, et trenni läheksid[/tsitaat]

Nüüd siis järksu on see hoopis \”teene\” mehele, et trennis käia? Mitte enda jaoks. Et kui vaja, siis on see hobi enda jaoks, aga kui vaja, siis teene mehele?

Tegelikult on siit teemast juba läbi käinud, kuidas mees rahul oleks. Eks ta vajab lihtsalt harjumist olukorraga natuke, aga sa saad teda aidata ja näidata talle, et hoolid sellest – et tema uue kohustusega ilusti hakkama saab( see, kas see on \”kohustus\” või mitte, et mees peaks seda ise tegema niikuinii- jätaks selle osa praegu probleemist välja. Fakt on, et see on olukorra muutus mehe jaoks ja arvatavasti mitte kõige elegantsemalt leitud ühine lahendus olukorrale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mees alles harjub uue olukorraga, talle vöiks ka aega anda….. paindlikkus on üks suurim abielsid koos hoidev tegur. [/tsitaat]

Järjekordne näide sellest, kuidas \”talv ootamatult saabus\”. Anna aega harjuda. Kui laps on rinnast võõrutatud, siis peaks harjumisaeg juba möödas olema. Kui saadakse koos laps, siis tuleb lapsele ka koos armastust jagada ning last koos kasvatada. Kas tõesti meestele see kohale ei jõua? Mõtlevad \”ohh, teeme lapse\”, sina kasvatad/kasid/koristad ja minu ainus kohus on tööl käia ning pärast tööd teleka ees vedeleda ning õlut libistada? Mismõttes sa tahad välja minna? Kas MINA pean siis lapse magama panema? No minu isa küll kunagi mähkmeid ei pidanud vahetama ja haige lapsega öösel üleval istuma ning hommikul kaks tundi maganuna tööle minema?
Lapsele on ka ISA vaja. Igas mõttes. Mitte rahakotti, kes lapsega ei tegele. Tahan, et minul jääks mälestus, kuidas nutva lapse pärast mitme tunnist üritamist siiski magama sain.

Vägisi jääb selline mulje, et kõik mehed, kelle naised siin sõna võtavad on hoorapurikad, liiderdajad, memmepojad, saamatud ja laisad.
Süda läheb pahaks.
Üks korralik MEES saab KÕIGEGA hakkama. Pole vaja mingit harjumisaega! Mida te kurat memmetate neid mehi. Kui voodis vaja uut poosi proovida, siis pole ju harjumisaeg oluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 13:41; 18.07 15:01; 18.07 15:42; 18.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole enam ammu lapsega kodune, käin tööl ja näen vaeva. Laps on nelja aastane, väga asjalik ja nutikas tegelane.
Vaadake – mina naisena tahan end vahest ka inimesena tunda. Mitte lasta nagu orav rattas töö-kodu-pood-lasteaed marsruudil. Miks te arvate, et ainult mina pean andma endast maximumi kodu ja lapse heaks? Mina ei mossita, kui mu mees on pikalt tööl. Kui tal on koosolekud, mis võtavad terve nädalavahetuse. Minu käest ei küsi keegi, kas ma jõuan. Ma pean. Kui mees on koosolekul, siis on ju loogiline, et ma tegelen ja olen lapsega. Miks ei ole mehe jaoks loogiline see, et kui mina olen trennis, on laps tema päralt? Ja ma ei käi mitte iga õhtu trennis. 2 korda nädalas. Tahaks muidugi rohkem, aga olen selle kahe korragagi rahul.
Alati arvestan sellega, et kui mehel on pikk päev, siis jätan trenni järgmisele päevale. Küsin, ja ei sõida oma nõudmistega selga. Aga ikka ei olda rahul …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kopeeri see tekst Word’i, kirjuta pealkirjaks näiteks \”Kallis mees,\” ning pista see talle pihku.
Kui ta siis ikka aru ei saa, siis löö vastu kukalt või liigu küsi, et äkki istud ta juhtmetel.
Eriline juhmard mees ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 13:41; 18.07 15:01; 18.07 15:42; 18.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes seda pikka vingumist nüüd, kuidas ainult \”sina\” kõike teed, siis on teil ikka natuke suuremad probleemid, kui see trennis käik.

Ärgem unustagem, see on siin ainult ühe poole lugu ja vaatevinkel.
Ja tegelikku probleemi(mis on naise arust tema trennis käimine) me ei tea. Teame, mida naine arvab ja seda, kuidas mees mitte midagi ei tee ja ainult tema kannatab ja ootab jne.

Jutust selgub, et mees on pikalt tööl, teinekord terved nädalavahetused ja siis naine veel lööb vastu rinda, kuidas TEMA käest ei küsita, kas tema jõuab.
AGA kas sa mehe käest küsid, kas tema jõuab? Miks on sinu jaoks loogiline see, et mees on teinekord siis mitu nädalat jutti tööl ja kui õhtul koju tuleb, siis äkki tahaks enne läbi rääkida selle vaba aja? Et kuidas ja mis.

Ja see \”Kägu (Mees)\” – ära ole selline töll. Elu ei käi nii – fafa viruta paber otsaette ja viruta vastu kukalt või ma ei tea mida.
Normaalsed inimesed suudavad ka ilma word’i paberiteta ja vastu kukalt löömata asjad läbi rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mees alles harjub uue olukorraga, talle vöiks ka aega anda….. paindlikkus on üks suurim abielsid koos hoidev tegur. [/tsitaat]

Aega anda?????MIlle jaoks??? Et peab paar tundi lapsega hakkama saama , oled sina ikka ohmu või tallaalune,mõnel mehel aega vaja kuni lapse 18 nda eluaastani.Loll kes ootama jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]evmv kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ja see \”Kägu (Mees)\” – ära ole selline töll. Elu ei käi nii – fafa viruta paber otsaette ja viruta vastu kukalt või ma ei tea mida.
Normaalsed inimesed suudavad ka ilma word’i paberiteta ja vastu kukalt löömata asjad läbi rääkida.
[/tsitaat]
Teemaalgataja alustas juttu, et rääkis mehega, kuid abi pole. Mida sa sellise mökuga teed? Laks vastu kukalt toob mõistuse tagasi.
Viibin tööalaselt samuti väga tihti välismaal. Tihti nädalate kaupa. Päevad pole lihtsad. Lennujaamast kohtumisele, kohtumiselt õhtusöögile. Tihti on nii, et ärkan hommikul kell 5 ning voodit näen alles 2-3 ajal. Aga selle eest saan ka vastavat tasu ning ootan oma pere juurde naasmist.
Naine seevastu ärkab samuti 6 paiku koos nooremaga ning pärast pikka päeva jalutamist/mängimist lõpetab kodutöödega kell 24. Pole temalgi ju lihtsam. Ma ei näe, et peaksin olema eelistatud seisuses, sest mina teen tööd. Tema kasvatab minu järglasi. Seega tihti esimese asjana koju saabudes annan temale vabad käed minna ja olla. Minu jaoks on lastega olemine puhkus, vaheldus ja rõõm. Kuid paistab, et teemaalgataja mees seda hinnata ei oska…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 13:41; 18.07 15:01; 18.07 15:42; 18.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]evmv kirjutas:[/small]

Teemaalgataja alustas juttu, et rääkis mehega, kuid abi pole. Mida sa sellise mökuga teed? Laks vastu kukalt toob mõistuse tagasi.
Viibin tööalaselt samuti väga tihti välismaal. Tihti nädalate kaupa. Päevad pole lihtsad. Lennujaamast kohtumisele, kohtumiselt õhtusöögile. Tihti on nii, et ärkan hommikul kell 5 ning voodit näen alles 2-3 ajal. Aga selle eest saan ka vastavat tasu ning ootan oma pere juurde naasmist.
Naine seevastu ärkab samuti 6 paiku koos nooremaga ning pärast pikka päeva jalutamist/mängimist lõpetab kodutöödega kell 24. Pole temalgi ju lihtsam. Ma ei näe, et peaksin olema eelistatud seisuses, sest mina teen tööd. Tema kasvatab minu järglasi. Seega tihti esimese asjana koju saabudes annan temale vabad käed minna ja olla. Minu jaoks on lastega olemine puhkus, vaheldus ja rõõm. Kuid paistab, et teemaalgataja mees seda hinnata ei oska…[/tsitaat]
Enamus eesti meeste jaoks on väiksed lapsed üks kisav ja segav faktor kodus, kelle kantseldamine üritatakse sujuvalt naiste kaela lükata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 14:29; 18.07 16:43; 19.07 17:19; 19.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sul on lapsepuhkuse aeg või käid sina ka tööl? Eriti viimasel juhul saada küll mees puu taha ja käi aga julgelt trennis edasi.[/tsitaat]

Veel mida? Lapse\”puhkus\” peab emal kestma 24/7/12 või? Ja miks siis isa kaks korda nädalas õhtuti pisut \”puhata\” ei taha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Selle asemel, et küsida, kuidas mul trennis läks, saan näha vaid vingus näoga meest, kes mitte kuidagi ei suuda mõistlikult käituda.
[/tsitaat]Miks peab mees, kellele endale trenn/ujumine pinget ei paku, huvituma sinu trenni üksikasjadest? Võib-olla mees ootas, et sina tuled ja küsid, kuidas tal ja lapsel õhtu möödus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lihtsalt ÄRA KÜSI, miks mees tujutseb ja mossitab, kui sa juba niikuinii tead, et põhjuseks on sinu trenniskäimine.
Mossitamine sellisel juhul on provokatsioon, sellele allumine kerib tülisid üles ja muud ei midagi.

Mehel endal ei ole hobisid või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lihtsalt ÄRA KÜSI, miks mees tujutseb ja mossitab, kui sa juba niikuinii tead, et põhjuseks on sinu trenniskäimine.
Mossitamine sellisel juhul on provokatsioon, sellele allumine kerib tülisid üles ja muud ei midagi.

Mehel endal ei ole hobisid või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind häirib juba teema pealkiri Seadsin oma huvid korraks ettepoole. siit ma järeldan, et siiani st aastaid oled sa ennast maha surunud ja teinud kõik ise, ainult teistele mõeldes. järelikult oled sa aastaid valetanud ja nüüd enam ei jõua. aga mees ju seda ei teadnud. tema on harjunud, et sa oled see naine, kes kõike teeb pere jaoks ja kes kõike jõuab, ise. nüüd ongi tema jaoks üllatav ja harjumatu, et sa tahad teistmoodi käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa lihtsalt ÄRA KÜSI, miks mees tujutseb ja mossitab, kui sa juba niikuinii tead, et põhjuseks on sinu trenniskäimine.
Mossitamine sellisel juhul on provokatsioon, sellele allumine kerib tülisid üles ja muud ei midagi.

Mehel endal ei ole hobisid või?[/tsitaat]

Alguses küsisin, aga õppisin suhteliselt kiirelt ära, et lihtsam on ignoreerida mossis nägu. Selles suhtes on sul õigus, et ta provotseerib oma mossitamisega tüli. Ja tal on õnnestunud tüli välja kiskuda …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Teemaalgataja alustas juttu, et rääkis mehega, kuid abi pole. Mida sa sellise mökuga teed? Laks vastu kukalt toob mõistuse tagasi.
Viibin tööalaselt samuti väga tihti välismaal. Tihti nädalate kaupa. Päevad pole lihtsad. Lennujaamast kohtumisele, kohtumiselt õhtusöögile. Tihti on nii, et ärkan hommikul kell 5 ning voodit näen alles 2-3 ajal. Aga selle eest saan ka vastavat tasu ning ootan oma pere juurde naasmist.
Naine seevastu ärkab samuti 6 paiku koos nooremaga ning pärast pikka päeva jalutamist/mängimist lõpetab kodutöödega kell 24. Pole temalgi ju lihtsam. Ma ei näe, et peaksin olema eelistatud seisuses, sest mina teen tööd. Tema kasvatab minu järglasi. Seega tihti esimese asjana koju saabudes annan temale vabad käed minna ja olla. Minu jaoks on lastega olemine puhkus, vaheldus ja rõõm. Kuid paistab, et teemaalgataja mees seda hinnata ei oska…[/tsitaat]

Huvitavad lahendused sul. Naisele ja lapsele paned ka kohe laksu ära kui aru ei saa? Et no mis sa sellisega mökuga ikka teed, aru ju ei saa?

Äkki on seletajas viga?
Teemaalgataja on kirjutanud nii \”mina\” stiilis jutu, kui vägegi saab – teha sellest järeldus, et tema mees ei hinda nende lapsi või ei taha nendega tegeleda ?
Kes räägib midagi eelistatud seisuses olemisest või tööst? Lapsed on ühised, siis peaks olema ka otsused ühised. Mitte et, \”mina teen nüüd nii, mina teen naa\”. Nii mehe kui naise otsused.

Võib-olla pole laps üldse asja uba? Võib-olla arvab mees, et naine ei käi ujumas üksi või tont teab mida.

Aga see on vist moeasi juba, et kodus keegi enam rääkida ei oska, aga internetis kirjutab romaane kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind häirib juba teema pealkiri Seadsin oma huvid korraks ettepoole. siit ma järeldan, et siiani st aastaid oled sa ennast maha surunud ja teinud kõik ise, ainult teistele mõeldes. järelikult oled sa aastaid valetanud ja nüüd enam ei jõua. aga mees ju seda ei teadnud. tema on harjunud, et sa oled see naine, kes kõike teeb pere jaoks ja kes kõike jõuab, ise. nüüd ongi tema jaoks üllatav ja harjumatu, et sa tahad teistmoodi käituda. [/tsitaat]

Sest olen tõesti aastaid arvestanud teiste soovide, vajaduste ja tahtmistega, end tahaplaanile jättes. Mingi aeg aga käis ära see \”plõks\”, kus ma mõistsin, et kui ma enda jaoks aega ei võta, lähebki terve mu elu mööda, tegutsedes vaid teiste jaoks. Olin end ära unustanud. Ma ei taha väita, et nüüd kõik teised koheselt minu huvidele alla jääksid, aga kõik peab olema tasakaalus.
Pealkiri võib ärritada inimest, kes reaalselt ei mõista, mida see lause minu jaoks tähendab. Seadsingi end teistest vahedluseks ettepoole, ja kui aus olla, siis on see tunne päris hea.
Teate, see on nagu riiete ostmisega. Lähed poodi, et endale midagi välja valida … tulen sealt tagasi aga millegagi, mis sobib lapsele ja mehele. Endale nagu ei raatsigi midagi osta 🙂 Vat nii on lood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]evmv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Võib-olla pole laps üldse asja uba? Võib-olla arvab mees, et naine ei käi ujumas üksi või tont teab mida.

Aga see on vist moeasi juba, et kodus keegi enam rääkida ei oska, aga internetis kirjutab romaane kokku.[/tsitaat]

See asja iva ei olegi väga vale, sest mu mees võib tõesti arvata, et käin kellegagi koos ujumas … Jaa, käin tõesti – mina ja terve ülejäänud basseinitäis inimesi 🙂 Aga muidu olen omapead. Mulle meeldib aeg iseenda jaoks, ma ei lähe sauna lobisema.
Temaga arutada on raske, sest ta läheb kiirelt põlema, ja kui see juba juhtunud on, siis on võimatu midagi edasi rääkida. Ja nii iga kord …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.