Esileht Pereelu ja suhted Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

Postitas:

Ma arvan, et probleem ei ole trennis, vaid mehele ei meeldi, et sa omapead ringi käid. Usalduse puudus või armukadedus. Eks põhjuseid teate ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast – kuidas te üldse vastu olete pidanud ja lapse 4 aastaseks kasvatanud, kui te midagi normaalselt arutada ei saa ja mees kiirelt põlema läheb?

See on küll jah sinu viga, et oled lasknud olukorral selliseks kujuneda ja mees selgelt tunnetab, et nii peabki asi käima.

Aga seda lapsejuttu poleks üldse vaja olnud, kui tegelik probleem hoopis selles võib olla, et mees armukade on, või sind ei usalda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ei ole usaldamatuses või armukadeduses, vaid oskamatuses lapsega tegeleda. Mitte keegi pole kunagi takistanud isal lapsega tegeleda, aga tahmatus isegi õppida ajab harja punaseks. Lapsega kodusolek peaks/võiks olla ka isale tore, mitte kui pealesurutud tegevus. Ka iseendale aja leidmine peab olema pidev võitlus, tõestamaks, et ma ei peta, vaid käin reaalselt trennis …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 18.07 13:09; 18.07 13:13; 18.07 13:19; 18.07 15:36; 19.07 14:11; 19.07 14:17; 19.07 14:20; 19.07 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et probleem ei ole trennis, vaid mehele ei meeldi, et sa omapead ringi käid. Usalduse puudus või armukadedus. Eks põhjuseid teate ise.[/tsitaat]
Mees pole naise omanik, ega vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 14:29; 18.07 16:43; 19.07 17:19; 19.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Probleem ei ole usaldamatuses või armukadeduses, vaid oskamatuses lapsega tegeleda. Mitte keegi pole kunagi takistanud isal lapsega tegeleda, aga tahmatus isegi õppida ajab harja punaseks. Lapsega kodusolek peaks/võiks olla ka isale tore, mitte kui pealesurutud tegevus. Ka iseendale aja leidmine peab olema pidev võitlus, tõestamaks, et ma ei peta, vaid käin reaalselt trennis …[/tsitaat]
Normaalsed soovid sul. Mina sovitaks korra tõsiselt mehega rääkida ja kui ikka mees asjale pihta ei saa, vaid põlema läheb või vinguma hakkab, jäta maha. Miks sellise peale oma elu raisata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 14:29; 18.07 16:43; 19.07 17:19; 19.07 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On normaalne, kui kohe ei tulegi toime. Kui mees pole neli aastat isa oljud veel, siis polegi tal see nii lihtme. Sa v6id ju öelda, et mees peab oskama isa olla ja nautima seda ja kohe uue olukorraga r66msalt toime tulema, aga kui ei ole nii, siis ei ole. Toeta parem oma meest uues rollis. Kuula ta ära ja tunnusta. Varsti mees harjub, nii läbite selle faasi kiiremini, kui pidevalt s6da pidades. Milleks pidada mingit imelikku v6imuv6itlust, olete ju üks tiim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Seadsin oma huvid korraks ettepoole ja …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.