Esileht Tööelu, raha ja seadused. SEB virtuaalkaart

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: SEB virtuaalkaart

Postitas:

Kas SEB ei paku enam virtuaalkaardi teenust? Kunagi mul see oli, tahtsin uuesti teha, aga ei leia enam kusagilt. Otsinguga tuleb küll välja, aga kui tahan seal linki avada, mis siis kaardi taotlemiseni viiks, on ikka mingi teine lehekülg.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 18:13; 10.04 18:19; 10.04 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas SEB ei paku enam virtuaalkaardi teenust? Kunagi mul see oli, tahtsin uuesti teha, aga ei leia enam kusagilt. Otsinguga tuleb küll välja, aga kui tahan seal linki avada, mis siis kaardi taotlemiseni viiks, on ikka mingi teine lehekülg.

Seb-i lehel all paremal nurgas on vestlusaken, kus saad ka pangatöötajaga suhelda ja täpselt järgi küsida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seb-i lehel all paremal nurgas on vestlusaken, kus saad ka pangatöötajaga suhelda ja täpselt järgi küsida.

Jah, ma tean kõiki pangakanaleid, kahjuks nad nädalavahetusel ei vasta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 18:13; 10.04 18:19; 10.04 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetati ära jah see teenus. Olen ka nördinud. Aga õnneks Transferwise ehk uue nimega Wise pakub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetati ära jah see teenus.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 18:13; 10.04 18:19; 10.04 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe pangateateid. Vastav kiri muudatuste kohta saadeti hulk aega tagasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. SEB virtuaalkaart