Esileht Pereelu ja suhted See Eesti pere lugu “Pealtnägijas”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: See Eesti pere lugu “Pealtnägijas”

Postitas:

Mis teie sellest arvate? Kuidagi kummaline tundus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 14:19; 11.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühepoolne lugu oli ju, mis seal ikka arvata. pealtnägija oleks võinud soome ametnikelt ja arstidelt ka mõned küsimused küsida. seda aga ei tehtud. mina arvan, et tegelikult kodus mingi vägivald on toimunud, lihtsalt nüüd lapse kaotamise hirmus üritavad vanemad kiirelt midagi muud usutavat kokku klopsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle tundus see tütar natuke alaarenenud oma vanuse kohta, nagu mingi hälbega. Pole siis ime, et ametnikud said teda kodust võtta ja kuhugi lastekodusse jätta ja talle sõnu suhu panna. 15-aastane pole üldjuhul mingi imik tänapäeval, kes ei suuda ise oma arvamust välja öelda, see tüdruk aga mõmises nagu mingi eelkooliealine. Imelik laps, pigem jäi mulje, et selle lapse tõttu on perekonna elu rööpast välja löödud, vanematest hakkas kahju.
Aga soomlaste kommentaare oli küsitud, need olid keeldunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]raya kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle jälle tundus see tütar natuke alaarenenud oma vanuse kohta, nagu mingi hälbega. Pole siis ime, et ametnikud said teda kodust võtta ja kuhugi lastekodusse jätta ja talle sõnu suhu panna. 15-aastane pole üldjuhul mingi imik tänapäeval, kes ei suuda ise oma arvamust välja öelda, see tüdruk aga mõmises nagu mingi eelkooliealine. Imelik laps, pigem jäi mulje, et selle lapse tõttu on perekonna elu rööpast välja löödud, vanematest hakkas kahju.

Aga soomlaste kommentaare oli küsitud, need olid keeldunud.[/tsitaat]

Autoõnnetus ju oli, vast ikka sellest kogu see lugu, keeras ju ära, ema rääkis seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 14:19; 11.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaare küsiti, Soome keeldus andmast! Mis puutub tüdruku mõminasse, siis pigem asi selles, et ei oskand end eesti keeles nii hästi väljendada!

Kunas te taibud hakkate aru saama, et elu käib ka väljaspool Eestit, kõik ei ole eesti keeles nii osavad kui teie- ja seda erinevatel põhjustel!!! Kas sellisel juhul peaks ühiskonnast eralduma, ei tohiks enam suhelda!

100% pooldan vanemaid, nende nägemust Soome süsteemidest jne. Ennem ei mõista seda keegi kui ise Soome kommunismile jalgu ja hammasrataste vahele jääb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 14:21; 11.02 15:32; 11.02 16:12; 11.02 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne, et ametnikud selliseid teemasid ei kommenteeri ja vanemate \”põgenemine\” Eestisse on enam kui kahtlane. Minul tekib igatahes kohe seos selle Tudulinna teemaga, kui oli \”süütu\” emme ja \”kurjategijast\” sotsiaaltöötaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti normaalne, et ametnikud selliseid teemasid ei kommenteeri ja vanemate \”põgenemine\” Eestisse on enam kui kahtlane. Minul tekib igatahes kohe seos selle Tudulinna teemaga, kui oli \”süütu\” emme ja \”kurjategijast\” sotsiaaltöötaja. [/tsitaat]

Mis seal siis oli? Pole kuulnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:48; 11.02 14:19; 11.02 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kommentaare küsiti, Soome keeldus andmast! Mis puutub tüdruku mõminasse, siis pigem asi selles, et ei oskand end eesti keeles nii hästi väljendada!

Kunas te taibud hakkate aru saama, et elu käib ka väljaspool Eestit, kõik ei ole eesti keeles nii osavad kui teie- ja seda erinevatel põhjustel!!! Kas sellisel juhul peaks ühiskonnast eralduma, ei tohiks enam suhelda!

100% pooldan vanemaid, nende nägemust Soome süsteemidest jne. Ennem ei mõista seda keegi kui ise Soome kommunismile jalgu ja hammasrataste vahele jääb! [/tsitaat]Mis elu käib ka väljaspool Eestit? Mis see antud teemaalgatusse puutub? Ja mis ühiskonnast eraldumine?

Ja mida puutub siia keele oskamine või oskamatus? Usun, et mitte keegi ei oleks keelanud tüdrukul ka soome keeles rääkida. Küllap oleks sel juhul eestikeelne tõlge alla pandud.
Absoluutselt ei saa su kommentaari mõttest aru. Mõne inimese mõte käib ikka küll kuidagi eriliselt kive- ja kändepidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 15:10; 11.02 16:03; 11.02 16:21; 11.02 16:30; 12.02 01:01; 13.02 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tütar, kes kogu loo keskmes oli, jättis midagi kaamerale rääkimata .Midagi ta neile ametnikele rääkis, aga mida täpselt – see jääb nähtavasti saladuseks. Kui oleks olnud kahtlus perevägivallas, siis oleks ametnikud kodust ära viinud kõik lapsed. Kogu trall käis aga ainult ühe tüdruku ümber.
Igal juhul tuleb loota, et ta saab Eestis vajalikku abi ning ravi ning et perel jätkub jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis elu käib ka väljaspool Eestit? Mis see antud teemaalgatusse puutub? Ja mis ühiskonnast eraldumine?

Ja mida puutub siia keele oskamine või oskamatus? Usun, et mitte keegi ei oleks keelanud tüdrukul ka soome keeles rääkida. Küllap oleks sel juhul eestikeelne tõlge alla pandud.
Absoluutselt ei saa su kommentaari mõttest aru. Mõne inimese mõte käib ikka küll kuidagi eriliselt kive- ja kändepidi. [/tsitaat]

Vot, mina usun, et kui tüdruk oleks pandud soome keeles rääkima, oleks järgmine punt kraaksujaid kallal olnud, et näe, ei oska sõnagi eesti keelt! Võtad sõna teemal, millest sul endalgi teadmis napib!

Mina ei saa absoluutselt aru kiluajuga inimestest, kellel alati on vaja hakata kommentaaride kallal õelutsema. Endal arvamust ega mõtet tegelikult ei olegi, elu põhinebki oletustel. EH, tark mees taskus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 14:21; 11.02 15:32; 11.02 16:12; 11.02 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plika oli jah 12 ja isa helistas kokku 36 korda,ühe päeva rekord oli ju 6!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult häirib, kuidas mõned inimesed ei suuda aru saada vanematundest. Justkui polekski ise lapsevanemad.

Iga vanem kaotab mingis mõttes terve mõistuse, kui talt võetakse laps ilma, et teaks täpset põhjust ja ta pole midagi halba teinud. 6 korda päevas helistamine on veel väga kaine käitumine. Või te ise ei võitleks oma laste nimel ja lihtsalt istuks, ootaks, vaataks, mis saab?

Iga normaalne ja armastav vanem tahab olla oma lastega koos ja kui seda ei saanud teha seal, siis täiesti loomulik, et minnakse mujale.

Ilmselgelt ei ole viitsitud teemasse isegi korralikult süveneda, pooled tõsiasjad on saatest tähelepanemata jäetud. Peaasi, et süüdistada ja targutada saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vot, mina usun, et kui tüdruk oleks pandud soome keeles rääkima, oleks järgmine punt kraaksujaid kallal olnud, et näe, ei oska sõnagi eesti keelt! Võtad sõna teemal, millest sul endalgi teadmis napib!

Mina ei saa absoluutselt aru kiluajuga inimestest, kellel alati on vaja hakata kommentaaride kallal õelutsema. Endal arvamust ega mõtet tegelikult ei olegi, elu põhinebki oletustel. EH, tark mees taskus![/tsitaat]Kuule puhka jalga, ausalt! Esiteks, mis mõttes võtan sõna teemal, milles mul endal teadmisi napib? Milles mul teadmisi napib? Et soomes räägitakse soome keelt või milles täpsemalt? Ma polegi siiani mitte midagi arvanud konkreetse juhtumi kohta, vaid kommenteerisin ainult sinu olematut eneseväljendusoskust ja juttu, mis ei haaku mitte kuidagi teemaga.

Ma arvan, et mitte ükski eesti televaataja poleks seda kuidagi halvasti kommenteerinud, kui soomes sündinud, kasvanud ja eluaeg seal elanud laps oleks rääkinud ainult soome keeles.
Milleks ajada sellist mõttetut ja täiesti asjassepuutumatut jura? Teema on ju hoopis milleski muust.

Mul ei ole kiluaju ja ma ka ei õelutse, aga siiralt imestan, milleks sogada millestki, mis absoluutselt antud juhul asjasse ei puutu? A la millal eesti inimene hakkab aru saama, et elu on ka väljaspool eestit (mismõttes nagu???) või, et kui laps oleks rääkinud keeles, mille keskel ta on kasvanud, siis oleks eesti rahvas talle turja karanud.
Teema on ju selles, et selles loos oli midagi imelikku, poolikut ja esitatud ainult ühelt poolt vaadatuna. Palju küsimusi (miks soome sots.töötajad niimoodi käitusid) jäid vastuseta.
Tõesti, püüa teemas püsida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 15:10; 11.02 16:03; 11.02 16:21; 11.02 16:30; 12.02 01:01; 13.02 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuule puhka jalga, ausalt! Esiteks, mis mõttes võtan sõna teemal, milles mul endal teadmisi napib? Milles mul teadmisi napib? Et soomes räägitakse soome keelt või milles täpsemalt? Ma polegi siiani mitte midagi arvanud konkreetse juhtumi kohta, vaid kommenteerisin ainult sinu olematut eneseväljendusoskust, mis ei haaku mitte kuidagi teemaga.

Ma arvan, et mitte ükski eesti televaataja poleks seda kuidagi halvasti kommenteerinud, kui soomes sündinud, kasvanud ja eluaeg seal elanud laps oleks rääkinud ainult soome keeles.
Milleks ajada sellist mõttetut ja täiesti asjassepuutumatut jura? Teema on ju hoopis milleski muust.

Mul ei ole kiluaju ja ma ka ei õelutse, aga siiralt imestan, milleks sogada millestki, mis absoluutselt antud juhul asjasse ei puutu? A la millal eesti inimene hakkab aru saama, et elu on ka väljaspool eestit (mismõttes nagu???) või, et kui laps oleks rääkinud keeles, mille keskel ta on kasvanud, siis oleks eesti rahvas talle turja karanud.
Teema on ju selles, et selles loos oli midagi imelikku, poolikut ja esitatud ainult ühelt poolt vaadatuna. Palju küsimusi (miks soome sots.töötajad niimoodi käitusid) jäid vastuseta.
Tõesti, püüa teemas püsida![/tsitaat]

Oled küll kiluaju! Sinu väljendid räägivad enda eest!

Järgmine kord kommenteeri konkreetset teemaalgatust, mitte ära hakka ilkuma! Kui midagi asjalikku öelda ei ole, siis suu kinni!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 14:21; 11.02 15:32; 11.02 16:12; 11.02 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teema on ju selles, et selles loos oli midagi imelikku, poolikut ja esitatud ainult ühelt poolt vaadatuna. Palju küsimusi (miks soome sots.töötajad niimoodi käitusid) jäid vastuseta.
[/tsitaat]

Vaata siis samateemalist YLE2 Silminnäkijät ka, saad mõned vastused. Estex on Soome lastekaitsetöötajatest umbes pooled alakvalifitseeritud st ebapädevad & teisex on eralastekodud seal kujunemas tulusax ärix.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oled küll kiluaju! Sinu väljendid räägivad enda eest!

Järgmine kord kommenteeri konkreetset teemaalgatust, mitte ära hakka ilkuma! Kui midagi asjalikku öelda ei ole, siis suu kinni![/tsitaat]Kas see on kuskil reeglites siin kirjas, et kommenteerida/tsiteerida tohib ainult teemaalgatust? Ülejäänud teemasse kirjutajaid ei tohi tsiteerida?
Mulle jäi just sinu täiesti teemast mööda kommentaar silma ning tsiteerisin seda.

Teemat ennast ma ei kommenteerigi, arvamust ei avalda ja hinnanguid ei anna, sest minu arvates oli Pealtnägija loos liiga vähe infot selle kohta, et saaks mingi objektiivset hinnangut kogu loole anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 15:10; 11.02 16:03; 11.02 16:21; 11.02 16:30; 12.02 01:01; 13.02 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas see on kuskil reeglites siin kirjas, et kommenteerida/tsiteerida tohib ainult teemaalgatust? Ülejäänud teemasse kirjutajaid ei tohi tsiteerida?
Mulle jäi just sinu täiesti teemast mööda kommentaar silma ning tsiteerisin seda.

Teemat ennast ma ei kommenteerigi, arvamust ei avalda ja hinnanguid ei anna, sest minu arvates oli Pealtnägija loos liiga vähe infot selle kohta, et saaks mingi objektiivset hinnangut kogu loole anda. [/tsitaat]

ma ei hakka s…a torkima, läheb haisema! äkki oled ise täiesti mööda inimene….Loe oma kommid uuesti üle, oletaja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 14:21; 11.02 15:32; 11.02 16:12; 11.02 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vot, mina usun, et kui tüdruk oleks pandud soome keeles rääkima, oleks järgmine punt kraaksujaid kallal olnud, et näe, ei oska sõnagi eesti keelt! Võtad sõna teemal, millest sul endalgi teadmis napib!

Mina ei saa absoluutselt aru kiluajuga inimestest, kellel alati on vaja hakata kommentaaride kallal õelutsema. Endal arvamust ega mõtet tegelikult ei olegi, elu põhinebki oletustel. EH, tark mees taskus![/tsitaat]Elu põhinebki oletustel?

Prr, mitte midagi ei saa aru!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just vaatasin klippi, tüdruk oli ju 12-aastane, kust te selle 15 aastat võtate? Mõtlesin just sedasama, et kui oleks vägivallakahtlus isa poolt, miks siis teistest lastest üldse juttu ei tulnud? Loodan igatahes, et tüdruk saab abi, ega tema elu Eestiski ilmselt kerge ei saa olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ei hakka s…a torkima, läheb haisema! äkki oled ise täiesti mööda inimene….Loe oma kommid uuesti üle, oletaja![/tsitaat]Ainus, kes siin teemas on ilkunud, õelutsenud ja teisi erinevate nimetustega on nimetanud, oled küll sina.
Taibud, punt kraaksujaid, kiluaju, s…a torkimine, haisemine, mööda inimene…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 15:10; 11.02 16:03; 11.02 16:21; 11.02 16:30; 12.02 01:01; 13.02 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ametnikud ei saagi kommenteerida, seda keelab andmekaitseseadus ka Soomes.
Pole ime, et inimesed pelgavad psühhiaatreid, kui nende poole pöördumine viib selliste asjadeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan ka et oli ülereageerimine soome ametnike poolt.
aga ikka jube raske on perel toime tulla kui pere vanim laps on probleemne pubekas.
mul endal 3 last, neist üks on pubekaea üle elanud ja teine jõuab sinna. pean tunnistama , et ikka väga ootamatu oli see pubekaga toimetulek, järgneva lapsega olen kindlasti kogenum.
kusjuures minu pubekal olid paanikahood ja depressiooni jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mina oleksin küll plõksima hakanud kui tüdruk oleks soome keeles kõnelenud – vanemad eestlased ju. Kuigi süüdistanud oleksin sellisel juhul eeskätt vanemaid.
Tüdrukul lihtsalt omad pubekaprobleemid ja eks kaamera ees kõnelemine pole ka kõige lihtsam.
Igatahes positiivne, et see pere Eestis tagasi ja asi lahenduse sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 00:52; 12.02 20:12; 12.02 23:33; 13.02 00:30; 13.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh, mina oleksin küll plõksima hakanud kui tüdruk oleks soome keeles kõnelenud – vanemad eestlased ju. Kuigi süüdistanud oleksin sellisel juhul eeskätt vanemaid.
Tüdrukul lihtsalt omad pubekaprobleemid ja eks kaamera ees kõnelemine pole ka kõige lihtsam.
Igatahes positiivne, et see pere Eestis tagasi ja asi lahenduse sai.[/tsitaat]Miks see siis nii häiriv on, kui soomes sündinud ja kasvanud laps oleks soome keeles rääkinud?

Et siis ühtpidi olen nii hea ja tolerantne inimene. Kiidad, et inimestel õnnestus Eestisse tagasi kolimine ja lugu lahenduse sai, aga kui laps oleks soome keeles intervjuu andnud, siis sa nii mõistev poleks olnud ja oleksid lapse keelevaliku pärast PLÕKSIMA hakanud???
Arusaamatu! Valikuline mõistmine ja tolerants?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 15:10; 11.02 16:03; 11.02 16:21; 11.02 16:30; 12.02 01:01; 13.02 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütle seda palun ka siis, kui sa oleksid ise ühel päeval samas seisus ja asi puudutaks sinu lähedast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Miks see siis nii häiriv on, kui soomes sündinud ja kasvanud laps oleks soome keeles rääkinud?

Et siis ühtpidi olen nii hea ja tolerantne inimene. Kiidad, et inimestel õnnestus Eestisse tagasi kolimine ja lugu lahenduse sai, aga kui laps oleks soome keeles intervjuu andnud, siis sa nii mõistev poleks olnud ja oleksid lapse keelevaliku pärast PLÕKSIMA hakanud???
Arusaamatu! Valikuline mõistmine ja tolerants?[/tsitaat]
Mis siis, et Soomes sündinud ja kasvanud, vanemad on ju eestlased. Seega emakeel eesti keel. Kui laps poleks suutnud puhtas eesti keeles suhelda, oleks järelikult vanemad midagi ta kasvatamisel väga valesti teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 00:52; 12.02 20:12; 12.02 23:33; 13.02 00:30; 13.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Isa kes helistab 36 korda ametnikele samal päeval ei ole just stabiilne või mis.
Teemat kommenteerisid vaid vanemad, teise poole poolt pole midagi.
Sellist asja ei saa öelda, et Soome ametnikud pahad ja vaene perekond. Igas loos on kaks poolt.
Soomes on lastekaitse usin ja seal natuke teised reeglid tõesti kui siin ja reageeritakse kõigele, kuid on ka äärmuslike juhtumeid, kus ei reageerita üldse.
15 a on suur inimene ja pubekas, seega kes teab mida ta seal rääkis ja mis tegelikult on ja oli. Ega ükski laps ei tule rääkima, et isa peksab vms teleris. Lastekaitsetöötajatega kahekesi on hoopis teised jutud.
Eestis võib laps öelda, et sai peksa ja räägitakse vanematega, Soomes jääd ilma.
Kahtlane on see lugu ja päris pahaks nüüd neid ametnikke ei peaks siiski.
Lisades, et lapsed on Soomes sündinud ja seega nagu siiski soomlased. Eesti peresse ei sekkuks keegi sedasi.[/tsitaat]

Kui sinult laps ära võetakse, siis vaata kas suudad olla nii, et kuhugi helistama ei hakka… Mina küll ei suudaks, isegi kui peetakse ebastabiilseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imelik jah. kui sulle tehakse sinu arust liiga või ülekohut, siis ootad viisakalt, helistad korra päevas ja muudkui kuulad, mida ametnikud sulle ettekirjutavad?
ebastabiilne isa?
einoh, see eestlaste vaoshoituse arusaam on ikka vahel imelik küll. las ametnikud mõsitavad õigust, sul pole muud kui kuuletuda. nii kujutad asja ette või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 21:20; 13.02 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik perekooli kägusid ei vaadanud ilmselt Soome \”Pealtnägijat\” ja sellepärast ei mõistnud ka loo tausta. Soomes on lastekodude pidamisest saanud väga tulus äri ning ilmselt mõne seadusauguga on tekitatud olukord, kus lastekaitsetöötajad nö toidavad neid lastekodusid lastega, et lastekodud saaksid riigilt toetust välja kantida. Summad, mis ühe lapse kohta makstakse, on ulmelised.
Lugu sellest Eesti perest oli lihtsalt ühe suure skeemi väike osa.

OT, aga kui minu laps ära võetaks, siis ma ei vastutaks samuti oma tegude eest. 36 korda ametnikule helistamiseks eesmärgil saada oma küsimustele vastused on veel kõige väiksem probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi minu lapse ära võtaks, siis ma muutuksin ka ülimalt ebastabiilseks. Paneks hoobilt kõik rattad käima, mis vähegi võimalik. Keerutavatele ametnikele teeks igal juhul telefoniterrorit.
Kui võrrelda seda selle Tudulinna värgiga, siis see naine ei läinud oma last lastekodusse vaatama. Ma oleks küll sinna läinud ja keeldunud enne lahkumast, kui ma last näha saan. Oleks näljastreigi korraldanud ja kõikidesse uudistekanalitesse helistanud. Süütu inimene lööbki lamenti, mitte ei ole vait ja lase oma lapse teadmata suunas ära tassida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted See Eesti pere lugu “Pealtnägijas”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.