Esileht Pereelu ja suhted See ei ole ju norm käitumine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: See ei ole ju norm käitumine?

Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.
Kas see on psühhopaadi tunnus?
Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

+6
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:22; 15.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võibolla oli mehel sama plaan – tal oli ka kohting planeeritud ja laudgi kinni pandud. Ainult et mitte sinuga…

+31
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki ta mõtleski esialgu, et räägib seda homsel kohtingul sulle, kuid mõistis ise, et see oleks veidi liiga sadistlik ja nüüd otsustaski sulle täna teatada? Ilmselt lootuses siis homne juba selle uuega veeta.

Nadi olukord tõesti, aga ilmselt sellisest käitumisest ei piisa, et päris psühhopaati diagnoosida.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sai aru, et ta ei taha seda romatilist “armunutepäeva” enam etendada, pärast seda ütelda oleks ka erinõme. Aga ega mahajätmise jaoks head aega ei olegi.
Mis teha. Psühhopaat oleks sulle seal küünlavalgusõhtusöögil öelnud…

+44
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:35; 15.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua aega tagasi sa selle laua proneerisid? Paar päeva, nädal, kuu, kolm kuud… Eks asjaolud võivad muiugi muutuda kiiremini või aeglasemalt, aga kas pole parem olla teadlik nüüd kui et pärast feik-romantilist kohtumist?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaadates, et suurim mure on sul hetkel see, kuidas oli juba kohting planeeritud ja laud kinni pandud, siis ilmselt teil ühiseid laene/lapsi/pikka kooselu jagada ei ole, et nende pärast ei muretse.

kui sa tal lihtsalt mingi rändom tinderi-deit oled, kellega ehk 2 nädalat voodit jagatud, siis tõesti ei näe siin suurt tragöödiat, kui homset romantilist päeva-nagu siin tabavalt öeldi-enam sinuga etendada ei viitsi ja pigem veedab selle uue saavutusega. see, et oli teie kohtingust teadlik ja lasi sul ikkagi seda planeerida, viitabki, et esiti tahtis ehk seal sulle teatada, mis oleme ausad, oleks ju palju rõvedam.

tere tulemast tarbimisajastusse, kus tarbitakse ka inimsuhteid.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:39; 13.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võibolla oli mehel sama plaan – tal oli ka kohting planeeritud ja laudgi kinni pandud. Ainult et mitte sinuga…

Laudgi? Päriselt?

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võibolla oli mehel sama plaan – tal oli ka kohting planeeritud ja laudgi kinni pandud. Ainult et mitte sinuga…

Laudgi? Päriselt?

Kaua aega tagasi sa selle laua proneerisid?

siin ikka leidub neid pärleid vahel, jah.

+38
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:39; 13.02 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et oli teie kohtingust teadlik ja lasi sul ikkagi seda planeerida, viitabki, et esiti tahtis ehk seal sulle teatada, mis oleme ausad, oleks ju palju rõvedam.

Või siis plaanis teie kahega kordamööda žongleerida, aga teine tegi ultimaatumi või kuidagi muud moodi tekitas mehel tunde, et see topeltmäng ei toimi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 17:47; 13.02 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.

Kas see on psühhopaadi tunnus?

Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

LIBA

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal oleks sellise asja tatamiseks õige aeg?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätsin ükskord “peika” maha 31. detsembril kl 21 paiku. Otsus oli ammu juba küpsenud aga ei julgenud või ei tahtnud seda ebameeldivat vestlust enne ette võtta. Vana aasta õhtul aga tundsin, et aitab küll – ei taha temaga uude aastasse minna.
“Peika” sellepärast, et olime “koos” nii 3-4 kuud, ei elanud koos jms…
vb ta samuti arvas, et olen psühh vms.

Tglt on täitsa arusaadav, et homne valentinipäev andis tugeva tõuke asi enne joonde ajada, et mitte mingit etendust enam edasi teha..

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal oleks sellise asja tatamiseks õige aeg?

Mahajätmiseks on õige aeg märtsist novembrini ja jaanuar (aga mitte 1. jaanuar. ). V.a see kuu, kus on kallima sünnipäev. Enda sünnipäev ilmselt ka pole hea, “Kallis, palju õnne sünnipäevaks!” “Mul on teine, ela hästi!” Kui kallim on ema, siis emadepäevaeelne ja -järgne nädal on ka halvad ajad.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 17:47; 13.02 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et keskmisel mehel on sõbrapäevast üsna ükskõik. Naise survel võib ta ju lilli osta ja sööma minna, aga see pole mingi oluline tähtpäev. Seega sobib see päev maha jätmiseks sama hästi kui kadripäev, toomapäev või vastlapäev.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul oleks olnud lihtsam, kui ta oleks 15. veebruaril, peale romantilist õhtusööki teatanud, et tegelikult see kõik oli võlts ning tal on teine?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga sobiv päev mahajätmiseks on naistepäev: kallis, mul on uus naine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal oleks sellise asja tatamiseks õige aeg?

Mahajätmiseks on õige aeg märtsist novembrini ja jaanuar (aga mitte 1. jaanuar. ). V.a see kuu, kus on kallima sünnipäev. Enda sünnipäev ilmselt ka pole hea, “Kallis, palju õnne sünnipäevaks!” “Mul on teine, ela hästi!” Kui kallim on ema, siis emadepäevaeelne ja -järgne nädal on ka halvad ajad.

No aga siis on ju veel jaanipäev ja muinastulede öö ja kui on lapsed, siis 1.septembri eel pole ka hea mõte….

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:05; 15.02 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.

Kas see on psühhopaadi tunnus?

Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

Noh, ta tõesti ei oleks pidanud paluma sul lauda kinni panna, see on tõsi.
Aga kas siis oleks parem olnud, kui oleksite romantilise valentinipäeva veetnud ja pärast seda oleksid oma pommuudise kätte saanud? Pigem on jabur romantikat teha inimesega, kes pole enam südamelähedane. Vaat selline romantika, ise teise peale mõeldes, oleks hoopis rohkem psühhopaadi tunnus.
Saad oma laua ära öelda ja ei pea võltse tundeavaldusi taluma. Rahu.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:28; 18.02 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaadates, et suurim mure on sul hetkel see, kuidas oli juba kohting planeeritud ja laud kinni pandud, siis ilmselt teil ühiseid laene/lapsi/pikka kooselu jagada ei ole, et nende pärast ei muretse.
rändom tinderi-deit

issand kui ägääää,,mis keeles see ongi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.

Kas see on psühhopaadi tunnus?

Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

Sorry, aga miks ta oleks pidanud Valentini päeval teesklema, et sina oled tema ainus? Just see on kõige valem päev õnneliku suhte teesklemiseks.

Ma tegelt kahtlustan ka, et teema on liba, sest nii rumalalt mõtlevat inimest ei saa reaalselt olla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, äkki luges seda artiklit ja homme tuleb siiski tagasi.
How to save money by dumping your partner now then getting back together on February 15

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal oleks sellise asja tatamiseks õige aeg?

Mahajätmiseks on õige aeg märtsist novembrini ja jaanuar (aga mitte 1. jaanuar. ). V.a see kuu, kus on kallima sünnipäev. Enda sünnipäev ilmselt ka pole hea, “Kallis, palju õnne sünnipäevaks!” “Mul on teine, ela hästi!” Kui kallim on ema, siis emadepäevaeelne ja -järgne nädal on ka halvad ajad.

Jaanipäev selleks ka ei sobi!!! teisel äkki romanitiline sõnajalaõie otsimine planeeritud ja puha. Jõulud ka ei sobi! kingitus ostetud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanipäev selleks ka ei sobi!!! teisel äkki romanitiline sõnajalaõie otsimine planeeritud ja puha. Jõulud ka ei sobi! kingitus ostetud jne

Jah, mees ise veel palus õie metsa viia ja koha ära märkida, käbidest viidad teha ja puha 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te muidu kõik välja loete, et teemaalgataja partner just mees on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.
Kas see on psühhopaadi tunnus?

Võib-olla sai mees sellest “romantilist valentinipäevast” aru, et nii lapsiku naisega ta end siduda ei soovi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ka norm käitumine, kui oma mehest umbisikulises tegumoes (“öeldi”, “mindi”) räägid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis tegid siis eile?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:20; 15.02 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.

Kas see on psühhopaadi tunnus?

Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

LIBA

Tänan muretsemast, minu elu ei ole liba.

teemaalgataja, mis tegid siis eile?

Mis mul ikka teha oli, avasin aga uuesti oma Tinderi konto ja hakkasin rõõmsalt jälle swipema!

Kummaline tõesti, et kõik mind naiseks peavad, olen meesterahvas.

Käitumise juures hämmastas mind ühe asjana see, et vahetult enne valentinipäeva sellise uudisega lagedale tulla. Hea küll, põhjendate-ei taha enam etendada, selge, saan aru.

Aga miks teha siis plaane ja anda selgesõnaliselt nädal enne mõista, et võiksin meile restoranis laua broneerida ja siis päev enne hoopis sellist asja teatada?

Täiesti mõistmatu

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:22; 15.02 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no pole hullu, elu läheb edasi. ehk isegi paremini 😉

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:20; 15.02 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähhh, no oleksid sa tahtnud saada kopsaka restoraniarve, “pruudil” kõhu täis sööta ja SIIS maha jäetud saada?
Ja kuna romantilisele õhtusöögile järgneb kindlasti sinu õigustatud ootusena teadagi mis, äkki ta seda ei tahtnud enam sinuga teha. No oleks võinud ju 12. veebruaril ka maha jätta, seda küll. Põhjus jääb ju samaks- ei taha “romantilist” valentinipäeva teha, kui teine on sinu jaoks juba samahästi kui eks. Sa ise ju ka ei tahaks mingi ära tüüdanud pruudiga romantikat aretada, kellele ainult pole veel julgend öelda, et jätad ta maha?
Lase nüüd olla, mis läind see läind, mis sa enam ulud. Kui endal juba Tinder lahti ja suurim mure oli laua broneerimine, siis vast väga pikalt põdema ei jää, eks. Elu läheb edasi!

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 16:35; 15.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted See ei ole ju norm käitumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.