Esileht Pereelu ja suhted See ei ole ju norm käitumine?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: See ei ole ju norm käitumine?

Postitas:

Uudis, et “on keegi teine” öeldi siis täna, vahetult enne homset romantilist valentinipäeva.

Kas see on psühhopaadi tunnus?

Kas tõesti ei kannatanud oodata mõne teise päevani? Miks pidi just nüüd? Kui mina olin juba homse kohtingu planeerinud ja meile lauagi kinni pannud, ta ise veel palus, et teeksin seda, ei tulnud talle üllatusena, et meil homseks plaanid olid.

LIBA

Tänan muretsemast, minu elu ei ole liba.

teemaalgataja, mis tegid siis eile?

Mis mul ikka teha oli, avasin aga uuesti oma Tinderi konto ja hakkasin rõõmsalt jälle swipema!

Kummaline tõesti, et kõik mind naiseks peavad, olen meesterahvas.

Käitumise juures hämmastas mind ühe asjana see, et vahetult enne valentinipäeva sellise uudisega lagedale tulla. Hea küll, põhjendate-ei taha enam etendada, selge, saan aru.

Aga miks teha siis plaane ja anda selgesõnaliselt nädal enne mõista, et võiksin meile restoranis laua broneerida ja siis päev enne hoopis sellist asja teatada?

Täiesti mõistmatu

No ilmselgelt see “teine” broneeris laua peenemasse restorani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:05; 15.02 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks teha siis plaane ja anda selgesõnaliselt nädal enne mõista, et võiksin meile restoranis laua broneerida ja siis päev enne hoopis sellist asja teatada?

Mehed teevad selliseid asju pidevalt, teesklevad, et on suhtega rahul ja ühel hetkel on nagu välk selgest taevast “lähen uue naise juurde” – oskad sa seletada, miks?
Usun, et kui seletus leiduks, oleks see universaalne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:28; 18.02 06:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted See ei ole ju norm käitumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.