Esileht Pereelu ja suhted See häirib mind!!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: See häirib mind!!!!

Postitas:

Paar aastat tagasi, meie suhte alguses, tutvustas mees mulle tema sõbrannat. Mul oli juba enne kohtumist kahtlane kõhe tunne. Istusime kõik kohvilauas, selle naise vanemad olid ka seltskonnas. Tundsin end ebamugavalt, see naine ei meeldinud mulle, olin ka armukade.. aga mille peale? Tol naisel ka 2 last. Hiljem mees tunnistas, et 6 aastat tagasi nad juhuslikult seksisd, aga nüüd vaid sõbrad, sel naisel ka mees (praeguseks abielus). Siiski mulle tundub, et nende vahel on mingi keemia. Paar korda selle naisega veel kohtusin ja alati tekkis jama. Aasta tagasi kutsus mees jõulude aeg selle naise meile külla, mulle teatas ette 1 tund. Ütlesin, et päris nii ei käi, et see on ka minu kodu. Mehel oli suva. Olin maruvihane, sest mees eeldas, et ma teen head nägu ja istun nendega koos. Mul keeras ikka vindi nii üle (kainena) et ma läksin mehega tülli ja viskasin talle selle joogi näkku kui nad kergelt napsustena omavahel itsitasid. Ise ma ei joonud tilkagi sel hetkel. See sõprus neil hiljem taandus, sain mehelt teada, et see naine ei salli mind. Viimati nägin nende vestlust messengeris, kus räägiti koos väljaminekust kas saab või ei saa minna. Naime ütles, et ma olen ju nüüd kellegagi koos. Kas ma tõesti olen liialt armukade või parem karta kui kahetseda? Ei usalda seda nende suhtlemist.

+9
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 00:58; 25.12 12:12; 25.12 12:53; 25.12 14:32; 25.12 15:27; 25.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on meeletult vedanud, teisele joogi näkku viskamine on kuritegu. Oleks su peale tehtud avaldus politseisse, oleks sind süüdi mõistetud ja karistatud. Sa pole mitte armukade, vaid vägivaldne. Mis õigus on sinul enda viha niimoodi välja valada. Ei sobi suhted, koli minema. Mees pole sinu omand. Ja enne kui vägivaldsusest vabaned, ära mõtlegi laste sünnitamise peale. Kui elad siis sobib mehe käitumine. Kui ei sobi, kolid välja. Aga kuna vajad oma vägivallale objekti, sa ei saa kuhugi mindud. Nii et mõtle läbi ja otsi abi. Järgmine vägivalla tegu võib olla kraad kangem.

+11
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siiski mulle tundub, et nende vahel on mingi keemia.

Kõik inimesed, kes kellegagi suhtlevad, ka täiesti platooniliselt sõpradena suhtlevad inimesed, nende vahel ongi keemia. Sa ei sõbrusta ju inimesega, kes sulle ei meeldi?

Pead endalt küsima, miks see sind nii väga häirib? Mida sa kardad, et juhtub? Kas kardad petmist või üksindust või kontrolli kadumist? Kas sul on olnud varem suhteid, kus sind petetakse, kas keegi su sõbrannadest on sulle käru keeranud? Sellest need eelarvamused ja armukadedus tulevadki.

Pead ise endaga tööd tegema, teistel inimestel ei olegi sellega nii palju pistmist vaid asi on sinu enda reageeringutes ja valikutes. Tugevat suhet ei saagi rajada pidevatele kahtlustele.

Võib-olla häirib see sind alateadlikult sellepärast, et sa tead, et praegune suhe ei ole sinu jaoks õige?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 02:51; 25.12 12:33; 25.12 15:09; 25.12 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elu sees ei salliks mehel sellist “sõpra”, kellega nad seksinud on. Naisel ka mitte.
Su mees on jobu ja no eks sarnased tõmbuvad.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei tohi sõpru olla? Haige.

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 07:35; 25.12 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle see libakirjanik hullab siin oma luuludega.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.12 07:48; 25.12 09:44; 25.12 13:55; 25.12 15:15; 25.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei tohi sõpru olla? Haige.

Seksisõbrast on jutt. Tore, kui sulle see meeldib, aga kõikidel see nii pole.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 07:53; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest ainus, mis aitaks, on tagasi tegemine. Küpsed inimesed nii ei tee muidugi, aga eks need küpsed saavad sageli elult kottida ka. Ühesõnaga, leia samalaadne sõber, kellega kunagi susises ja kutsu ka külla või mine välja, seltsis segasem. Alati võib lahku minna ka, aga 100% mittejobusid mehi on hullult vähe ja vahel ei tasu iga raskuse peale kohe alla anda.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 08:12; 25.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei tohi sõpru olla? Haige.

Seksisõbrast on jutt. Tore, kui sulle see meeldib, aga kõikidel see nii pole.

Mis seksisõber? Kust selle välja loed?
6a tagasi korra juhtus. See ammu aegunud juba.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 07:35; 25.12 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, ma olen seda siit kuskilt juba lugenud. Just seda, et mees kutsus jõulude ajal külla ja teatas 1 tund ette – on väga tuttav. Aga siis joogi näkku viskamisest juttu ei olnud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellistes olukordades suheldakse kogu perega, kui sellel naisel on ka mees. Kui see naine 6 a tagasi ka elas mehega ja siis seksis teisega muuseas, siis ei saa öelda, et see korralik abielunaine on, piika pigem selline, kes ussitab teiste vahel ja poeb sinna, kuigi omal on perekond olemas.
Järgmiseks, kui sinu elukaaslane sellest aru ei saa, siis sul saab temaga elades sama probleem uuesti olema, sest ta ei soovi aru saada ja on enesekeskne ja sa jäädki selle jama sisse. Mõlemad sussutavad “saame salaja kokku, saam kokku” ikka edasi. Või leiab mees mõne teise.
Kui soovid temaga elada, siis ütle, et leiad omale ka sellise meessõra. Ta ei saa vastu olla. Kui see käib sinu kooselu vaadete vastu ja sa ei suuda sellisel moel ikka rahus elada temaga, siis ei saagi koos olla.
Muidu saab kooselu olema piin.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 09:32; 25.12 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, ma olen seda siit kuskilt juba lugenud. Just seda, et mees kutsus jõulude ajal külla ja teatas 1 tund ette – on väga tuttav. Aga siis joogi näkku viskamisest juttu ei olnud.

Oli jah. Sama teema, teises võtmes. Tema eelmises libateemas ta küttis rahvast üles sellega, et see mehe sõbranna oli neile külla tulles tema mehele oma pikad päevitunud sääred sülle heitnud, blonde pikki juukseid keerutanud naeru kihistades, tema mehe autos esiistmele istunud kui mees roolis oli, ja vaene teemaalgataja oli tagaistmel hambaid kiristanud. Eriti lamp libajutt nagu ka see, et mees sööb rahumeeli jõululõunat oma sõbranna ja tema vanematega ja kusagilt ilmub teemaalgataja ka sinna ja siis hakatakse tutvustama sõbrannat jne.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.12 07:48; 25.12 09:44; 25.12 13:55; 25.12 15:15; 25.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elu sees ei salliks mehel sellist “sõpra”, kellega nad seksinud on. Naisel ka mitte.

Su mees on jobu ja no eks sarnased tõmbuvad.

Müstika. Minul pole küll vähimatki oma mehe exi vastu ja mu mehel minu esimese peika vastu, kes nüüd on tema töökaaslane ja kellega ma seksisin 41 aastat tagasi.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:15; 25.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt kargutavad tänaseni

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on sul oma mehega rahulikult läbi rääkida ja küsida tema käest, kui tõsiselt tema võtab sinu ja enda vahelist suhet. Selleks peaksid sa muidugi natuke enesevalitsemist õppima, sest muidu ei selgu midagi. Aga kui selgub, et mees on tõesti sellest sõbrannast sisse võetud ja sina oled ainult asenduseks, siis mina läheks lahku. Rahulikult.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 11:36; 25.12 15:21; 25.12 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mõned arvavad, et libateema aga ei ole, kirjutan siia, et oma silmi rohkem avada.
Sel naisel oli 6 aastat tagasi lapsed, aga laste isast lahus. Nüüd on aga umbes aasta uue inimesega abielus olnud. Kui mees oma probleemidega kord selle naise juurde emotsionaalset tuge läks paluma, vihastas mind eriti. Mulle tundub see emotsionaalse petmisena ja oma sisetunnet kardan kahelda. Kas mees teeb seda alateadlikult ei tea. Tolle naise eest nüüd varjab, et koos oleme. Lihtsalt minust ja meie kooselust ei räägi, see pole konkreetne varjamine, aga kahtlane ikka. Mees ütles, et too naine ei pea teadma ja et ta nagunii teab, et me koos oleme. Mulle lihtsalt ei meeldi see naine, ta ongi oma olekult ka nagu ussitaja, mees räägib, et ei ole, aga mina näen muud. Mees püüdis oma jutu järgi meievahel sõprust tekitada. See naine on väga ebasiira ja võltsi olekuga, et mul läks süda pahaks. Soojust temast ei tulnud, lihtsalt püüdis mind lolliks teha. Arvab, et on paaar aastat vanem, et siis targem?! Mulle ei mahu see pähe, kas mu mees on tõesti nii pime. Ja ma ei saa keelata mehel temaga ka suhtlemast. Võtan sellega riski, et mees emotsionaalselt petab ja kes teab mis veel juhtuda võib. Piin on nii olla, sest oleme mehega juba end tugevalt sidunud, aga kahtlus tuleviku osas jääb. Vb on mees endale teadmatagi nördinud, et see naine nüüd abielus on. Miks ta nt naise mehega ei suhtle, siis võiks ju temaga ka läbi saada kui tõesti ainult sõbrad ?!

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 00:58; 25.12 12:12; 25.12 12:53; 25.12 14:32; 25.12 15:27; 25.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei tohi sõpru olla? Haige.

Seksisõbrast on jutt. Tore, kui sulle see meeldib, aga kõikidel see nii pole.

Mis seksisõber? Kust selle välja loed?

6a tagasi korra juhtus. See ammu aegunud juba.

Naiivne.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 07:53; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mõned arvavad, et libateema aga ei ole, kirjutan siia, et oma silmi rohkem avada.
Sel naisel oli 6 aastat tagasi lapsed, aga laste isast lahus. Nüüd on aga umbes aasta uue inimesega abielus olnud. Kui mees oma probleemidega kord selle naise juurde emotsionaalset tuge läks paluma, vihastas mind eriti. Mulle tundub see emotsionaalse petmisena ja oma sisetunnet kardan kahelda. Kas mees teeb seda alateadlikult ei tea. Tolle naise eest nüüd varjab, et koos oleme. Lihtsalt minust ja meie kooselust ei räägi, see pole konkreetne varjamine, aga kahtlane ikka. Mees ütles, et too naine ei pea teadma ja et ta nagunii teab, et me koos oleme. Mulle lihtsalt ei meeldi see naine, ta ongi oma olekult ka nagu ussitaja, mees räägib, et ei ole, aga mina näen muud. Mees püüdis oma jutu järgi meievahel sõprust tekitada. See naine on väga ebasiira ja võltsi olekuga, et mul läks süda pahaks. Soojust temast ei tulnud, lihtsalt püüdis mind lolliks teha. Arvab, et on paaar aastat vanem, et siis targem?! Mulle ei mahu see pähe, kas mu mees on tõesti nii pime. Ja ma ei saa keelata mehel temaga ka suhtlemast. Võtan sellega riski, et mees emotsionaalselt petab ja kes teab mis veel juhtuda võib. Piin on nii olla, sest oleme mehega juba end tugevalt sidunud, aga kahtlus tuleviku osas jääb. Vb on mees endale teadmatagi nördinud, et see naine nüüd abielus on. Miks ta nt naise mehega ei suhtle, siis võiks ju temaga ka läbi saada kui tõesti ainult sõbrad ?!

Miks sa sellise mehega üldse koos tahad olla? Kasvage natuke veel, suhelge erinevate inimestega, saage aru, mida te tegelikult suhtest tahate, ei pea kohe esimese ettejuhtuva tölliga kodu mängima hakkama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 02:51; 25.12 12:33; 25.12 15:09; 25.12 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

heh, sa analüüsid, nagu mees oleks mingi keerulise psüühikaga olend, alateadvus ja puha.

mees on lihtne loomake:
see naine meeldis talle juba ammu.
6 aastat tagasi õnnestus (korra?) temaga ka seksida,
seks selle naisega meeldis mehele, mehe meelest on see naine ka voodis hea.

naisel on vahepeal uus mees tekkinud (mingil põhjusel ta sinu meest ikkagi ei tahtnud),
sinu mees püüab vähemalt pildil püsida, et kui see naine jälle meest vahetama asub, ehk siis valib tema. mees kükitab “sõbratsoonis” ja ootab.

sina oled asendusvariant: keegi võiks ju süüa teha ja koristada ja keppi saab ka, kuni mees selle teise naise vabanemist/jah-sõna ootab.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis esimene ettejuhtuv töll ja kodu mängimine. Oleme mõlemad 30+ ja mees 36, olnud ka noorena 8 aastat kasuisaks teises suhtes olles. Ega mina üksi süüdi ei ole, et suhe selliseks kujunenud on, kuna mees ei ole endaga aus.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 00:58; 25.12 12:12; 25.12 12:53; 25.12 14:32; 25.12 15:27; 25.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mõned arvavad, et libateema aga ei ole, kirjutan siia, et oma silmi rohkem avada.

Sel naisel oli 6 aastat tagasi lapsed, aga laste isast lahus. Nüüd on aga umbes aasta uue inimesega abielus olnud. Kui mees oma probleemidega kord selle naise juurde emotsionaalset tuge läks paluma, vihastas mind eriti. Mulle tundub see emotsionaalse petmisena ja oma sisetunnet kardan kahelda. Kas mees teeb seda alateadlikult ei tea. Tolle naise eest nüüd varjab, et koos oleme. Lihtsalt minust ja meie kooselust ei räägi, see pole konkreetne varjamine, aga kahtlane ikka. Mees ütles, et too naine ei pea teadma ja et ta nagunii teab, et me koos oleme. Mulle lihtsalt ei meeldi see naine, ta ongi oma olekult ka nagu ussitaja, mees räägib, et ei ole, aga mina näen muud. Mees püüdis oma jutu järgi meievahel sõprust tekitada. See naine on väga ebasiira ja võltsi olekuga, et mul läks süda pahaks. Soojust temast ei tulnud, lihtsalt püüdis mind lolliks teha. Arvab, et on paaar aastat vanem, et siis targem?! Mulle ei mahu see pähe, kas mu mees on tõesti nii pime. Ja ma ei saa keelata mehel temaga ka suhtlemast. Võtan sellega riski, et mees emotsionaalselt petab ja kes teab mis veel juhtuda võib. Piin on nii olla, sest oleme mehega juba end tugevalt sidunud, aga kahtlus tuleviku osas jääb. Vb on mees endale teadmatagi nördinud, et see naine nüüd abielus on. Miks ta nt naise mehega ei suhtle, siis võiks ju temaga ka läbi saada kui tõesti ainult sõbrad ?!

Mida sa taotled veel inimeselt, keda sa oled klaasiga näkku visanud? Ma ei saa aru, kas sa ei saa aru, mida sa oled korda saatnud? Kuidas seostub kõik sinu elus selle naisega?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.12 07:48; 25.12 09:44; 25.12 13:55; 25.12 15:15; 25.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa taotled veel inimeselt, keda sa oled klaasiga näkku visanud?

Joogi näkkuviskamine ei tähenda ju klaasiga näkkuviskamist. Klaasist saab ikka kinni hoida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 08:12; 25.12 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on meeletult vedanud, teisele joogi näkku viskamine on kuritegu. Oleks su peale tehtud avaldus politseisse, oleks sind süüdi mõistetud ja karistatud.

Ah, ära seleta. Palju siis karistust oleks ka saanud?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 14:17; 25.12 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasitäie joogi näkkuviskamine – absoluutne teine Eesti. Ma mehena häbeneksin sinusugusega magamise pärast silmad peast välja, kui laiem ringkond teada saaks, et ma nõustun elama naisega, kes loobib inimeste jooke näkku. Nagu mingi Taga-Aabla tantsupeol end täiskaaninud ja äsja vangalast vabanenud mutt.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 10:15; 25.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei visanud klaasi vaid joogi, kuna mees flirtis minu silme all jõululaupäeval oma sõbrannaga, kellega ta varem ka seksis.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 00:58; 25.12 12:12; 25.12 12:53; 25.12 14:32; 25.12 15:27; 25.12 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasitäie joogi näkkuviskamine – absoluutne teine Eesti.

Filmides on see ikka kõrgseltskonna rida. Ei ole näinud, et talutütar seda teeks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 14:17; 25.12 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis esimene ettejuhtuv töll ja kodu mängimine. Oleme mõlemad 30+ ja mees 36, olnud ka noorena 8 aastat kasuisaks teises suhtes olles. Ega mina üksi süüdi ei ole, et suhe selliseks kujunenud on, kuna mees ei ole endaga aus.

Sellises vanuses võiks juba väheke mõistlikumat juttu ajada. Sina oled süüdi selles, et lepid sellise suhte ja mehega, see on ainult sinu enda valik suhtesse jääda. Ole vähemalt sina endaga aus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 02:51; 25.12 12:33; 25.12 15:09; 25.12 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei visanud klaasi vaid joogi, kuna mees flirtis minu silme all jõululaupäeval oma sõbrannaga, kellega ta varem ka seksis.

Täitsa haige.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.12 07:48; 25.12 09:44; 25.12 13:55; 25.12 15:15; 25.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus on EI, sa ei ole liialt armukade ja parem karta kui kahetseda. Sa oled varuvariant ja mehele meeldib seda “sõbrannat” hoida niiöelda alles ja oma elus, nii nagu paar vastust eelpool kirjutaja ütles. Kui teid miski ei seo, siis anna talda ja ära alanda ennast enam.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 15:16; 25.12 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasitäie joogi näkkuviskamine – absoluutne teine Eesti. Ma mehena häbeneksin sinusugusega magamise pärast silmad peast välja, kui laiem ringkond teada saaks, et ma nõustun elama naisega, kes loobib inimeste jooke näkku. Nagu mingi Taga-Aabla tantsupeol end täiskaaninud ja äsja vangalast vabanenud mutt.

Ootan huviga uut libajärjejuttu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.12 07:48; 25.12 09:44; 25.12 13:55; 25.12 15:15; 25.12 15:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted See häirib mind!!!!