Esileht Pereelu ja suhted See kuradi süda….

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: See kuradi süda….

Postitas:

Olen naine keda hüljati väikese lapsega ja mees otsustas, et laps ja naine pole tema jaoks. Lahkuminek oli kole kuna tema käitumine muutus loomalikuks.
Tõesti uskusin, et oleme koos ja kasvatame last:(. Nüüd olen lahutatud naine , eksist ei tea 1.5 aastat juba midagi.
Kõige hullem on see, et tunnen ikka armastust tema vastu 🙁 miks küll ?
Kui kaua ma teda sedasi siis veel armastan, sedasi võib hulluks lihtsalt minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks küll?
Sest sa klammerdud unistustesse mehest, keda reaalselt pole olemas.
Loomaliku käitumisega meest, kes 1,5 aastat näolegi ei anna, sa ju ometi ei armasta?
Iga kord kui igatsus peale tuleb meenuta kaht asja: kõige koledamat momenti teie suhte jooksul ja siis seda kuidas ta sinu ja lapse eludest ei huvitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti õige klammerdun vanade mälestuste külge, ju mulle ei ole jõudnud siia-maani kohale. See on tõesti kole kus mees jättis maha ka oma pisikese lapse( ainsa lapse kes tal on). Tõsi on ka see, et selle aja jooksul pole ta kordagi uurinud kuidas tal läheb. Laps oli vahepeal väga raskelt haige ja tema ema mainis talle seda ja ka siis ei vaevanud ta hoolima.
Vihkan ennast , et aeg ajalt pöördun tagasi minevikku ja meenutan. Seda meest ma tõesti ei armasta( vihkan pigem).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed, saad ju ise ka aru tegelikult.
Igal inimesel on see niiöelda leinaperiood erineva pikkusega ja keegi pole ka öelnud, et häid mälestusi hinges ei tohiks hoida. Ainult et mõnikord tasuks halba ka mäletada, just sellepärast et eneses seda mõttetut armastust tappa. Oleks see tunne siis veel edasiviiv jõud, sul ju pole.
Ma ei mõtle, et kibestuma peaks, piisab ükskõiksusestki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oli teie laps mehe jaoks soovimatu. Mehed reeglina loomastuvad siis kui lapsed ei olnud soovitud või kui naine pööras tähelepanu ainult lapsele, meie muidugi ei oska sinu suhet analüüsida nii väheste detailide pärast. Minu mehega juhtus ükskord sama asi-muidu täiesti rahulik, asjalik, normaalne, sõbralik, tagasihoidlik ja hästi kasvatatud intelligentne mees, aga kui kuulis, et ma ei soovi last (kohe), muutus temagi kiuslikuks, tigedaks ja vastikuks, niiöelda loomastus. Pole teda kunagi nii endast väljas näinud ega osanud ka oodata, et mehele mõjub minu ei nii laastavalt. Ju siis talle on oluline minuga järglane saada, kuigi mina suhtun sellesse sammu suure skepsisega. No meie suutsime küll ära leppida, sest ta tunnistas, et pingutas üle ja kahetses oma käitumist, aga lapse osas pole kokkuleppele veel jõudnud, sest ma ei soovi praegu lapsi ja mees peab sellega leppima ning ootama, kuni ma soovima hakkan. Või siis ära minema ja teise naise leidma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:39; 25.05 14:57; 25.05 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul mingit huviala, millega vaba aega sisustada, ei ole? See aitab palju.
Olen ise väikese lapsega maha jäetud olnud ja tean täpselt, et suhtest üle saamine võtab aega. Samas aga liiga pikalt põdema jäämisel pole ka mõtet. Rikud oma närve, enesehinnang langeb aina madalamale ja pole sust asja ei emana ega tööjuures. Endal see etapp läbitud ja nüüd tagasivaadates mõtlen, et KUI mul üldse millestki kahju on, siis sellest, et ma liiga kauaks oma eksi taga nutma ja põdema jäin. Kaotasin oma elust mitu aastat teda tagasi oodates.
Proovi oma elu nii kiiresti kui võimalik jälle joonde saada. Peamine võti on enesehinnangu tõstmine ja iseenda armastamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mehe jaoks soovimatu laps, täiesti planeeritud mõlema poolt. Abiellutudki sai 3 aastat enne lapse sündi. Planeerisime last üle kahe aasta ja oli väga õnnelik kui saime teada , et lapseootel olen. Muutus ta meel peale lapse sündi, siis leiti hingesugulane( sedagi valetati 7kuud) et kedagi teist ei ole ja nii nagu ikka see lugu on.
Laps ju nii suur vastutus, ometigi uuel ka 5 aastane laps aga …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ikka on ju probleem lapses, kui lapse sünd teda muutis, äkki mees ikka ei soovinud saada sinu lapse isaks? Seda on raske tunnistada, aga vabalt võib see nii olla, et mees ei soovi just sinu last, hoolimata abielus olemisest ei soovi kõik inimesed bioloogilisi järglasi, võibolla on tal mingi haigus, või ta ei soovi mõnel muul põhjusel last, nt lapse sugu-mees soovis poega, aga sündis tütar või vastupidi, lapse puue, sinu suhtumine temasse kui isasse jne-äkki olid kapriisne rase, võib olla sõid mehe ise perekonnast välja, mees tundis end tõrjutuna ja lahkus? Lapse saite alles 3 aastat peale abiellumist-ei tundu küll just oodatud laps olevat, vahetult peale lapse sündi hakkas mees teistmoodi käituma ja lahkus? Siis on selle põhjus laps-ta ei soovinud seda last. Ilmselt ka hoiatas sind, et ei soovi ja peadki üksi toime tulema, aga sa ei taha seda endale tunnistada. Meest ei saa lapsega enda küljes kinni hoida kui mees ei soovi last. Selle vastu ei saagi midagi teha. Mees leidis teise, keegi ei keela ka sul sama teha. Maailmas ei ole vaid see 1 mees, hakka uut otsima. Sa nagu ei räägi kõike, mis teie vahel tegelikult juhtus, sa süüdistad meest, aga enda osast ei taha üldse rääkida. Igal mündil on 2 külge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:39; 25.05 14:57; 25.05 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei ole mul võimalik hetkel huvidega tegeleda kuna töötan kahel kohal, peale tööd tegelen lapsegaja ka need üksikud vabad päevad, et lapsel ei oleks hingelist traumat( kuna olen niigi palju temast eemal).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei saa aru kuidas saab mõista valesti ei tahtnud hakata minu lapse isaks 🙂 esiteks see on tema laps mida ta kõik need aastad nii soovis ja kogu aeg unistas ja rääkis sellest .
Isegi nime valis tema lapsele..
Huvitav kuidas siit väljs lugeda , et ta ei tahtnud ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oli teie laps mehe jaoks soovimatu. Mehed reeglina loomastuvad siis kui lapsed ei olnud soovitud või kui naine pööras tähelepanu ainult lapsele, meie muidugi ei oska sinu suhet analüüsida nii väheste detailide pärast. Minu mehega juhtus ükskord sama asi-muidu täiesti rahulik, asjalik, normaalne, sõbralik, tagasihoidlik ja hästi kasvatatud intelligentne mees, aga kui kuulis, et ma ei soovi last (kohe), muutus temagi kiuslikuks, tigedaks ja vastikuks, niiöelda loomastus. Pole teda kunagi nii endast väljas näinud ega osanud ka oodata, et mehele mõjub minu ei nii laastavalt. Ju siis talle on oluline minuga järglane saada, kuigi mina suhtun sellesse sammu suure skepsisega. No meie suutsime küll ära leppida, sest ta tunnistas, et pingutas üle ja kahetses oma käitumist, aga lapse osas pole kokkuleppele veel jõudnud, sest ma ei soovi praegu lapsi ja mees peab sellega leppima ning ootama, kuni ma soovima hakkan. Või siis ära minema ja teise naise leidma.

Mees ei pea last tegema, kui ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:18; 25.05 15:21; 26.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ikka on ju probleem lapses, kui lapse sünd teda muutis, äkki mees ikka ei soovinud saada sinu lapse isaks? Seda on raske tunnistada, aga vabalt võib see nii olla, et mees ei soovi just sinu last, hoolimata abielus olemisest ei soovi kõik inimesed bioloogilisi järglasi, võibolla on tal mingi haigus, või ta ei soovi mõnel muul põhjusel last, nt lapse sugu-mees soovis poega, aga sündis tütar või vastupidi, lapse puue, sinu suhtumine temasse kui isasse jne-äkki olid kapriisne rase, võib olla sõid mehe ise perekonnast välja, mees tundis end tõrjutuna ja lahkus? Lapse saite alles 3 aastat peale abiellumist-ei tundu küll just oodatud laps olevat, vahetult peale lapse sündi hakkas mees teistmoodi käituma ja lahkus? Siis on selle põhjus laps-ta ei soovinud seda last. Ilmselt ka hoiatas sind, et ei soovi ja peadki üksi toime tulema, aga sa ei taha seda endale tunnistada. Meest ei saa lapsega enda küljes kinni hoida kui mees ei soovi last. Selle vastu ei saagi midagi teha. Mees leidis teise, keegi ei keela ka sul sama teha. Maailmas ei ole vaid see 1 mees, hakka uut otsima. Sa nagu ei räägi kõike, mis teie vahel tegelikult juhtus, sa süüdistad meest, aga enda osast ei taha üldse rääkida. Igal mündil on 2 külge.

Mis mõttes ei ole oodatud laps, kui saadi kolm aastat peale abiellumist? Millal siis saama peab? Loomulik ju, kui mõni aasta tahetakse vaid teineteisele pühenduda.
Teemaalgataja kirjutas ju, et ühiselt planeeritud laps, mis mõttes mees ei soovinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:18; 25.05 15:21; 26.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli arvutis üks foto: purjus tobeda irvega räpaste riietega mees, jälgilt eemaletõukav foto. Vaatasin seda ja tundsin, et olen ilma temata vaba ja ilus. Nii kui ma seda mõtlesin, siis tundsin, kuidas selg sirgu läheb. Järgmiseks selgus, et kui ma nii mõtlen, siis see ka välja kiirgab. Ja sellega seoses oli minu ümber palju vastu naeratavaid inimesi. Uskumatu, aga see on tõsi.
Mõned aastad möödas ja olen leidnud endale totaalselt uue elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väidan, et laps oli soovimatu. Soovitud laps tehakse kohe, 3 aastat ei oota ükski mees, kes tõesti tahab oma armastatud naisega last saada. Juba see ajaline võnge on liiga suur, et teemaalgataja stoorit tõena võtta-pigem tundub, et käis mehele peale ning mingi kavalusega seksis nii, et kaitset polnud, ja juhtus tööõnnetus, mille tulemuseks see laps oli, mees vihastas ja suhted hakkasid jahenema. Või siis pole ikkagi selle mehe laps, võibolla pettis meest, määris kellegi teise lapse kaela ja lootis, et mees ei saa aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 14:39; 25.05 14:57; 25.05 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kirjutaja ajab naerma 🙂 esiteks ei jäänud ma kuidagi lapseootele, seoses sellega sai mõlemal ka arsti juures käidud. Alles kaks aastat hiljem jäin.
Kui ma olin viimast kuud rase siis mees naljatas veel, et teeme kohe teise ka järgi siis neil tore koos
kasvada, mina olin vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ikka on ju probleem lapses, kui lapse sünd teda muutis, äkki mees ikka ei soovinud saada sinu lapse isaks? Seda on raske tunnistada, aga vabalt võib see nii olla, et mees ei soovi just sinu last, hoolimata abielus olemisest ei soovi kõik inimesed bioloogilisi järglasi, võibolla on tal mingi haigus, või ta ei soovi mõnel muul põhjusel last, nt lapse sugu-mees soovis poega, aga sündis tütar või vastupidi, lapse puue, sinu suhtumine temasse kui isasse jne-äkki olid kapriisne rase, võib olla sõid mehe ise perekonnast välja, mees tundis end tõrjutuna ja lahkus? Lapse saite alles 3 aastat peale abiellumist-ei tundu küll just oodatud laps olevat, vahetult peale lapse sündi hakkas mees teistmoodi käituma ja lahkus? Siis on selle põhjus laps-ta ei soovinud seda last. Ilmselt ka hoiatas sind, et ei soovi ja peadki üksi toime tulema, aga sa ei taha seda endale tunnistada. Meest ei saa lapsega enda küljes kinni hoida kui mees ei soovi last. Selle vastu ei saagi midagi teha. Mees leidis teise, keegi ei keela ka sul sama teha. Maailmas ei ole vaid see 1 mees, hakka uut otsima. Sa nagu ei räägi kõike, mis teie vahel tegelikult juhtus, sa süüdistad meest, aga enda osast ei taha üldse rääkida. Igal mündil on 2 külge.

Tead, mine p…!!!
Kui sa nüüd provokaator ei ole. Aga võib-olla oled ka. Armukesteteemas võib sellist meelsust üleüldiseks pidada küll, nii et viltu sa ei löönud. Üks osa meie hulgast mõtleb tõepoolest nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:08; 26.05 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väidan, et laps oli soovimatu. Soovitud laps tehakse kohe, 3 aastat ei oota ükski mees, kes tõesti tahab oma armastatud naisega last saada. Juba see ajaline võnge on liiga suur, et teemaalgataja stoorit tõena võtta-pigem tundub, et käis mehele peale ning mingi kavalusega seksis nii, et kaitset polnud, ja juhtus tööõnnetus, mille tulemuseks see laps oli, mees vihastas ja suhted hakkasid jahenema. Või siis pole ikkagi selle mehe laps, võibolla pettis meest, määris kellegi teise lapse kaela ja lootis, et mees ei saa aru.

Ja näed, teemaalgataja, ongi käes see, mida üks kägu ülalpool nii tabavalt ette ennustas :D.
Laps oli soovimatu tööõnnetus, kindlasti valest soost, sina ise vingatsist petis, lisaks veel võõra seemne kaelamäärija, mees aga kui üks lilleke selles igaveses pasameres.
Teemast endast muidugi kõik kaugel eemal, sinu südamevalu ei huvita enam kedagi, saaks aga ainult räpaseid detaile rohkem teada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba 1,5 aastat oled põdenud, siis varsti on see mees vast unustatud teema. Mingeid asju muidugi mäletad, kuid see asi on selline olnud asi, mis ei tule tagasi ning tegelikult enam mitte kuidagi sinu praegust head elu ei mõjuta.
Oled tubli, et ikka lapsele parimat tahad. Ja kergemaks läheb ka nüüd tänu sellele, et suvi tulemas. Endal südames kergem, inimesed naeratavad ning üldse on kõik kuidagi parem. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 17:17; 25.05 18:20; 26.05 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba 1,5 aastat oled põdenud, siis varsti on see mees vast unustatud teema. Mingeid asju muidugi mäletad, kuid see asi on selline olnud asi, mis ei tule tagasi ning tegelikult enam mitte kuidagi sinu praegust head elu ei mõjuta.
Oled tubli, et ikka lapsele parimat tahad. Ja kergemaks läheb ka nüüd tänu sellele, et suvi tulemas. Endal südames kergem, inimesed naeratavad ning üldse on kõik kuidagi parem. :-)

Aitäh headele soojadele soovidele 😉
Ei ole mina ei esimene ega ka viimane naine siin ilmas kes jäetakse kui uus ja huvitav silmapiiril.
Kergem on ju jalga lasta ja omale mugav elu luua kui väikese lapsega tegeleda. Paraku kasvab see väike laps suureks.
Mis siis kui ta uuesti kellegi pehmeks räägib ja lapse teeb( kas jälle laseb vehkat kuna härra suur ja tugev ei soovi kohustusi)?
Ju mul oli vaja seda õppetundi või hoopis talle, vot seda ei tea.
Ja teate mida ma ei võtaks elusees enda kõrvale meest kes ei tegele oma lastega või hoiab kõrvale alimentide maksmisest(minu pähe selline asi ei mahu).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Kui sa juba 1,5 aastat oled põdenud, siis varsti on see mees vast unustatud teema. Mingeid asju muidugi mäletad, kuid see asi on selline olnud asi, mis ei tule tagasi ning tegelikult enam mitte kuidagi sinu praegust head elu ei mõjuta.
Oled tubli, et ikka lapsele parimat tahad. Ja kergemaks läheb ka nüüd tänu sellele, et suvi tulemas. Endal südames kergem, inimesed naeratavad ning üldse on kõik kuidagi parem.

Aitäh headele soojadele soovidele ;-)
Ei ole mina ei esimene ega ka viimane naine siin ilmas kes jäetakse kui uus ja huvitav silmapiiril.
Kergem on ju jalga lasta ja omale mugav elu luua kui väikese lapsega tegeleda. Paraku kasvab see väike laps suureks.
Mis siis kui ta uuesti kellegi pehmeks räägib ja lapse teeb( kas jälle laseb vehkat kuna härra suur ja tugev ei soovi kohustusi)?
Ju mul oli vaja seda õppetundi või hoopis talle, vot seda ei tea.
Ja teate mida ma ei võtaks elusees enda kõrvale meest kes ei tegele oma lastega või hoiab kõrvale alimentide maksmisest(minu pähe selline asi ei mahu).

No mina kui sinu lohutaja ütlen, et selline see elu on. Ka mind jäeti maha. Lõhutud sai pikk ja tugev abielu. Mees unustas hetkega oma lapsed (aususe huvides võib öelda, et nii aasta pärast hakkas nagu ikka huvi tundma), elatisraha maksab vast vaid tänu sellele, et peab ja minu vastu on olnud lausa kohutav. Aga uus naine on mehega väga rahul, kuigi tegemist on mehega, kes oma lapsed unustas ning mees on seksitanud korraga kahte naist. Kohe tehti uus laps ka valmis, kuigi arvatavalt on neil majanduslikke raskusi. Ja ma imestan, sest mina teadsin oma abikaasat kui ausat, kodukeskset, lastest hoolivat jne. C’est la vie.
Aga kogu see katsumus näitab, milline inimene oled sina, milliseks sa kasvatad oma lapse ning kahjuks ka seda, milline kaaslane sul oli. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 17:17; 25.05 18:20; 26.05 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väidan, et laps oli soovimatu. Soovitud laps tehakse kohe, 3 aastat ei oota ükski mees, kes tõesti tahab oma armastatud naisega last saada. Juba see ajaline võnge on liiga suur, et teemaalgataja stoorit tõena võtta-pigem tundub, et käis mehele peale ning mingi kavalusega seksis nii, et kaitset polnud, ja juhtus tööõnnetus, mille tulemuseks see laps oli, mees vihastas ja suhted hakkasid jahenema. Või siis pole ikkagi selle mehe laps, võibolla pettis meest, määris kellegi teise lapse kaela ja lootis, et mees ei saa aru.

Huvitav, me ootasime 6 aastat. Lõbutsesime, pidutsesime, reisisime, töötasime ja olime niisama. Üks hetk oli mõlemal tunne küps ja andsime vaba tee lapsele ja aasta pärast ta tuli. Ei olnud mingit minu poolt surumist või lunimist. Kah, mees pigem ütles, et nüüd oleks paslik aeg lapsele mõelda. Ma poleks küll tahtnud kohe last saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Paraku ei ole paljud sellised mehed ka ausad oma kaaslasega. Talle valetatakse oma naise kohta suud silmad täis. Eks-naine on mõrd ,last ei näita ,tema maksab jne…
Ja muidugi uus naine vaeseke usub kuna too ju nii armunud (isegi ju uskusin 5 aastat tagasi).
Käitumismuster sama, kahjuks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 13:42; 25.05 14:04; 25.05 14:51; 25.05 14:57; 25.05 15:09; 25.05 15:46; 25.05 17:45; 25.05 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on abi psühholoogist. räägi enda tunded välja ja tee endaga rahu. siis saad eksmehe unustada ja eluga edasi minna.
st püüa visata peast sellised mõtted nagu ” äkki ta tuleb tagasi ja kahetseb” jne
mina nii tegin. lihtsam on edasi elada. mul on muidugi juba 13 aastat möödas, see pisike on 14 juba kes mul tookord oli.viimased 10 aastat olen õnnelik olnud.:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Kui suhe on korras, siis ei saa seda mitte-mitte keegi lõhki ajada. Te olete ikka ise kõik süüdi, naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 16:08; 26.05 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Kui suhe on korras, siis ei saa seda mitte-mitte keegi lõhki ajada. Te olete ikka ise kõik süüdi, naised.

Krt, tuli ikka ära. Iga kord kargab keegi selle väitega välja st naine süüdi, et mees vaeseke oli lausa sunnitud petma ja kodust ära kargama. Ja vastu tuleb siis, et igas kooselus on madalseise, kuid mees lahendab selle petmisega, mitte ei keskendu suhtele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 17:17; 25.05 18:20; 26.05 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Kui suhe on korras, siis ei saa seda mitte-mitte keegi lõhki ajada. Te olete ikka ise kõik süüdi, naised.

Ainult naine on suhte eest vastutav? Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 15:18; 25.05 15:21; 26.05 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Kui suhe on korras, siis ei saa seda mitte-mitte keegi lõhki ajada. Te olete ikka ise kõik süüdi, naised.

Ainult naine on suhte eest vastutav? Miks?

Sest naised loovad suhte ja ka lõpetavad selle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:

Kägu kirjutas:ma tõest tahaks teada, mis mõtted on sellise naise peas, kes loob suhte mehega, kellel on rase naine kodus või beebi – kas ta ise ei karda, et ka tema võib olla samas olukorras. kunagi lõi minule külge mees, kellel 2 väikest last – nii pea kui sellest teada sain – saatsin mehe joonelt pikalt, kuigi tunded olid tekkinud.

Kui suhe on korras, siis ei saa seda mitte-mitte keegi lõhki ajada. Te olete ikka ise kõik süüdi, naised.

Krt, tuli ikka ära. Iga kord kargab keegi selle väitega välja st naine süüdi, et mees vaeseke oli lausa sunnitud petma ja kodust ära kargama. Ja vastu tuleb siis, et igas kooselus on madalseise, kuid mees lahendab selle petmisega, mitte ei keskendu suhtele.

Naine küll pole alati süüdi, aga tõsi on see, et õnnelikku suhet ei saa keegi kolmas lõhkuda. Kui ikka mees oma naist armastab ja temaga koos elada soovib, siis pole teistel naistel tema üle mingit võimu.
Kui mees ei armasta, siis on muidugi teine lugu, aga siis pole ka tegemist terve ja õnneliku suhtega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks mõtet.

1. Mõttetu on antud teemal arutleda või analüüsida, et kes on süüdi ja miks ikka laiali mindi. Asi on tehtud. Nüüd on oluline, kuidas edasi elatakse ja kuidas sellest üle saada. Tuleb lahti lasta.

2. Kas laps oli soovimatu või mitte? Keegi väitis, et 3 aastat lapsetegemist näitab, et tegelikult last ei soovitud. Täiesti nõder mõte. Mitte kõigil inimestel ei õnnestu esimese tahtmise peale kohe rasedaks jääda. See võibki võtta aega. Nt mina oma kaasaga tegin last 9 aastat, rasestusin alles mitmendal IVFil. Laps oli väga-väga-väga soovitud ning seda suurem oli rõõm, kui sündisid kaksikud. Läksime lahku, kui nad olid 3-aastased ning sellel ei olnud vähimatki pistmist lastega. Lahutusest on möödas 6 aastat ning lastel on endiselt olemas isa, kellega nad tihedasti suhtlevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted See kuradi süda….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.