Esileht Ilu ja tervis See lähikontaktse varjamine ei…

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: See lähikontaktse varjamine ei…

Postitas:

Eks oleneb seltskonnast, aga ma arvaks küll, et enamik siiski jäävad isolatsiooni. Need, kes ei jää – oled kindel, et mad terviseameti teavituse peale jäävad siis? Ega keegi seda suurt kontrollida nagunii ei jaksa.

ma arvan ka, et nii on. mul hilisteismeline laps oli ühes seltskonnas hiljem positiivseks osutunud koolivennaga, kelle tõttu jäi isolatsiooni küll tema klass, kuid tollel üritusel osalenuteni terviseamet ei jõudnudki. miks, ma ei tea. loomulikult jäi mu laps kohe koju, kui info tuli, õnneks läks ka kogu gümnaasium peatselt distantsõppele, sest juba kolmes klassis oli nakatunuid. ma ei kujuta ette, et oleks edasi oma tavapärast elu elanud, kuna terviseamet pole korraldust andnud… ja ilmselt need, kellel enesekontroll puudub, ei järgi isolatsiooninõudeid nagunii, sest reaalselt keegi selle järgi ju ei valva.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.12 00:47; 17.12 21:46; 18.12 20:03; 22.12 11:04; 22.12 18:26; 27.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli juhus, kus töökaaslane sai positiivse testi, koju eneseisolatsiooni läks terviseameti korraldusel terve osakond 20+ inimest. Kuna inimene ise andis ka teada, siis selgus veel ligi 10 inimest, kes selle isikuga eelneva 48 tunni jooksul pikemalt mujal kui osakonnas koos olid olnud. Need jäid terviseametil kaardistamata, sest positiivne ise ei mäletanud enam kellega kui pikalt ta kus rääkinud oli. Küll aga mäletasid kokkupuutunud inimesed ise, et oih, me ka ju jõime koos kohvi või tegime suitsu vmt. Ja isik oleks teada saadud nagunii, sest tema oli ainus, kes peale eneseisolatsiooniperioodi lõppu tööle tagasi ei tulnud ning oli jätkuvalt haiguslehel.

Lapse koolis oli teine tore lugu. Tuli teade, et klassis x on haigestunud laps, terve klass eneseisolatsiooni. Aga kõik kellega ta klassiväliselt suhelnud olid, olid teadmatuses, kas on kontakt või mitte. Lõpuks imbus ikka välja, kes see positiivne oli olnud ja siis oli paanikat palju, sest see laps oli olnud näiteks ühe huviringi eel klassis koos klassideüleses huviringis osalenud lastega. Ise ta selles huviringis ei osalenud ja huviringi alguses läks klassist välja. Terviseametile ei maininud muidugi keegi, et ta seal ka olnud oli, sest keegi ju ei teadnud…

No selle sinu teise näite järgi peaks ju kõik positiivsete nimed avaldama üleriigilises lehes, et igaüks saaks ise veenduda, kellega ta on või ei ole kohtunud ????

Sul ei ole vaja teada, see ei ole sinu asi. ja sa ei hakka nagunii Terviseametiga vaidlema, et tegelikult kohtusid hoopis 2 nädalat tagasi selle inimesega ja ikka ei ole lähikontaktne. Sest kui positiivne ütleb, et kohtus sinuga, siis nii ongi.

See on haiglane huvi, mis teid kannustab, mitte tegelik vajadus

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 11:00; 18.12 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

ja jah, HOIA äpp oleks sellisel puhul abiks.
vähem kui 230 000 liitunut on aga selge märk, et eesti inimesed ei tahagi teada, kas neil cov positiivsega kontakti on olnud.
ja nii see viirus levib.
tallinnas juba enamikes linnaosades nakatumisnäitaja üle 1000, lasnamäel suisa 2500.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 10:30; 22.12 10:01; 23.12 12:28; 29.12 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

ja jah, HOIA äpp oleks sellisel puhul abiks.

vähem kui 230 000 liitunut on aga selge märk, et eesti inimesed ei tahagi teada, kas neil cov positiivsega kontakti on olnud.

ja nii see viirus levib.

tallinnas juba enamikes linnaosades nakatumisnäitaja üle 1000, lasnamäel suisa 2500.

Ma hea meelega laeks selle alla, aga see töötab ainult uuemates telefonides. Play pood annab kohe errori ja ütleb, et teie seade ei toeta seda. Kolm aastat vana nutikas on. Kõik muu töötab kenasti ja Hoia pärast ma uut telefoni ostma ei hakka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 18:16; 21.12 12:51; 23.12 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hea meelega laeks selle alla, aga see töötab ainult uuemates telefonides. Play pood annab kohe errori ja ütleb, et teie seade ei toeta seda. Kolm aastat vana nutikas on. Kõik muu töötab kenasti ja Hoia pärast ma uut telefoni ostma ei hakka.

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.12 00:47; 17.12 21:46; 18.12 20:03; 22.12 11:04; 22.12 18:26; 27.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu bingo loto, kes jääb ja kes ei jää.
Mind on testitud 2 karda sügise jooksul, nohu tõttu. Negatiivne.
Minu kolmest lapsest on kõik olnud lähikontaktsetena kodus olnud novembri algusest, kõik erinevad perioodid mitte korraga. Mehel on tööl järjest inimesed lähikontaktsed osakonnas, keegi positiivne pole. Mõned ettevõtte kohta, kuid nad olid kodukontoris juba enne (kõik said nakkuse oma laste kaudu).

Olen käinud maskiga lapse kontserdil (10 esinejat, 10 pealtvaatajat), kultuuri nautinud 2 korral maskiga. Bussiga ei sõida, liigun jala või taksoga,  süüa toob e-selver. Tööl on püsiv seltskond töötajaid, kõik järgivad deso ja maski reegleid, õhutame, keskkond on hea ja ventileeritav. Meilt käib läbi umbes 40 inimest päevas, kõigil maskid ees, kui pole, anname.

Iga päev kontrollin Hoia äppi. Lähikontaktseid pole. Jaanuaris ilmselt jään, tõenäosusteooria. Vot mine võta kinni, mis toimub selle viirusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…ole normaalne! Riigikogus ka trikitavad ja nipitavad ja ei ütle erakonnad( refid, isamaa) välja kas neil on keegi lähikontaktne või mitte!

Kurat see tuleb ju välja nagunii ja kui ta ei anna teada KÕIGIST kellega kokku puutus siis viirus levib edasi.

Just oli elukaaslasega sama olukord kus eelmine nädal käis tööl ja suhtles mõne kolleegiga ja eile teatati, keegi mingilt kontori korruselt on saanud positiivse testi. Elukaaaslane küsis, et kas ta puutus positiivsega või mõne isikuga kellega see positiivne kokku puutus kokku aga ülemus tegi sellest nakatunust suure saladuse. Jumal küll meil on lapsed kodus ja saaksime neid endast eemal hoida kui oleks nakatunud aga näe tüübid ei suuda öelda selgelt välja. Sai siiski haige nime teada ühe teise kolleegi kaudu ja haigega samast toast inimesega ta just oli ka tööl suhelnud. Küll õnneks mask ees aga mine sa tea. Pidi ju läbi maski ka nakkama.

Minu teada isikukaitseseadus ju keelab üldse kellegi andmete avalikustamuse. Mu lapse klassis oli sügusel koroonapositiivne laps ja ei tohi isikut avalikustada. Uudistes ka ei avalikustata ei sugu ega vanust isegi. Seadus keelab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli juhus, kus töökaaslane sai positiivse testi, koju eneseisolatsiooni läks terviseameti korraldusel terve osakond 20+ inimest. Kuna inimene ise andis ka teada, siis selgus veel ligi 10 inimest, kes selle isikuga eelneva 48 tunni jooksul pikemalt mujal kui osakonnas koos olid olnud. Need jäid terviseametil kaardistamata, sest positiivne ise ei mäletanud enam kellega kui pikalt ta kus rääkinud oli. Küll aga mäletasid kokkupuutunud inimesed ise, et oih, me ka ju jõime koos kohvi või tegime suitsu vmt. Ja isik oleks teada saadud nagunii, sest tema oli ainus, kes peale eneseisolatsiooniperioodi lõppu tööle tagasi ei tulnud ning oli jätkuvalt haiguslehel.

Lapse koolis oli teine tore lugu. Tuli teade, et klassis x on haigestunud laps, terve klass eneseisolatsiooni. Aga kõik kellega ta klassiväliselt suhelnud olid, olid teadmatuses, kas on kontakt või mitte. Lõpuks imbus ikka välja, kes see positiivne oli olnud ja siis oli paanikat palju, sest see laps oli olnud näiteks ühe huviringi eel klassis koos klassideüleses huviringis osalenud lastega. Ise ta selles huviringis ei osalenud ja huviringi alguses läks klassist välja. Terviseametile ei maininud muidugi keegi, et ta seal ka olnud oli, sest keegi ju ei teadnud…

No selle sinu teise näite järgi peaks ju kõik positiivsete nimed avaldama üleriigilises lehes, et igaüks saaks ise veenduda, kellega ta on või ei ole kohtunud ????

Sul ei ole vaja teada, see ei ole sinu asi. ja sa ei hakka nagunii Terviseametiga vaidlema, et tegelikult kohtusid hoopis 2 nädalat tagasi selle inimesega ja ikka ei ole lähikontaktne. Sest kui positiivne ütleb, et kohtus sinuga, siis nii ongi.

See on haiglane huvi, mis teid kannustab, mitte tegelik vajadus

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

Aga kui nii suur hirm on, miks käia üldse sellistes kohtades, et nii palju inimesi voorib läbi, et ei suuda meelde jätta kõigest 2 päeva käike? Käisid tööl – sul on ju kindlad kabinetikaaslased, ilmselt ikka mäletad, kellega 2 päeva jooksul koos lõunal käisid, koosolekud on ka kuskile märgitud ja teada teised koosolekutel viibijad. Iga möödumine koridoris ei olegi lähikontaktne

Kui käisid külas või sul käidi külas – no 2 päeva külastusi ikka mäletad? Oma külalisi eeldaks, et mäletad kõiki. ja praegu käia külas ise nii, et nii suur seltskond võõraid inimesi, et ei mäleta neid, on palju vastutustundetum kui sinu poolt välja toodud probleem!

Käisid poes? no kõiki poekülastajaid pole nagunii võimalik teavitada, sest poed ei pea uksel nimekirja.

lapse lasteaed – lasteaias märgitakse iga päev kohalolnud üles. Ka koolis märgitakse jätkuvalt puudujaid. Sama käib trennide kohta. laps, kes liigub juba üksi ringi – kuidas sa kujutad ette seda nime avalikustamist veel nendele, kes ei ole sinu lapse klassikaaslased? Ikka tuleb kuskile suurele stendile panna ju, sest kui sinu laps ei mäleta, kellega ta väljas kohtub, siis kuidas saab üldse keegi kedagi teavitada? Ikka tuleb lehte panna ju nimed! Kui aga on väike laps, kes  iseseisvalt ei liigu, siis täiskasvanu ju ikka mäletab oma viimase 2 päeva kohtumisi.

See on pseudoprobleem.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 10:24; 17.12 14:01; 21.12 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

ja jah, HOIA äpp oleks sellisel puhul abiks.

vähem kui 230 000 liitunut on aga selge märk, et eesti inimesed ei tahagi teada, kas neil cov positiivsega kontakti on olnud.

ja nii see viirus levib.

tallinnas juba enamikes linnaosades nakatumisnäitaja üle 1000, lasnamäel suisa 2500.

Ma hea meelega laeks selle alla, aga see töötab ainult uuemates telefonides. Play pood annab kohe errori ja ütleb, et teie seade ei toeta seda. Kolm aastat vana nutikas on. Kõik muu töötab kenasti ja Hoia pärast ma uut telefoni ostma ei hakka.

Sain miinuse, sest ei ole nõus töötavat telefoni minema viskama ja Hoia tarbeks uut ostma?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 18:16; 21.12 12:51; 23.12 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole haiglane huvi! Kui iga nakatunu suudaks kõik oma viimase 48 tunni kontaktid terviseametile ette lugeda, siis võiks jah nakatunu nime saladuses hoida. Aga ei suuda! Täiskasvanugi ei suuda, mis siis veel lapsest rääkida. Ja kui terviseamet seda infot ei oma, ei saa see terviseamet sind ka kontaktist teavitada. Need lapsed sealt klassiruumist läksid järgnevatel päevadel kes ülelinnalisse sporditrenni kes muusikakooli kes maale vanatädi Maalile sünnipäevale. Miks see laps ei ütelnud, kus ja kellega ta olnud oli, ei tea tagantjärgi keegi. Võibolla ei tulnud meelde, võibolla ei julgenud tunnistada. Aga fakt on, et nakatunute saladuses hoidmine ei aita viiruse levikut pidurdada.

ja jah, HOIA äpp oleks sellisel puhul abiks.

vähem kui 230 000 liitunut on aga selge märk, et eesti inimesed ei tahagi teada, kas neil cov positiivsega kontakti on olnud.

ja nii see viirus levib.

tallinnas juba enamikes linnaosades nakatumisnäitaja üle 1000, lasnamäel suisa 2500.

Ma hea meelega laeks selle alla, aga see töötab ainult uuemates telefonides. Play pood annab kohe errori ja ütleb, et teie seade ei toeta seda. Kolm aastat vana nutikas on. Kõik muu töötab kenasti ja Hoia pärast ma uut telefoni ostma ei hakka.

Sain miinuse, sest ei ole nõus töötavat telefoni minema viskama ja Hoia tarbeks uut ostma?

Milliste nutitelefonide peal saab rakendust kasutada?

Rakenduse kasutamiseks on vaja Android või iOS operatsioonisüsteemil põhinevat telefoni. HOIA parimaks toimimiseks on vaja kasutada Google & Apple poolt pakutavat lähikontakti teavitamise rakendusliidest. Seetõttu on kasutatavus piiratud viimase 5 aasta jooksul toodetud telefonidega. Android telefonidest sobivad seega kõik telefonid, mis toetavad Android 6.0 operatsioonisüsteemi. Apple’i telefonidest sobivad kõik, mis toetavad iOS 13.5 operatsioonisüsteemi (alates iPhone 6S).

https://www.hoia.me/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 10:30; 22.12 10:01; 23.12 12:28; 29.12 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seetõttu on kasutatavus piiratud viimase 5 aasta jooksul toodetud telefonidega.

nuuh, teoreetiliselt, väga teoreetiliselt on ju võimalik, et kägu ostis kolm aastat tagasi telefoni, mis oli rohkem kui kaks aastat tagasi toodetud.
aga kui ilma naljata rääkida, siis ma pakkusin talle juba mitu päeva tagasi välja, et pigem on asi opsüsteemis. uusim tarkvara peale lasta ja saabki oma hoia alla laadida.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.12 00:47; 17.12 21:46; 18.12 20:03; 22.12 11:04; 22.12 18:26; 27.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

Et laed siis telefoni android 5 asemel android 6? Tavainimesel vist ikka lihtsam uus telefon osta, leidsin sellise artikli https://thetechnorat.wordpress.com/2015/03/24/miks-sinu-android-ei-uuendu/

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 23:39; 22.12 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

Et laed siis telefoni android 5 asemel android 6? Tavainimesel vist ikka lihtsam uus telefon osta, leidsin sellise artikli https://thetechnorat.wordpress.com/2015/03/24/miks-sinu-android-ei-uuendu/

androidist ja selle versioonidest ei tea ma midagi, aga kaldun kahtlema, kas tõesti kolm aastat tagasi ostetud telefon ei lase peale laadida vajalikku os?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.12 00:47; 17.12 21:46; 18.12 20:03; 22.12 11:04; 22.12 18:26; 27.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

Et laed siis telefoni android 5 asemel android 6? Tavainimesel vist ikka lihtsam uus telefon osta, leidsin sellise artikli https://thetechnorat.wordpress.com/2015/03/24/miks-sinu-android-ei-uuendu/

androidist ja selle versioonidest ei tea ma midagi, aga kaldun kahtlema, kas tõesti kolm aastat tagasi ostetud telefon ei lase peale laadida vajalikku os?

tundub, et viimase 5 päevaga on paarkümmend tuhat eesti inimest endale uuema telefoni ostnud. 😉

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 10:30; 22.12 10:01; 23.12 12:28; 29.12 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldiv tõdeda, et minu telefoniprobleem nii paljudele korda läheb. Tõepoolest, tegemist on Android 5-ga. Ostsin Tele2-st soodushinnaga telefoni ja ei uurinud, mitu aastat ta mind juba poes oodanud oli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 18:16; 21.12 12:51; 23.12 12:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jaksa praegu kõiki vastuseid läbi lugeda, aga kas pole nii, et kuigi haigestunud inimese nime ei öelda, siis tema lähikontaktsed on siiski Terviseametile teada ja Terviseamet võtab nendega ise ühendust? Seega, kui sinuga ühendust pole võetud, pole põhjust üleliia muretseda. See oleks ikka päris karm, kui inimeste haigused nimeliselt töökohas välja öeldaks, no nt, et kes Katiga kokku puutusid – tal olid naaskelsabad vms.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina olen lähikontaktne, kas siis minu pereliikmed võivad oma tavategemisi jätkata, st tööl käia?

Kas lähikontaktne olen ka siis, kui haigestunu oli ilma maskita, aga mina maskiga (st kas mina pean jääma karantiini)?

NB! Teavitas haigestunu, Terviseamet ei ole teavitanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina olen lähikontaktne, kas siis minu pereliikmed võivad oma tavategemisi jätkata, st tööl käia?

Kas lähikontaktne olen ka siis, kui haigestunu oli ilma maskita, aga mina maskiga (st kas mina pean jääma karantiini)?

NB! Teavitas haigestunu, Terviseamet ei ole teavitanud.

terviseameti lehel on juhised lähikontaktsele, loe sealt. mask ei puutu lahikontaktseks lugemise puhul üldse asjasse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.12 00:47; 17.12 21:46; 18.12 20:03; 22.12 11:04; 22.12 18:26; 27.12 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervisemaetiga suhelnu ütles, et maski + visiir teevad su mitte-lähikontaktseks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jaksa praegu kõiki vastuseid läbi lugeda, aga kas pole nii, et kuigi haigestunud inimese nime ei öelda, siis tema lähikontaktsed on siiski Terviseametile teada ja Terviseamet võtab nendega ise ühendust? Seega, kui sinuga ühendust pole võetud, pole põhjust üleliia muretseda. See oleks ikka päris karm, kui inimeste haigused nimeliselt töökohas välja öeldaks, no nt, et kes Katiga kokku puutusid – tal olid naaskelsabad vms.

Hahaha ilge nali. Me räögime siiski siin koroonast mitte tripperist, naaskelsabadest ega glamüüdiast. Enamus inimesi räägivad oma tõvad ja hädad vabatahrlikult kohvilauaski töökaaslastele välja. Nii, et tegelikult on see salatsemine puht ametlik poos.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.12 21:50; 16.12 23:35; 17.12 00:40; 17.12 14:12; 28.12 00:15; 28.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

Et laed siis telefoni android 5 asemel android 6? Tavainimesel vist ikka lihtsam uus telefon osta, leidsin sellise artikli https://thetechnorat.wordpress.com/2015/03/24/miks-sinu-android-ei-uuendu/

androidist ja selle versioonidest ei tea ma midagi, aga kaldun kahtlema, kas tõesti kolm aastat tagasi ostetud telefon ei lase peale laadida vajalikku os?

tundub, et viimase 5 päevaga on paarkümmend tuhat eesti inimest endale uuema telefoni ostnud. ????

Jõuluvana tõi paljudele järelikult uue telefoni. Aga mis sest kasu on, kui see äpp sul tõmmatud. Selleks, et see toiõiks peab pos. diagnoosiga kodanik sellest simma äppi ka märgi panema, et teised teaks kokkupuutest aga mulle tundub ,et keegi ei taha või ei julge seda teha. Või siis on kõik negatiivsed, kes äpi alla tõmmanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.12 21:50; 16.12 23:35; 17.12 00:40; 17.12 14:12; 28.12 00:15; 28.12 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul ei ole häda mitte op süsteemis, mitte telefonis?

Et laed siis telefoni android 5 asemel android 6? Tavainimesel vist ikka lihtsam uus telefon osta, leidsin sellise artikli https://thetechnorat.wordpress.com/2015/03/24/miks-sinu-android-ei-uuendu/

androidist ja selle versioonidest ei tea ma midagi, aga kaldun kahtlema, kas tõesti kolm aastat tagasi ostetud telefon ei lase peale laadida vajalikku os?

tundub, et viimase 5 päevaga on paarkümmend tuhat eesti inimest endale uuema telefoni ostnud. ????

Jõuluvana tõi paljudele järelikult uue telefoni. Aga mis sest kasu on, kui see äpp sul tõmmatud. Selleks, et see toiõiks peab pos. diagnoosiga kodanik sellest simma äppi ka märgi panema, et teised teaks kokkupuutest aga mulle tundub ,et keegi ei taha või ei julge seda teha. Või siis on kõik negatiivsed, kes äpi alla tõmmanud.

rakenduse toimimiseks on vaja kahte asja, piisavat kasutajate hulka ja äpi eesmärgipärast kasutamist.

terviseameti kodulehelt:
https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart
HOIA mobiilirakendus
*allalaadimiste arv 242 749
*rakenduses end haigeks märkinud inimeste arv 2062
*aktiivsed haigusjuhud 617

Terviseameti jälgimisel on üle 25 000 inimese

Põhja regionaalosakonna jälgimisel on üle 16 200 inimese, kellest 4179 on nakatunud.

Ida regionaalosakonna jälgimisel on üle 5300 inimese, kellest nakatunud on 1545.

Lõuna regionaalosakonna jälgimisel on üle 2300 inimese, kellest 697 on nakatunud (jälgitavate seas on lisaks põhja, ida ja lääne regiooni nakatunuid).

Lääne regionaalosakonna jälgimisel on üle 1300 inimese, kellest 395 on nakatunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 10:30; 22.12 10:01; 23.12 12:28; 29.12 16:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Ilu ja tervis See lähikontaktse varjamine ei…