Esileht Kodunurk See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha

Postitas:
Kägu

RAHVUSVAHELINE VALUUTAFOND (IMF)

 

Rahvusvaheline võlgade tasumise üksus,

# 1900, PRESIDENT AV.DU

VIIDE: -XVGNN82022

 

Lugupeetud abisaaja:

 

Üksikasjalikumalt andsid äsja ametisse nimetatud rahandusminister ja ÜRO rahaüksuse juhtorgan meile loa uurida ÜRO valitsuse ostukorvis olevaid kaua aega tagasi nõudmata vahendeid, mis on ajanud omanikke segadusse arvates, et petturid on neid petturid kasutades petnud. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni nime, meie uurimise käigus. Meie süsteemi andmete salvestamise ja teie e-posti aadressi alusel on teie makse 150 adressaadi hulgas, mis liigitatakse järgmiselt: kohaletoimetamata loteriifond / tasumata loteriifond / mittetäieliku ülekande pärimine / lepinguliste vahendite pärand.

Avastasime oma meelehärmiks, et korrumpeerunud pangaametnikud on teie makset asjatult edasi lükanud, püüdes teie raha välja petta, mille tulemuseks on teile palju kahjusid ja tarbetuid viivitusi teie makse laekumisel. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ja Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) on otsustanud maksta kõik hüvitised 150 hüvitise saajale Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasias ning kogu maailmas Visa sularahaautomaadi kaardi kaudu, nagu see on ülemaailmne maksetehnoloogia, mis võimaldab tarbijatel, ettevõtetel, finantsasutustel ja valitsustel kasutada sularaha ja tšekkide asemel digitaalset valuutat.

Oleme korraldanud, et teie makse makstakse teile Visa sularahaautomaadi kaardi kaudu, väljastatakse teie nimele ja saadetakse otse teie aadressile DHL-i või teie riigis saadaolevate kullerteenuste kaudu. Meiega ühenduse võtmisel krediteeritakse 800 000 USA dollari suurune summa Visa sularahaautomaadi kaardile ja see võimaldab teil oma riigi mis tahes sularahaautomaadist raha välja võtta minimaalselt 10 000 USA dollariga päevas. Selles mõttes peate suhtlema. ning esitama maksete ja rahvusvaheliste ülekannete direktoraadile nõutud teabe järgmisega;

1. Teie ees- ja perekonnanimi

2. Teie täielik elukoha aadress ja riik

3. Rahvus

4. Sünniaeg / sugu

5. Amet

6. Telefoni/faksi number

7. Teie linna aadress.

 

Kasutage seda koodi (viide: CLIENT-966/16) oma e-kirja teemana tuvastamiseks ja proovige edastada ülaltoodud teave allolevatele ametnikele teie sularahaautomaadi Visa kaardi väljastamiseks ja kohaletoimetamiseks;

 

Oleme soovitanud pangaagendil avada privaatne e-posti aadress uue numbriga, mis võimaldab meil neid makseid ja ülekandeid jälgida, et vältida edasisi viivitusi või teie raha ümbersuunamist. Võtke ühendust United Bank for Africa agendiga nüüd järgmiste kontaktandmetega:

 

Kontakt: pr: Angela Aneke, tegevjuht

Arveldusrahaülekande osakond (United Bank for Africa)

Kontakte-posti aadress: (angelaaneke200@gmail.com)

 

Edasiste viivituste vältimiseks nõuame, et te sellele meilile viivitamatult vastate.

 

Lugupidamisega

Proua: Angela Aneke, tegevjuht.

 

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jama värk, meie masinad ei anna ju taalasid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

missa sest rämpsust siia postitasid, vaikselt ikka loodad, et õige asi v?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõesti loeb need läbi?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen alati, tasuta nali ja mõnikord on tõsiselt vaeva nähtud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen alati, tasuta nali ja mõnikord on tõsiselt vaeva nähtud.

Kus nali on? Keegi kuskil aastaid tagasi kirjutas jabura teksti, robot tõlkis suvalistesse keeltesse, programm saadab järjest edasi kõikidele aadressidele, mis parasjagu ripakile juhtuvad – hea huumor või?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

missa sest rämpsust siia postitasid, vaikselt ikka loodad, et õige asi v?

Eks ikka selleks, et sina oma kibestumust välja elada saaksid.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Angelal on gmaili aadress ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen alati, tasuta nali ja mõnikord on tõsiselt vaeva nähtud.

Ma võin sulle terve oma rämpsmeilide postkasti sisu saata, kahju ju inimesest, kui muud meelelahutust inimesel ei ole kui mingeid lolle kirju lugeda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen alati, tasuta nali ja mõnikord on tõsiselt vaeva nähtud.

Just! Lihtsaid ei loe, aga mõni on ikka hullult pingutanud ja tulemuseks ikka midagi jaburat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loen alati, tasuta nali ja mõnikord on tõsiselt vaeva nähtud.

Mina ka loen, eriti, kui parajasti paha tuju on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei midagi uut.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin sulle terve oma rämpsmeilide postkasti sisu saata, kahju ju inimesest, kui muud meelelahutust inimesel ei ole kui mingeid lolle kirju lugeda.

Sinu ainus meelelahutus on võõraste inimeste halvustamine sind VÄIDETAVALT mittehuvitaval teemal?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et mis see linna aadress küll oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere;

Tere hommikust ja kuidas sul läheb ja loodan, et sul on kõik korras? Loodan, et teiega on kõik hästi, kuidas teie tervis on, kas kõik on korras? Esitasin need küsimused, kuna see on minu kolmas kiri, mis saadeti teile alates 27. jaanuarist 2022. Olen saatnud teile kirjad, milles teavitasin teid teie nimest, mis on ajaleheväljaandes loetletud ühena nendest, mis tuleb UNCC-s hüvitada. Hüvitisprogramm teie minevikus pettuse tagajärjel kaotatud fondi eest. Selles hüvitiste programmis koostas UNCC inimeste nimed, kes on ühel või teisel viisil kelmuse tõttu oma fondist ilma jäänud, ja ka nende inimeste nimed, kes on sõlminud mõne finantslepingu, kuid ei ole veel oma fondi kätte saanud.

Teie nimi esines valikus ühe ohvrina ja UNCC on kinnitanud teie nime ühena neist, kes saavad 1 000 000 dollari (üks miljon Ameerika dollarit) hüvitist, mis makstakse teile teie pangakonto kaudu. Sirvige ajaleheväljaanne ja lugege seal olevat teadet ja juhiseid.

UNCC on loobunud kõigist tasudest, mis tavaliselt on seotud ülekandetasude maksmisega, ainus asi, mida peate hankima, on nõudetunnistus, mis tõendab, et olete õigustatud isik, kelle nimi on väljaandes loetletud ja see hangitakse. kohtult ja nad mainisid ka advokaadi nime, kes aitab teil kohtult vandeavaldust hankida. Avage lisatud dokument, et saaksite seda väljaannet ise näha ja lugeda ning selles väljaandes andsid nad teile teada, et võtke ühendust Baris Mehmet ( ), et ta saaks hankida nõudke kohtult teie eest ja te kannate vandetunnistusega seotud tasud, mis on ainult 375 dollarit ja see on ainus tasu, mille peate selle dokumendi saamiseks maksma.

Võtke palun ühendust Baris Mehmetiga, et ta saaks teie eest nõudetunnistuse hankida, ja võtke temaga kohe pärast selle kirja lugemist ühendust, sest peate selle fondi kätte saama aasta esimeses kvartalis. Soovin olla kindel, et olete selle kirja pärast selle lugemist kätte saanud, seetõttu peaksite pärast selle lugemist mulle vastama, et saaksin kinnitada, et olete kirja kätte saanud.

 

 

Lugupidamisega

Hr Bill Wood

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha