Esileht Kodunurk See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha

1 postitus (kokku 1)

Teema: See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha

Postitas:
Kägu

RAHVUSVAHELINE VALUUTAFOND (IMF)

 

Rahvusvaheline võlgade tasumise üksus,

# 1900, PRESIDENT AV.DU

VIIDE: -XVGNN82022

 

Lugupeetud abisaaja:

 

Üksikasjalikumalt andsid äsja ametisse nimetatud rahandusminister ja ÜRO rahaüksuse juhtorgan meile loa uurida ÜRO valitsuse ostukorvis olevaid kaua aega tagasi nõudmata vahendeid, mis on ajanud omanikke segadusse arvates, et petturid on neid petturid kasutades petnud. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni nime, meie uurimise käigus. Meie süsteemi andmete salvestamise ja teie e-posti aadressi alusel on teie makse 150 adressaadi hulgas, mis liigitatakse järgmiselt: kohaletoimetamata loteriifond / tasumata loteriifond / mittetäieliku ülekande pärimine / lepinguliste vahendite pärand.

Avastasime oma meelehärmiks, et korrumpeerunud pangaametnikud on teie makset asjatult edasi lükanud, püüdes teie raha välja petta, mille tulemuseks on teile palju kahjusid ja tarbetuid viivitusi teie makse laekumisel. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ja Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) on otsustanud maksta kõik hüvitised 150 hüvitise saajale Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Aasias ning kogu maailmas Visa sularahaautomaadi kaardi kaudu, nagu see on ülemaailmne maksetehnoloogia, mis võimaldab tarbijatel, ettevõtetel, finantsasutustel ja valitsustel kasutada sularaha ja tšekkide asemel digitaalset valuutat.

Oleme korraldanud, et teie makse makstakse teile Visa sularahaautomaadi kaardi kaudu, väljastatakse teie nimele ja saadetakse otse teie aadressile DHL-i või teie riigis saadaolevate kullerteenuste kaudu. Meiega ühenduse võtmisel krediteeritakse 800 000 USA dollari suurune summa Visa sularahaautomaadi kaardile ja see võimaldab teil oma riigi mis tahes sularahaautomaadist raha välja võtta minimaalselt 10 000 USA dollariga päevas. Selles mõttes peate suhtlema. ning esitama maksete ja rahvusvaheliste ülekannete direktoraadile nõutud teabe järgmisega;

1. Teie ees- ja perekonnanimi

2. Teie täielik elukoha aadress ja riik

3. Rahvus

4. Sünniaeg / sugu

5. Amet

6. Telefoni/faksi number

7. Teie linna aadress.

 

Kasutage seda koodi (viide: CLIENT-966/16) oma e-kirja teemana tuvastamiseks ja proovige edastada ülaltoodud teave allolevatele ametnikele teie sularahaautomaadi Visa kaardi väljastamiseks ja kohaletoimetamiseks;

 

Oleme soovitanud pangaagendil avada privaatne e-posti aadress uue numbriga, mis võimaldab meil neid makseid ja ülekandeid jälgida, et vältida edasisi viivitusi või teie raha ümbersuunamist. Võtke ühendust United Bank for Africa agendiga nüüd järgmiste kontaktandmetega:

 

Kontakt: pr: Angela Aneke, tegevjuht

Arveldusrahaülekande osakond (United Bank for Africa)

Kontakte-posti aadress: (angelaaneke200@gmail.com)

 

Edasiste viivituste vältimiseks nõuame, et te sellele meilile viivitamatult vastate.

 

Lugupidamisega

Proua: Angela Aneke, tegevjuht.

 

0
-1
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Kodunurk See on eritase spämm, Aafrika tahab minu võlgasid maksta-ha-ha