Esileht Väikelaps See on nii armas (lugu kirjutatud okt.2010) Tervitus!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: See on nii armas (lugu kirjutatud okt.2010) Tervitus!

Postitas:

Leidsin loo, mille olin kirjutanud 2010 aasta sügisel, lugu mis sai kiitust üle 200% ja mõne negatiivse vastuse ka.
..Seda lugedes tekkis mõte ja soov tervitada nende sõnadega uusi perekoolikaid ja samas ka vanu, kellega ühistel aegadel koos siin perekoolis istutud. Ise ma ei ole juba väga ammu siia midagi postitanud ega ka lugemas käinud, see tänane üle pika aja üks uus ja samas vana.. koguaeg on ju nii kiire-kiire..
Nüüd on tütar juba 3, käib lasteaias ja tal läheb hästi, loomulikult tuleb ka väikseid muresid-jonnituure ette aga see kõik käib asja juurde:)
Siin siis minu lugu:

SEE ON NII ARMAS…
…kui õues jalutades ütleb laps:\”emme kätu\” ja pistab oma väikese käe mulle pihku, et koos käest kinni hoides jalutada, sahistada koos lehtedes ja lükata saapaninaga lehti üles…nii armas kui laps tõmbab oma väikeste näppudega pihlakakobarast pihlakaid ja ütleb:\”pallimammu linnu mäm-mäm\”…nii armas kui laps korjab maast vahtralehti, väikese, keskmise ja suure, ütlen et need on puulehe-beebi, -emme ja -issi ja nii ta neid siis hoiab kaua aega käes ning kui üks neist maha kukub, võtab kohe üles kuni ükskord mänguhoos unustab …nii armas kui laps arstijärjekorras seistes viskab oma mängujänest ja ise hüüab:\”jännu, kuku\” ja hakkab laginal naerma, nii et ka kõrvalistujate suud lähevad naerule…nii armas kui magama jäädes ütleb:\”emme pai, emme kalla\”, ise teeb emmele pai ja kallistab…
Neid armsaid asju on igapäev nii-nii palju aga täna neid sõnu kuuldes ja oma last vaadates tekkis soov neid kellegagi jagada…

Lisan täna siia veel ühe väikse armsa hetke..
See on nii armas, kui laps sööb, siis tõuseb järsku püsti ja kutsub mind enda juurde, tõuseb toolile püsti ja ütleb:\”Emme, ei ole ammu kalli teinud\” ja kallistab siis hästi kaua..

Parimad soovid kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand küll…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:05; 17.01 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 aastane poeg ja viimane kuu aega on minujaoks kõige armsam see, kui ta issiga lasteaeda minnes või õhtul magama minnes mind kallistab, teeb musi ja ütleb \”emme, armastan sind kõige rohkem\”…..see on nii nunnu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu kahene tütar nägi mind haigutamas enne magama jäämist ja tuli minu kõrvale, hakkas vaikselt pead silitama ja mingit viisijuppi ümisema, ise veel räägib emme tudu, emme tudu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2 a 8 k laps tõi mulle teki ja ütles nüüd on emmel sossu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armas on. ja ikka veel on armas, isegi kui kunagised pisimutukad on kasvanud 9aastasteks pikkade jalameetritega tüüpideks, kes ikka tulevad, poevad kaissu ja teatavad rahulolevalt, et õnneks nad ei ole veel nii suured, et peaksid kodunt ära kolima hakkama, ja et nad ei vahetaks meid isegi päikesesüsteemitäie legode/petshopide vastu.

selliseid komplimente ei jagata kusagil mujal ega mingi raha eest, ausõna. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, lapsed on armsad, aga et keegi heldimusega omi vanu postitamisi kopib, on küll imelik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:51; 17.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik on hoopis see, kui inimesed ei suuda millestki rõõmu tunda ja peavad lisaks teiste rõõmu kahandama.

Minu üleskutse…kallid kritiseerijad, istuge maha, mõelge oma elus toredatele asjadele. Tehke lapsele pai. Tehke mehele pai. Tundke elust rõõmu! Keegi teiene ei suuda teie elu toredaks ja meeldivaks teha, kui te ise seda ei tee.

Minu poolt suur aitäh teema algatajale! Oskan küll elust rõõmu tunda, kuid nii hea, kui keegi seda aeg-ajalt veel meelde tuletab!:)
Vaatan kohe raskustele teise pilguga ja rõõmustan iga hetke üle oma vahava lapsega! 🙂

Ilusat päeva kõigile!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Imelik on hoopis see, kui inimesed ei suuda millestki rõõmu tunda ja peavad lisaks teiste rõõmu kahandama.
[/tsitaat]

Miks sa arvad, et inimesed ei oska milleski rõõmu tunda? Muidugi oskavad ja täiesti käesolevast hetkest, selleks ei ole vaja vanu postitusi kopida ja sinna juurde mingit punktikõnet pidada.
Lood on armsad küll, aga milleks selline jura sinna juurde?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 13:51; 17.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnel on ikka jube madal enesehinnang, et perekoolis mingeid punkte peab lugema.
andke tuld! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ei ole normaalne see igavene ninnunännu. minul on tore elu, kolm ülimeganunnuarmsat last (perekooli tsiteerides) ja tuju on mul hea ja kallistame ja armastame üksteisi, aga selliseid teemaisd lugedes mul kohe kananahk tuleb ihule. sellist kätulallumämmumammut pole meil kunagi olnud ja no ei oska seda armsaks pidada kui mingi võõras inimene tuleb siin mingit armsusest nõretavat teemat tegema, kaevates välja mingi postituse aegadehämarustest ja viidates veel mingitele kiitvatele hinnangutele. nojah ja kiidetakse takka ka veel. teil endal kodus võib ju see pallumimmuplötitöti küll jube lahe tunduda, aga siin foorumipostitusena jätab küll nõmemageda mulje.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:05; 17.01 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuleb kohe jälle see Limpa tegelane meelde, kes samas stiilis rääkis ja kogu aeg kõiki kallistada tahtis :). Teistele, asjalikele tegelastele käis ta küll enamasti närvidele, aga olgem ausad – on selliseid ka vaja, et meile seda meie sees peituvat ninunännukallinummi poolt meelde tuletada.
Aga seejuures mingeid punkte lugeda – no tõesti, milleks küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps See on nii armas (lugu kirjutatud okt.2010) Tervitus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.