Esileht Koroonaviirus COVID-19 See ootab meid ees Austraalia näitel.

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: See ootab meid ees Austraalia näitel.

Postitas:
Kägu

Õnneks pole vaktsineeritud. Pole isegi hetkeks pähe tulnud, et läheks vaktsineerima.

+8
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õnneks pole vaktsineeritud. Pole isegi hetkeks pähe tulnud, et läheks vaktsineerima.

Ega kõigile polegi mõistust antud, sellest pole midagi!

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav ???? ja uskumatu, et inimestel on klapid silmadel ka kõrvadel..

Et tuleks ikka võidelda kõige vastu?

Jumal tänatud, et ka Eesti saadi lõpuks aru, et peade silitamise aeg on möödas. Kui aru ei saa, tuleb panna aru saama.

Kus sul päid silitati?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sul päid silitati?

Mul on kõik hästi. Aga need idikad, kes maski ei kanna ja teisi provotseerivad, visatakse kus kurat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks pole vaktsineeritud. Pole isegi hetkeks pähe tulnud, et läheks vaktsineerima.

Ega kõigile polegi mõistust antud, sellest pole midagi!

Enamusele tõesti ei ole, ja see ei ole mingi uudis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisesse olukorda on siis jõudnud Austraalia inimesed, kes paluvad abi ülejäänud maailma rahvastelt video:SOS https://www.reignitedemocracyaustralia.com.au

Rahvas võitleb maskide ja lockdowni vastu ja siis imestab, et neid korrale kutsutakse? Või mida erilist sa siin nägid?

Mõni tühm arvab ikka veel, et rahvas võitleb kogu maailmas maskide vastu…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha. Delfi teeb oma tööd hästi 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha. Delfi teeb oma tööd hästi ????

Delfi – aga eks ole sedasi ka, et inimesed kipuvad vaatama sinna, kus neile näidatakse seda, mida nad näha tahavad. Mõne tase lihtsalt… No nad ei ole suutelised suuremat pilti nägema. Teisi aspekte ühiskonnast, vabadusest, energiast ja infrastruktuurist, kättesaadavad kaubad ka kaubateed…

Meil ei ole vaja piiranguid vaid mõistlikku vabadust ja kaitset, et inimesed saaksid üle elada ühe kõige jubedama majandusliku kollapsi mida siiamaani ajaloos kogetud on.

See ei saagi enam sinna naaseda, kus ta oli. Praegu on tõestuseks see aeglane katastroof – see kõik, mis praegu toimub, on kollaps. See süsteem, mille olime loonud, lihtsalt ei ole jätkusuutlik.

Aga me siin vaidleme, kas vaktsiini, teades selle kohta mida me tänaseks teame, on veel mõtet saada või mitte. Kellel on ja kellel mitte. Tähelepanu täiesti mõttetul asjal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei saagi enam sinna naaseda, kus ta oli. Praegu on tõestuseks see aeglane katastroof – see kõik, mis praegu toimub, on kollaps. See süsteem, mille olime loonud, lihtsalt ei ole jätkusuutlik.

Selle osaga jutust olen absoluutselt nõus – koroonajärgne maailm on teistsugune kohe kindlasti. Kuid paraku ei pääse me siiski sellest, et vaktsineeritus on ja saab olema üks läbivaid niite ning kuni pole koroonaravimid end tõestanud ning hinnalt kättesaadavaks saanud, seni polegi muud alternatiivi kui vaktsineerimine või lockdown. Ma tõesti ei kujuta ette, kes need on, kes seda viimast eelistavad. Ilmselt need, kes riigi rahakotil nagunii – pensionärid, töötud. Kõik muud peavad aru saama, et see ei ole variant ning et siis ei tasu riigi peale kisama hakata, miks neid ei aidata.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid paraku ei pääse me siiski sellest, et vaktsineeritus on ja saab olema üks läbivaid niite ning kuni pole koroonaravimid end tõestanud ning hinnalt kättesaadavaks saanud, seni polegi muud alternatiivi kui vaktsineerimine või lockdown.

Asi ongi selles, miks mina üldse nö teisel pool rinnet olen, on see, et varajane ravi ja ennetuslik ravi on olemas – seda blokeeritakse tõepoolest nii labasel põhjusel kui selleks on raha. Aga kuidagi on meedia selle keeranud selliseks MMSi jutuks automaatselt – teise poolega on tänu sellele võimatu mingisse dialoogi astuda.

Ja see on kriminaalne. Odavad ümbersuunitletud ravimid, mis aitavad – ja lihtsalt selleks blokitakse, et tahetakse uusi ja kallemaid (ja ohtlikemaid – sest neid ei ole nii palju kasutatud, ja veel vähem on neid jõutud testida) ravimeid ja vahendeid välja anda. Lihtsalt business. Imelik mõelda, et inimeste eludega niimoodi n*ssitakse, nagu see oleks mingi vitamiinibisness, mitte eluliselt tähtis.

Aga noh, you wouldn’t get it.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis teha. Delfi teeb oma tööd hästi ????

Delfi – aga eks ole sedasi ka, et inimesed kipuvad vaatama sinna, kus neile näidatakse seda, mida nad näha tahavad. Mõne tase lihtsalt… No nad ei ole suutelised suuremat pilti nägema. Teisi aspekte ühiskonnast, vabadusest, energiast ja infrastruktuurist, kättesaadavad kaubad ka kaubateed…

Meil ei ole vaja piiranguid vaid mõistlikku vabadust ja kaitset, et inimesed saaksid üle elada ühe kõige jubedama majandusliku kollapsi mida siiamaani ajaloos kogetud on.

See ei saagi enam sinna naaseda, kus ta oli. Praegu on tõestuseks see aeglane katastroof – see kõik, mis praegu toimub, on kollaps. See süsteem, mille olime loonud, lihtsalt ei ole jätkusuutlik.

Aga me siin vaidleme, kas vaktsiini, teades selle kohta mida me tänaseks teame, on veel mõtet saada või mitte. Kellel on ja kellel mitte. Tähelepanu täiesti mõttetul asjal.

Ja meedia teeb kõik, et see tähelepanu seal täiesti mõttetul asjal püsiks…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi ongi selles, miks mina üldse nö teisel pool rinnet olen, on see, et varajane ravi ja ennetuslik ravi on olemas – seda blokeeritakse tõepoolest nii labasel põhjusel kui selleks on raha. Aga kuidagi on meedia selle keeranud selliseks MMSi jutuks automaatselt – teise poolega on tänu sellele võimatu mingisse dialoogi astuda.

No anna need ravimite nimed siis ja hakkame ravima. Ah sul pole neid? Lihtsalt ajad lolli juttu suust välja?

Varsti saavad 2 ravimit loa.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi ongi selles, miks mina üldse nö teisel pool rinnet olen, on see, et varajane ravi ja ennetuslik ravi on olemas – seda blokeeritakse tõepoolest nii labasel põhjusel kui selleks on raha. Aga kuidagi on meedia selle keeranud selliseks MMSi jutuks automaatselt – teise poolega on tänu sellele võimatu mingisse dialoogi astuda.

No anna need ravimite nimed siis ja hakkame ravima. Ah sul pole neid? Lihtsalt ajad lolli juttu suust välja?

Varsti saavad 2 ravimit loa.

https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No anna need ravimite nimed siis ja hakkame ravima. Ah sul pole neid? Lihtsalt ajad lolli juttu suust välja?

Mul on ravimid külmetushooajaks kõrvale pandud, ja teistele majadele suguvõsas ka kokku pandud. Enamikke neist saad oma lemmikapteegist osta. Sõbralik kaas-foorumlane postitas ka ^

Kuressaare haigla (on piisavalt autoriteetne teile?) on ka oma Facebooki postitanud:

TSINK, D- ja C-VITAMIIN NING IMMUUNSUS.
????TSINK????
Tsink on paljude ensüümide ja transkriptsioonifaktorite komponent kogu keha rakkudes ning puudulik tsingi tase piirab inimese võimet infektsiooni korral tekitada piisavat immuunvastust. [2] Mitmed metaanalüüsid ja randomiseeritud (juhuslikustatud) kontrollitud uuringute (RCT) koondanalüüsid on näidanud, et suukaudne tsingi manustamine vähendab ägedate hingamisteede infektsioonide esinemissagedust 35%, lühendab gripilaadsete sümptomite kestust ligikaudu 2 päeva võrra ja parandab nende seisundit ja kiirendab taastumist [3,4] Uuringud viidi läbi nii USA-s kui ka paljudes madala ja keskmise elamistasemega riikides, nagu India, Lõuna-Aafrika ja Peruu. Nendes uuringutes oli tsingi annus vahemikus 20 mg/nädalas kuni 92 mg/päevas. Tundub, et annus ei ole tsingi peamine tõhususe peamine tegur.

????C-VITAMIIN????
C-vitamiin on paljude ensüümide kaasfaktor. See suurendab paljude ensüümide funktsiooni kogu kehas. C-vitamiin toimib ka antioksüdandina, piirates immuunvastustega seotud põletikku ja koekahjustusi. [5] C-vitamiini efektiivsust hindavaid uuringuid on läbi viidud USA-s, Nõukogude Liidus, Ühendkuningriigis ja Jaapanis sõdurite, noorte poiste ja vanemate inimeste seas läbi. Nendes uuringutes selgus, et C-vitamiini lisamine vähendab oluliselt hingamisteede infektsioonide esinemissagedust. [6] C-vitamiini efektiivsust on uuritud ka USA-s, Egiptuses ja Iraanis haiglaravil viibivate patsientide seas, kes hospitaliseeriti mitmesuguste haigusseisundite, sealhulgas raske sepsise, operatsioonijärgsete tüsistuste, põletuste, kopsude muljumiste ja südamehaiguste tõttu. [7] Selgus, et C-vitamiin vähendab nende patsientide intensiivraviosakonnas viibimise kestust ja vajadust mehaanilise ventilatsiooni järele. [8] C-vitamiini annus varieerus vahemikus 1–3 g päevas ja annus ei näi olevat tõhususe peamine tõukejõud. C-vitamiini annuseid üle 2 g päevas tuleks vältida väljaspool meditsiinilist järelevalvet.

????D-VITAMIIN????
Mitmete kliiniliste uuringute ja koondatud uuringute andmed näitavad, et D-vitamiini lisamine vähendab ägedate hingamisteede infektsioonide (millest enamik on põhjustatud viirustest) väljakujunemise tõenäosust 12% kuni 75%. [9–12] Need uuringud hõlmasid nii hooajalist kui ka pandeemilist grippi, mille põhjustas H1N1 viirus 2009. aastal. Lisandite kasulikku mõju täheldati igas vanuses patsientidel ja olemasolevate krooniliste haigustega inimestel. [13] Kui nad olid saanud D-vitamiini suuremaid annuseid kui 1000 RÜ (rahvusvahelist ühikut), oli nakatunute seas gripisümptomeid vähem ja paranemine oli kiirem. [14] D-vitamiini vaegusega inimeste seas oli kasutegur suurem kui neil, kellel oli juba eelnevalt piisav D-vitamiini tase.
Toitumisuuringud USA-s ja mujal näitavad, et enamik inimeste toitumisharjumused ei vasta riiklikele juhistele (sageli tervisliku toidu kättesaadavuse või hinna tõttu) ning sellised dieedid ei pruugi inimesele kindlustada optimaalses koguses olulisi vitamiine ja mineraalaineid. Praeguse COVID-19 pandeemia valguses võib tervisliku toidu kättesaadavus muutuda veelgi kehvemaks.
See muutub üha tõenäolisemaks, kui nakkusohu maandamise strateegiad ei sisalda lähenemisviise, mis tagavad esmatähtsate varude tõhusa jaotamise ja kättesaadavuse, või kui pandeemia mõjutab põllumajandussektori tootlikkust. Kuigi meil ole kindlaid andmeid toidulisandite mõju kohta COVID-19 riskile või raskusastmele, näitavad olemasolevad tõendid, et mitme toitaine lisamine võib vähendada teatud viirusnakkuste riski või raskusastet, eriti nende seas, kellel puudub ligipääs tervislikule toidule. Seetõttu soovitab Harvard ennetavalt vältida oluliste mineraalide ja vitamiinide ebapiisavat tarbimist ning toidulisandid võivad seejuures aidata mõningaid lünki täita.

https://www.facebook.com/saarehaigla

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid paraku ei pääse me siiski sellest, et vaktsineeritus on ja saab olema üks läbivaid niite ning kuni pole koroonaravimid end tõestanud ning hinnalt kättesaadavaks saanud, seni polegi muud alternatiivi kui vaktsineerimine või lockdown.

Asi ongi selles, miks mina üldse nö teisel pool rinnet olen, on see, et varajane ravi ja ennetuslik ravi on olemas – seda blokeeritakse tõepoolest nii labasel põhjusel kui selleks on raha. Aga kuidagi on meedia selle keeranud selliseks MMSi jutuks automaatselt – teise poolega on tänu sellele võimatu mingisse dialoogi astuda.

Ja see on kriminaalne. Odavad ümbersuunitletud ravimid, mis aitavad – ja lihtsalt selleks blokitakse, et tahetakse uusi ja kallemaid (ja ohtlikemaid – sest neid ei ole nii palju kasutatud, ja veel vähem on neid jõutud testida) ravimeid ja vahendeid välja anda. Lihtsalt business. Imelik mõelda, et inimeste eludega niimoodi n*ssitakse, nagu see oleks mingi vitamiinibisness, mitte eluliselt tähtis.

Aga noh, you wouldn’t get it.

Juba see sõnakasutus näitab, et arstiteaduskonda pole härra läbinud. 9 klassi ikka sai läbi, hobiteadlane?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ravimid külmetushooajaks kõrvale pandud, ja teistele majadele suguvõsas ka kokku pandud. Enamikke neist saad oma lemmikapteegist osta. Sõbralik kaas-foorumlane postitas ka

Kas te olete tihti haiged? Ma olen paarikümne aasta jooksul vaid korra olnud(angiinis).

Anna mulle koroonaravim, mitte mingid vitamiinid, mille puudust mul pole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ravimid külmetushooajaks kõrvale pandud, ja teistele majadele suguvõsas ka kokku pandud. Enamikke neist saad oma lemmikapteegist osta. Sõbralik kaas-foorumlane postitas ka

Kas te olete tihti haiged? Ma olen paarikümne aasta jooksul vaid korra olnud(angiinis).

Anna mulle koroonaravim, mitte mingid vitamiinid, mille puudust mul pole.

Ei ole üldse palju olnud. Mul pole ka maja kunagi põlema läinud, uputust olnud jne. Kindlustada võiks selle vastu ikka. Nii palju riskioskust keskmisel kodanikul võiks olla – eriti, kui kindlustuse hind on mis iganes need vitamiinid maksma lähevad.

Koroonaravimit ei saagi olla. Koroonaviirus on viirus, mida saab oma kehas takistada antiviraalsete ainetega (mida suudab teha ka ivermektiin, aga fain, ei lasku sellesse), saad kaasa aidata suuloputusvedelikuga, 1% ioodilahusega ninas jne.

Miks covid on mõne inimese jaoks nii ränk nagu ta on tuleb just nimelt sellest, et tal on kas teatud ainetest (juba pikemat aega) kehas puudus – nt sul on seedeprobleemid ja keha lihtsalt ei omasta toidust midagi. Siis tekivad immuunprobleemid. C, D ja tsink aitavad su kehal selle väljakutsega toime tulla.

Oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad ühte tabletti ja kõik saab korda. Sellist ravi pole peaaegu ühelegi tõsisele haigusele, nii hästi kui ma tean.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba see sõnakasutus näitab, et arstiteaduskonda pole härra läbinud. 9 klassi ikka sai läbi, hobiteadlane?

Olen naissoost ja mul on kõrgharidus, Sherlock.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks covid on mõne inimese jaoks nii ränk nagu ta on tuleb just nimelt sellest, et tal on kas teatud ainetest (juba pikemat aega) kehas puudus – nt sul on seedeprobleemid ja keha lihtsalt ei omasta toidust midagi. Siis tekivad immuunprobleemid. C, D ja tsink aitavad su kehal selle väljakutsega toime tulla. Oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad ühte tabletti ja kõik saab korda. Sellist ravi pole peaaegu ühelegi tõsisele haigusele, nii hästi kui ma tean.

Sind ennast parafraseerides – oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad vitamiine ja covid läheb kergelt. Ilmselgelt oleks arstid ammu selle välja selgitanud, kui see nii oleks. Juba teist aastat maailma teadlased otsivad põhjust, miks osadel on covid raskem, siis tuled sina (üleni valges …) ja teatad, et aga sina tead, miks ja kes … 😀

Võid kindel olla, et see asi pole kaugeltk nii lihtne. Tore, et sa vitamiine sööd, aga liiga kindel ei tasuks seepärast olla, et covid sinust üle hõljub.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaravimit ei saagi olla. Koroonaviirus on viirus, mida saab oma kehas takistada antiviraalsete ainetega (mida suudab teha ka ivermektiin, aga fain, ei lasku sellesse), saad kaasa aidata suuloputusvedelikuga, 1% ioodilahusega ninas jne.

Mis see siis on?

https://novaator.err.ee/1608393083/ravimifirma-pfizer-teatas-enda-sonul-ulitohusa-koroonaravimi-loomisest

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks covid on mõne inimese jaoks nii ränk nagu ta on tuleb just nimelt sellest, et tal on kas teatud ainetest (juba pikemat aega) kehas puudus – nt sul on seedeprobleemid ja keha lihtsalt ei omasta toidust midagi. Siis tekivad immuunprobleemid. C, D ja tsink aitavad su kehal selle väljakutsega toime tulla. Oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad ühte tabletti ja kõik saab korda. Sellist ravi pole peaaegu ühelegi tõsisele haigusele, nii hästi kui ma tean.

Sind ennast parafraseerides – oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad vitamiine ja covid läheb kergelt. Ilmselgelt oleks arstid ammu selle välja selgitanud, kui see nii oleks. Juba teist aastat maailma teadlased otsivad põhjust, miks osadel on covid raskem, siis tuled sina (üleni valges …) ja teatad, et aga sina tead, miks ja kes … ????

Võid kindel olla, et see asi pole kaugeltk nii lihtne. Tore, et sa vitamiine sööd, aga liiga kindel ei tasuks seepärast olla, et covid sinust üle hõljub.

Ei olegi lihtne. Aga ei ole kaugeltki nii lihtne, et saad Mercki Molnupiraviri või Pfizernectini ja haigus läheb nagu võluväel, su neerud 100% tähistavad, et neid ravimeid sisse võtsid jne.

Minust on see haigus juba üle hõljunud, pole häda midagi.

Sama loogikaga, nagu kasutad maske, mille efektiivsus on sub 11%, enda tervise huvides võid kasutada muid vahendeid, mis kahju sulle teha ei saa, aga pisut aitavad – sh c ja d vitamiinid ja tsink.

Ei ole nende efektiivsust usu pealt ega õhust välja võlunud. Harvardi ekspert sobib?
https://www.hsph.harvard.edu/nutritionsource/2020/04/01/ask-the-expert-the-role-of-diet-and-nutritional-supplements-during-covid-19/

Meta vitamiin D – https://vdmeta.com/

Meta vitamiin C – efektiivsus väike, aga mitte olematu – https://c19vitaminc.com/meta.html

Meta tsink – https://c19zinc.com/meta.html

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaravimit ei saagi olla. Koroonaviirus on viirus, mida saab oma kehas takistada antiviraalsete ainetega (mida suudab teha ka ivermektiin, aga fain, ei lasku sellesse), saad kaasa aidata suuloputusvedelikuga, 1% ioodilahusega ninas jne.

Mis see siis on?

https://novaator.err.ee/1608393083/ravimifirma-pfizer-teatas-enda-sonul-ulitohusa-koroonaravimi-loomisest

Loodan, et sul seda kunagi vaja ei ole. Aga muus osas positiivne uudis üle pika aja.

Semantika jätab soovida. Toime poolest nagu ivermektiin, btw.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaravimit ei saagi olla. Koroonaviirus on viirus, mida saab oma kehas takistada antiviraalsete ainetega (mida suudab teha ka ivermektiin, aga fain, ei lasku sellesse), saad kaasa aidata suuloputusvedelikuga, 1% ioodilahusega ninas jne.

Mis see siis on?

https://novaator.err.ee/1608393083/ravimifirma-pfizer-teatas-enda-sonul-ulitohusa-koroonaravimi-loomisest

Yay!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonaravimit ei saagi olla. Koroonaviirus on viirus, mida saab oma kehas takistada antiviraalsete ainetega (mida suudab teha ka ivermektiin, aga fain, ei lasku sellesse), saad kaasa aidata suuloputusvedelikuga, 1% ioodilahusega ninas jne.

Mis see siis on?

https://novaator.err.ee/1608393083/ravimifirma-pfizer-teatas-enda-sonul-ulitohusa-koroonaravimi-loomisest

Huvitav, kas seda hakatakse ainult vaktsineeritutele andma 😛

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks covid on mõne inimese jaoks nii ränk nagu ta on tuleb just nimelt sellest, et tal on kas teatud ainetest (juba pikemat aega) kehas puudus – nt sul on seedeprobleemid ja keha lihtsalt ei omasta toidust midagi. Siis tekivad immuunprobleemid. C, D ja tsink aitavad su kehal selle väljakutsega toime tulla. Oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad ühte tabletti ja kõik saab korda. Sellist ravi pole peaaegu ühelegi tõsisele haigusele, nii hästi kui ma tean.

Sind ennast parafraseerides – oleks tõesti nii lihtne see asi, et võtad vitamiine ja covid läheb kergelt. Ilmselgelt oleks arstid ammu selle välja selgitanud, kui see nii oleks. Juba teist aastat maailma teadlased otsivad põhjust, miks osadel on covid raskem, siis tuled sina (üleni valges …) ja teatad, et aga sina tead, miks ja kes … ????

Võid kindel olla, et see asi pole kaugeltk nii lihtne. Tore, et sa vitamiine sööd, aga liiga kindel ei tasuks seepärast olla, et covid sinust üle hõljub.

Sama loogikaga, nagu kasutad maske, mille efektiivsus on sub 11%, enda tervise huvides võid kasutada muid vahendeid, mis kahju sulle teha ei saa, aga pisut aitavad – sh c ja d vitamiinid ja tsink.

11% oleks muidugi eksponentsiaalselt kasvava leviku kasvu pidurdamiseks juba üsna hea panus. Aga kahjuks nii on, et kõik need asjad aitavad marginaalselt, tasub (korrektselt!) maski kanda ja tasub vitamiine võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11% oleks muidugi eksponentsiaalselt kasvava leviku kasvu pidurdamiseks juba üsna hea panus. Aga kahjuks nii on, et kõik need asjad aitavad marginaalselt, tasub (korrektselt!) maski kanda ja tasub vitamiine võtta.

Tõsi – sellepärast ei ole ka mõtet võrrelda liikluse ja asjadega meie antud olukorda.

Kahjuks need maskid, mida kanname (ja kuidas) seda 11% ka ei anna. Efektiivsus veelgi väiksem. Aga see selleks.

Hetkel kaitsevad need maskid natside ja politsei eest.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 See ootab meid ees Austraalia näitel.