Esileht Lapse ootamine See pagana HCG

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: See pagana HCG

Postitas:

Käisin omavoliliselt Synlabis rasedushormooni mõõtmas, et näha, kas ikka kasvab. Ja nüüd on ikka mure kaelas. Mul oli 25. veebruaril näit 12000, 4. märtsil 50 000 ja nüüd 6. märtsil 55 000 ehk väga väike tõus. Olen end lolliks guugeldanud ja leidnud mitmesugust infot, aga pigem murettekitavat. On 7. nädal. Saan aru, et 6. ja 7. nädalal kasvabki aeglaselt, aga ikka…
Millised on teie esimese kahe kuu HCG tõusu kogemused?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:58; 07.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära guugelda ja ära närveeri. Mis see annab?
Pole käinud üldse ise kuskil mingit hcg mõõtmas. Milleks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juba suurem rasedus, siis tõus ei saagi olla selline nagu algul. Ära rohkem testimas käi, teed karuteene omale.
Ma ei saa aru, miks üldse nii hilja veel testimas käisid? Algul oli juba ilus näit ju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:46; 07.03 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juba suurem.rasedua, aiis tõus ei saagi olla selline nagu algul. Ära rohkem testimaa käi, teed karuteene omale.

Ma ei saa aru, miks üldse nii hilja veel testimas käisid? Algul oli juba ilus näit ju.

Sest tahtsin kindlust, et kõik läheb hästi. Mul on sejataga kohutav kogemus, kus eelmine rasedus tuli katkestada 19. nädalal. Seepärast on mure suurem, et äkki midagi jälle…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:58; 07.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli raseduse peetumine ja olen nüüd jälle rase, ning olen ainult korra HCGd mõõtmas käinud. Tuleb, mis tuleb, midagi ei saa ette ennustada kuidas läheb ja ette muretseda ma ei näe mõtet.
Lisaks sinu puhul ei anna ju HCG mõõtmine hetkel mitte midagi, tõus on ju olemas ja vastab õigele ajale, ajad end igasuguste mõtetega lihtsalt hulluks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:46; 07.03 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on juba suurem.rasedua, aiis tõus ei saagi olla selline nagu algul. Ära rohkem testimaa käi, teed karuteene omale.

Ma ei saa aru, miks üldse nii hilja veel testimas käisid? Algul oli juba ilus näit ju.

Sest tahtsin kindlust, et kõik läheb hästi. Mul on sejataga kohutav kogemus, kus eelmine rasedus tuli katkestada 19. nädalal. Seepärast on mure suurem, et äkki midagi jälle…

Ja kas see hcg tõus garanteerib, et seekord läheb hästi? Ei! Elu teeb omad valikud. Mul tõusis ka alguses hcg ilusti, kõik oli super aga see ei takistanud rasedusel esimese trimestri lõpus peetumast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin iga nädal mõõtmas, neli korda enne arsti aega. Viimane vahe tõusis ka vähe, aga kõik korras. Mul oli 7nda ja 8nda vahe a’la 29 000 vs 45 000. See on normaalne täiesti. Muretseda tasub kui langema hakkab (ta muidugi hakkab mingist hetkest ????). Ära rohkem testi ega muretse ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine See pagana HCG