Esileht Koolilaps See ranitsa- ja esimesse klassi mineja toetus

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: See ranitsa- ja esimesse klassi mineja toetus

Postitas:
Kägu

Mustamäel jagatakse lastele 2x nädalas suppi koolivaheajal.  Ma sellest lugesin alles täna. Vaadake Mustamäe Linnavalitsuse fb lehte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain praegu, kui noorem laps läheb 12. klassi teada, et õppeaasta alguse toetus (ranitsatoetus) ei ole mitte ainult esimeses klassis vaid kuni gümnaasiumi lõpuni 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain praegu, kui noorem laps läheb 12. klassi teada, et õppeaasta alguse toetus (ranitsatoetus) ei ole mitte ainult esimeses klassis vaid kuni gümnaasiumi lõpuni ????

Sellepärast, et seda toetust pole varem olnud. Vähemalt mitte Tallinnas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskile ei pea esitama, kui 1. klassis juba korra esitatud.

No ilmselt küsitigi, kuhu see 1. klassi minejal esitada tuleb.

Ja kui raske on tulla ise Google abil selle peale, et linna koolitoetuseid taotletakse ikka vastava linna kodulehe e-teeninduse kaudu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastaringi ei ostaks, ostaks siis, kui on teada, mis suuruses kiled jne on vaja üldse. Muidu loobid raha tuulde, ostes vale asja.

Issand jumal, see kile oli ju näide! Miks sa just sellesse takerdusid? Tüüpiline petekoolikas, ausõna.
Osta siis guaššid, vildikad, joonestustarbed või vihikud valmis, need ju suurust ei muuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

taotlemine avatud 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, et taotlus esitada ainult ühe korra (kas seega ainult 1.klassi mineja puhul?) edaspidi toimub maksmine automaatselt.

Kui mul lähevad lapsed 2., 8. ja 9. klassi, siis taotleda pole vaja, kuna olen nende kõigi osas varasematel aastatel 1. klassi mineja toetust taotlenud? Või peab praeguse uue toetuse valguses uuesti esimest korda ikkagi taotlema? Ehk keegi oskab täpsustada? Tänan

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, et taotlus esitada ainult ühe korra (kas seega ainult 1.klassi mineja puhul?) edaspidi toimub maksmine automaatselt.

Kui mul lähevad lapsed 2., 8. ja 9. klassi, siis taotleda pole vaja, kuna olen nende kõigi osas varasematel aastatel 1. klassi mineja toetust taotlenud? Või peab praeguse uue toetuse valguses uuesti esimest korda ikkagi taotlema? Ehk keegi oskab täpsustada? Tänan

mina tegin igatahes uue taotluse (laps läks 10. klassi). seda kunagist 1. klassi taotlust ma isegi ei leidnud oma andmete alt …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ok, aga kui mu laps läheb teise klassi, ma avalduste keskkonda sisse logides näen, et eelmisel aastal on tehtud Ranitsatoetus, kas siis see läheb automaatselt nüüd edasi? Praeguse toetuse nimi ei ole enam Ranitsatoetus, nüüd on Koolitoetus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ok, aga kui mu laps läheb teise klassi, ma avalduste keskkonda sisse logides näen, et eelmisel aastal on tehtud Ranitsatoetus, kas siis see läheb automaatselt nüüd edasi? Praeguse toetuse nimi ei ole enam Ranitsatoetus, nüüd on Koolitoetus.

Sel aastal tuleb kõigil teha, järgmisest aastast läheb automaatselt, kui andmed samad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, tõsi! Ma see 2. klassi lapse ema, kes hommikupoole küsis. Hommikul veel ei visanud mul kohe iseteenindusse sisse logides avaldust ette, aga kui nüüd lõunal uuesti vaatasin, siis oli juba eeltäidetud andmetega taotlus ees, pidin lisama kontonumbri ja oligi tehtud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen, et taotlus esitada ainult ühe korra (kas seega ainult 1.klassi mineja puhul?) edaspidi toimub maksmine automaatselt.

Kui mul lähevad lapsed 2., 8. ja 9. klassi, siis taotleda pole vaja, kuna olen nende kõigi osas varasematel aastatel 1. klassi mineja toetust taotlenud? Või peab praeguse uue toetuse valguses uuesti esimest korda ikkagi taotlema? Ehk keegi oskab täpsustada? Tänan

ikka teed

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

13.09 saatsin avalduse ja täna juba tuli 50€ mulle üle. Väga kiire!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

13.09 saatsin avalduse ja täna juba tuli 50€ mulle üle. Väga kiire!

Jah, mulle ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15. kuupäev on raamatupidajatel selline tavapärane ülekannete tegemise päev, võimalik, et need, kes täna avalduse teevad, ei saa seda enam kohe paari päevaga, vaid uue kuu alguses. Aga muidu on selle toetusega lihtne, sest keegi ei pea vaagima, kas antakse või mitte, kui laps käib koolis ja vanem tallinna elanik, siis korras, ei pea arvutama mingeid sisserulekuid jms nüansse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on ju promotud küll ja veel ???? Muidugi sügisel jätkavad ehk.

Millal ja millistes kanalites? Mina pole küll kuskil juhtunud märkama, et pakutakse ka teistele lastele seda toetust.

Kui sa praegugi guugeldad, siis näed, et absoluutselt kõik meediakanalid on seda kajastanud, nii siis, kui otsus vastu võeti kui ka nüüd, augustis-septembris.

 

Meil räägiti sellest ka koolis koosolekul ja kui taotluste vastuvõtt algas, tuletas klassijuhataja veel kord meelde.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on ju promotud küll ja veel ???? Muidugi sügisel jätkavad ehk.

Millal ja millistes kanalites? Mina pole küll kuskil juhtunud märkama, et pakutakse ka teistele lastele seda toetust.

Kui sa praegugi guugeldad, siis näed, et absoluutselt kõik meediakanalid on seda kajastanud, nii siis, kui otsus vastu võeti kui ka nüüd, augustis-septembris.

Meil räägiti sellest ka koolis koosolekul ja kui taotluste vastuvõtt algas, tuletas klassijuhataja veel kord meelde.

Jah, hetkel on seda promotud küll ja veel.

Aga vaata, millal see küsimus oli!!! – Siis, sel hetkel (keset suve), seda ei promotud ja kui poleks teadnud, poleks osanud seda otsida ka.

Nii et, ei tasu kraesse hüpata. Vaata ka ajajoont ja mõtle natuke kaasa, enne kui targutama tulla 😉

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on ju promotud küll ja veel ???? Muidugi sügisel jätkavad ehk.

Millal ja millistes kanalites? Mina pole küll kuskil juhtunud märkama, et pakutakse ka teistele lastele seda toetust.

Kui sa praegugi guugeldad, siis näed, et absoluutselt kõik meediakanalid on seda kajastanud, nii siis, kui otsus vastu võeti kui ka nüüd, augustis-septembris.

Meil räägiti sellest ka koolis koosolekul ja kui taotluste vastuvõtt algas, tuletas klassijuhataja veel kord meelde.

Jah, võiks eeldada, et täiskasvanu/lapsevanem aeg-ajalt ikka mõnd uudistesaadet või -portaali jälgib. Ise olen sellest toetusest kuulnud mitu-mitu korda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vaata, millal see küsimus oli!!! – Siis, sel hetkel (keset suve), seda ei promotud ja kui poleks teadnud, poleks osanud seda otsida ka. Nii et, ei tasu kraesse hüpata. Vaata ka ajajoont ja mõtle natuke kaasa, enne kui targutama tulla ????

Seepärast ma kirjutasingi, et sellest räägiti mitte ainult nüüd, sügisel, vaid ka siis, kui toetuse kohta otsus vastu võeti ja ka siis, kui see kehtima hakkas.

Heita ette, et keset suve ei kajastatud, on natuke, noh, ma ei oskagi öelda, mis.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Koolilaps See ranitsa- ja esimesse klassi mineja toetus