Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seelik kummivärvliga

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Seelik kummivärvliga

Postitas:

Kas keegi on kohanud Tallinna poodides suviseid seelikuid, millel oleks kummivärvel. Ehk siis seelik, mis ei ole spetsiaalselt rasedale mõeldud, aga sobib kanda ka rasedal. Eelmise rasedusega oli Vero Modas mitmeid mudeleid, mis hästi sobisid, hetkel oli ainult üks hall pikk seelik ja kummiga linaseid pükse, aga suviseid seelikuid mitte.

Ehk on kellelgi silma jäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:45; 19.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin \”täikalt\” ühe maani seeliku. Ka kummiga. Soovitan turule minna, seal ikka üht teist peaks leiduma. Ja ka pluusi sain mida on mega hea kanda- parasjagu pikk, kasvav kõhuke ei hakka alt paistma, ei ole liibuv vaid kenasti langev. Ilusa tegumoega samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Rimist valgel põhjal peenike must säbru.Hästi veniv ja mugav suvine hele seelik. Käin sellega lõpuni välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kerstin21 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin \”täikalt\” ühe maani seeliku. Ka kummiga. Soovitan turule minna, seal ikka üht teist peaks leiduma. Ja ka pluusi sain mida on mega hea kanda- parasjagu pikk, kasvav kõhuke ei hakka alt paistma, ei ole liibuv vaid kenasti langev. Ilusa tegumoega samuti.[/tsitaat]
Maitse on muidugi erinev aga mida sa varjad? Maani seelik ja pikk pluus?? Rase naine on üks ilusamaid üldse, miks nii ennast ära katta?
Vabandust kui sa tavaliselt ka nii riides käid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sorti seelikuid te otsite? Linaseid/teksast/…? Kui pikki? Maani/lühikesi/…? Miks Te rasedatele mõeldud seelikuid ei taha, tugev kumm kõhu all pole ju ka hea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ühe maani kummivärvliga seeliku Zarast ja teise Stockmanni noorteosakonnast 🙂 Mõlemad linased. Väga hästi istuvad, kuigi mul kõht üsna all juba. Ostsin oma tavasuuruse ja ei saa küll öelda, et see kumm kõhu all kuidagi tugev tunduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei varja ma midagi. Seelik kodus käimiseks (maal elame ja vaja ka kodus tööd teha) ja pluusi täpselt selline mis toob kõhukese kenasti esile. Pluusil lausa kanga triip õmmeldud sedasi, et kohe rõhutab kõhtu. Ei varja ta midagi. Lihtsalt ei ole pingul keha ümber, samas ka päris kartuli kott pole. Hoiab ilusasti taljesse.
Kodunt väljas liigun ikka rasedate pükstega.
Ja seelik on 100% puuvill. Pluusi mingi segu aga hea hingav. Kumm pole ka liiga pingul, täpselt paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina vaatasin spets rasedale. aga ka kummiga.
http://www.9kuud.ee/index.php?page=104&action=show_product_details&product_id=250&group_id=25

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 08:42; 19.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis sorti seelikuid te otsite? Linaseid/teksast/…? Kui pikki? Maani/lühikesi/…? Miks Te rasedatele mõeldud seelikuid ei taha, tugev kumm kõhu all pole ju ka hea…[/tsitaat]

Ideaalis linane või muu puuvill, trikotaa¸ ja üle põlve.

Spets rasedale mõeldud on reeglina väga igavast kangast ning poole kallimad :). Ja kui on mõnus kummivärvel, siis ei sooni ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:45; 19.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on enamus nn. spets-rasedariideid, mida lihtsalt kätte saab (a la Mothercare või 9 kuud poodide valik) ikka eriti koledad. Tegumood, ok – kuhugi peab selle kõhu ju mahutama. Aga värvid-mustrid on küll nii vanamoodsad …. tunneksin ennast nendes nagu mingi memm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mothercare värvivalik on tõesti kummaline. 9kuus oli aga väga palju just selliseid riideid, mida ma tavaeluski kannan – skinny teksad, retuusid, teksaseelikud. Ma ei ütleks, et värve ei olnud. silme eest võttis ikka kirjuks, kui sinna poodi läksid. Mothercares tuli ahastus peale – kas see ongi kõik, mida rasedatele pakutakse :)))
Mulle näiteks tavapoes olevad riided raseduse ajal ikka ei sobi. Suurem suurus on tagumikust ja kintsust suur, oma suurus jällegi kõhualt väike. Rasedate riided saan osta ikka oma suuruse ja kusagilt ei lötenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 08:42; 19.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamajas olid väga ilusad naistemaailmas-poolpidulikud lausa :)3 erivärvi kui ma ei eksi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadaka teel Filikoris. Väga mugavad, ostsin sealt eelmine kevad, kui rase olin. Laia veniva soonikust ülaosaga. Ei veninud kõhu pärast välja ka, nii et sain edasi kanda ka pärast sünnitust. Nägin neid ka nüüd seal müügil. Olid põlvini seelikud (alt väikse satsiga, sinised, lillelised) ja pikkad seelikud (mustad ja valged).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seelik kummivärvliga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.