Esileht Lapse ootamine Seen ja rasedus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Seen ja rasedus

Postitas:

Tere.

Olen kohe 30 nädalat rase olnud ja viimased kaks kuud on mul iga 1,5-2 nädala tagant seen. Ämmakas on kirjutanud küünla mis aitab väga hästi aga kuskil u 2 nädala pärast on uuesti see tagasi. Olen ära jätnud suhkru ja saia tooted ja magusat tarbin võimalikult vähe ja ainult juhul kui tõesti enam olla ei suuda ja see isu hulluks ajab aga siiski tarbid mõnda puuvilja või marju. Lisaks võtan piimahappebakterit. Ma ausalt ei tea enam mida teha. Nüüd tuleb arstilt 4 kord küsida küünlaid omale aga noh nii lihtsalt elada ei saa.

On ehk kellegi mingit head nõu mis teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta meest ja mõtlen seda tõsiselt.  Tõenäoliselt on mees sul selle nakkuse andja. Esimese mehega oli seen tõeline ja pidev piin. Pärast lahku minekut 20a tagasi pole mul seda kordagi olnud, ka uue mehega mitte.  Esimese mehe aeg sai kõikvõimalik ravi ära proovitud aga abi sellest polnud. Võibolla on mingit ravi ka meestele.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll meestele ravi jah, peakski meest ka ravima.

Rasedana võib muidu kasutada seda MultiGyn ActiGeli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka multigyn actigeli igapäevaselt lisaks kasutada.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti küsikas mehele ka ravimi tetsepti või lase tal klotrimasooli nt kasutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et öeldakse, et seen ei ole hügieenist tulenev probleem, aga intiimpesugeel tegelikult aitab päris hästi. Olen ka sellega nõus, et kahjuks mõne partneriga probleem on ja mõne teisega pole, kondoomid on ka siis hea lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib, aga ei pruugi olla üldse partneriga seotud. Mina eelmise raseduse lõpus ei olnud vahekorras, kuid seen tuli peale igat ravi tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et asi on üleüldises immuunsüsteemis. Mul näiteks lõi seene välja, kui rauatase oli madal, hakkasin seda tõstma ja kadus ka seen.

Ma ise ka hetkel seenega hädas, kuid mul lõi see välja peale AB võtmist-põiepõletik ja perearst kirjutas AB välja, kuna raseduse ajal võib põiepõletik ohtlik olla.  (Esimene AB viimase 8 aasta jooksul tema poolt välja kirjutatuna).Mul perearst tavaliselt keeldub igasugu ravimeid välja kirjutamast, näiteks soovisin nüüd Klothrimazoli küünlaid ja ei saanud-selle asemel soovitas hoopis suukaudset ravimit. Aga kui selle suukaudse ravimi infolehte lugeda, siis oi-oi-oi, väga tõsised kõrvaltoimed I trimestril. Mul küll hakkas just II trimester, aga apteeker ütles, et see ravim on rasedatele üldse keelatud. Ostsin siis lihtsalt piimhappebaktereid küünalde näol ja mõtlen, et äkki suudan ise seekord jagu saada või pean kuu aega vastu pidama, et Pelgulinna arstilt küsida. (Perearsti vahetusele mõtlen ka väga tõsiselt, sest näiteks kui mu vanemal lapsel oli gripijärgne tüsistust, siis keeldus samuti AB kirjutamast ja pidime tasulisse pöörduma, kus kirjutati kohe nähtude põhjal AB välja ning lapsel hakkas juba 2-3 päeval oluliselt parem. Ma saan aru, et iga asjaga tõesti pole rohtu vaja, aga see, et ta neid üldse välja ei kirjuta on ka imelik. Ja seda Klothmiazoli oleks ju ikka võinud…….)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et asi on üleüldises immuunsüsteemis. Mul näiteks lõi seene välja, kui rauatase oli madal, hakkasin seda tõstma ja kadus ka seen.

Ma ise ka hetkel seenega hädas, kuid mul lõi see välja peale AB võtmist-põiepõletik ja perearst kirjutas AB välja, kuna raseduse ajal võib põiepõletik ohtlik olla. (Esimene AB viimase 8 aasta jooksul tema poolt välja kirjutatuna).Mul perearst tavaliselt keeldub igasugu ravimeid välja kirjutamast, näiteks soovisin nüüd Klothrimazoli küünlaid ja ei saanud-selle asemel soovitas hoopis suukaudset ravimit. Aga kui selle suukaudse ravimi infolehte lugeda, siis oi-oi-oi, väga tõsised kõrvaltoimed I trimestril. Mul küll hakkas just II trimester, aga apteeker ütles, et see ravim on rasedatele üldse keelatud. Ostsin siis lihtsalt piimhappebaktereid küünalde näol ja mõtlen, et äkki suudan ise seekord jagu saada või pean kuu aega vastu pidama, et Pelgulinna arstilt küsida. (Perearsti vahetusele mõtlen ka väga tõsiselt, sest näiteks kui mu vanemal lapsel oli gripijärgne tüsistust, siis keeldus samuti AB kirjutamast ja pidime tasulisse pöörduma, kus kirjutati kohe nähtude põhjal AB välja ning lapsel hakkas juba 2-3 päeval oluliselt parem. Ma saan aru, et iga asjaga tõesti pole rohtu vaja, aga see, et ta neid üldse välja ei kirjuta on ka imelik. Ja seda Klothmiazoli oleks ju ikka võinud…….)

Klotrimasooli saab käsimüügist kreemina ka ja kuigi see pole nö seespidiseks kasutamiseks otseselt mõeldud, siis hädapärast ajab asja ära ja aitab kenasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi probiootikume. Ma tegin tupekaudse probiootikumide ravi ja aitas hästi, enam tagasi ei tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et asi on üleüldises immuunsüsteemis. Mul näiteks lõi seene välja, kui rauatase oli madal, hakkasin seda tõstma ja kadus ka seen.

Ma ise ka hetkel seenega hädas, kuid mul lõi see välja peale AB võtmist-põiepõletik ja perearst kirjutas AB välja, kuna raseduse ajal võib põiepõletik ohtlik olla. (Esimene AB viimase 8 aasta jooksul tema poolt välja kirjutatuna).Mul perearst tavaliselt keeldub igasugu ravimeid välja kirjutamast, näiteks soovisin nüüd Klothrimazoli küünlaid ja ei saanud-selle asemel soovitas hoopis suukaudset ravimit. Aga kui selle suukaudse ravimi infolehte lugeda, siis oi-oi-oi, väga tõsised kõrvaltoimed I trimestril. Mul küll hakkas just II trimester, aga apteeker ütles, et see ravim on rasedatele üldse keelatud. Ostsin siis lihtsalt piimhappebaktereid küünalde näol ja mõtlen, et äkki suudan ise seekord jagu saada või pean kuu aega vastu pidama, et Pelgulinna arstilt küsida. (Perearsti vahetusele mõtlen ka väga tõsiselt, sest näiteks kui mu vanemal lapsel oli gripijärgne tüsistust, siis keeldus samuti AB kirjutamast ja pidime tasulisse pöörduma, kus kirjutati kohe nähtude põhjal AB välja ning lapsel hakkas juba 2-3 päeval oluliselt parem. Ma saan aru, et iga asjaga tõesti pole rohtu vaja, aga see, et ta neid üldse välja ei kirjuta on ka imelik. Ja seda Klothmiazoli oleks ju ikka võinud…….)

Helista oma ämmakale või ämmaka kabinetti, nad kirjutavad küünalde retsepti sulle. See ise ravimine, eriti rasedusr ajal, toimib vaid ajutiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Seen ja rasedus