Esileht Veebikonstaabel Seenelised, olge valvel! (Harku mets)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Seenelised, olge valvel! (Harku mets)

Postitas:

Käisin eile seenel Harku metsas. Olen seal aastaid käinud ning mets tuttav. Aga eile avastasin kraavikaldalt puu külge seotud kumminaise… esmapilgul mõtlesin, et poisikeste nali, siis aga, et vaevalt koolipoiss oma taskuraha kumminaise peale kulutab ja selle siis metsa puu otsa riputab.. Tekkis kõhutunne, nagu oleksin karu koopas (kes harjutab praegu kumminukuga, et üle minna reaalselt elavatele inimestele), ainult et karu polnud õnneks kodus – seega tasub olla metsas ettevaatlik. Lisan siia, et mõned aastad tagasi tungiti mu emale sealsamas metsas kallale, kuigi olid mitmekesi. Ehk siis seenelised, kui märkate metsas inimest, kes uitab käed taskus (ilma korvi-kotita), jälgige teda niikaua kuni ta teist möödunud on – ja igaks juhuks köhige hääled ka puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:40; 06.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele asjale on raske midagi kommenteerida. Olen kirjutajaga nõus, et silmad-kõrvad tuleks ikka lahti hoida ja mobiiltelefon peaks laetult taskus olema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ehk naljakas, aga kõlab naljakalt, et sarivägistaja käiks metsas kumminuku peal harjutusi tegemas.
Ehk oli tegu siiski mingi noortenaljaga või poissmeeste peoga, rebase ristimisega….
Aga ettevaatlik tuleks muidugi olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, sarivägistajast pole siiani kuulda olnud, loodetavasti ei tule ka, aga kumminukk on koolipoiste jaoks liiga kallis – niiet mine tea. Kas üldse normaalne mees (ostaks ka üldse?) viiks kumminaise metsa ja seoks sobival kõrgusel puu otsa? Sõltub, kuidas küsimusi esitada, onju 🙂
Aga käed taskus kõndivad mehed on ka öistel tänavatel väga kahtlane element, seda enam metsas seene-marja hooajal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:40; 06.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Antud info osas suhtlesin kolleegidega kes leidsid, et nad sooviks igaks juhuks antud infot täpsustada. Mingit otsest ohtu kellegi elule-tervisele minu postitusest välja lugema ei pea!

Aga palve teema alagatanud Käole, võtke ühendust uurijaga Tanel Tiks, telefonil 517 3767.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

harku poissmeestel ei soovita kumminaisi enam pesunööril kuivatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel Seenelised, olge valvel! (Harku mets)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.