Esileht Ilu Seerum

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Seerum

Postitas:

Olen seerumi otsingul, googel annab niipalju erinevaid ja ei tea mida valida.  Millist te kasutate  ja kiidate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 13:42; 03.04 11:37; 27.06 16:52;
To report this post you need to login first.

kirjuta ikka seda ka kuhu sa seda kasutada kavatsed? juustele? näole? silmaümbrus?

ja mis probleemi vastu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma valiks ka firma järgi, mille toodetega varasemalt rahul olen olnud. Pluss need küsimused, mida eelmine Kägu mainis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nàoseerum, siis minu lemmik on Dior Dreamskin Skin Perfector, olen vast 5 aastat kasutanud, vahepeal vahetanud, aga jàlle selle juurde tagasi pöördunud. Niisutab, hooldab, ûhtlustab, sisaldab niatsiinamiidi, vananemisvastane, peidab poorid ja ebatasasused ja boonuseks on ka meeldiva tekstuuri ja lôhnaga.
(minu vanus 40)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näole soovin ja vanus ka 40 ehk midagi niisutavat ja vananemise vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 11:37; 03.04 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+

Kiidan seda seerumit:

https://www.cultbeauty.co.uk/the-inkey-list-hyaluronic-acid-serum.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seerumite puhul jälgin, et need ei sisaldaks silikoone (dimethicone ja igasugused muud -methicone’id). Need tekitavad näole küll siidise-sametise kihi ja tunde, et nahk on nii hea, aga see on ka kõik. Lisaks takistab see silikoonikiht kreemi imendumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustaks ehk sellest, et milliste omadustega see seerum võiks olla, kas näole, silmaümbrusele, juustele vms ja mis hinnaklassist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Seerum