Esileht Hobinurk Seesama taevas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Seesama taevas

Postitas:

Lõppeski niimoodi tolksti ära?

Kas te ka saite niimoodi aru, et Lars ja Sabine on kaksikud? Aga seda, miks nad lahku olid kistud, sellest justkui ei saanudki aru. Igaühel oli oma versioon. Larsi versioon oli kindlalt vale, isa versioon võis olla vale (naine ei tahtnud, et mees jääks üksi ja andis lihtsalt ühe lapse talle ehk hülgas oma lapse) ja ema versioonist ma päris hästi aru ei saanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene hooaeg lõppes tolksti ära. Sakslastel ongi vist komme oma seriaalide hooaegu tolksti lõpetada. Kas mitte “Weissenseel” ei olnud samamoodi. Kui nad seal päriselt lõpu tegid, siis ikka tõmmati kõik otsad kokku.

Lars ja Sabine on kaksikud jah, ma sain aru, et ema läks mingil põhjusel varsti pärast sünnitamist Läände ja nad jagasid isaga lapsed ära. Ma ei mäletagi nüüd, Sabinele vist ei olnud räägitudki, et tal on vend – emal on see foto peidus ju.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin seda sarja sinnani, kus see vanem naine haiglas ära tapeti. Aga esimestes osades oli ju juba aru saada, et Sabine ja Lars on kaksikud ning lahutati, kuna üks vanem läks Läände ja teine jäi Ida-Saksamaale.

Ma ei suutnud seda seriaali enam edasi vaadata, sest need “idakad” oli nii ebameeldivad, lausa jäledad. Ja nii kohutavalt tuletas see meelde oma lapsepõlve NL-is. Muidugi minul oli turvaline normaalne lapsepõlv tavaliste kolhoosnikest vanemate peres, aga ikkagi me elasime ju kõik samas riigis, kus toimusid samasugused jõledad asjad nagu seal seriaalis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli tuttav ette, kui naabrimees, kellega isa koos töötas – tema peale kaebas, et isal on Soome antenn katusel.  Selliseid kaebajaid oli ka meil, ka enda suguvõsas oli mees, kes pidi saame oma töökuse eest mingi medali, aga kohe oli ühel mehel parteikoosolekul käsi püsti – kuidas medal sellisele mehele, kelle isa teenis Saksa sõjaväes. jne. Soovitan lugeda sellist raamatut – Vladimir Pool “Minu elu ja teenistus KGBs”,

 

Vastik mõeldagi selliste peale ja kui EV väljakuulutati, siis vehkisid sini-must-valgete lippudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Seesama taevas