Esileht Pereelu ja suhted Segadus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Segadus

Postitas:

Tere,
Pole lihtsalt kuhugi kellegile râäkida Mis minuga juhtus,Aga tahaks südamelt ära rääkida .Nimelt olen hetkel olnud elukaaslasega 2,5 aastat väga õnnelikus suhtes Soomes.Olen Nyyd ka 4ndat kuud rase.Käisime Eestis puhkamas ja kohalikus kaupluses tundis keegi minu meest ja sõna otsese mõttes ründas teda halvustavate sõnadega.Üritasin siis sellest segaduses miski selguse saada ja küsisin elukaaslaselt et mis toimub . Minu kahjuks tuli välja, et minu armastud partner on Eestis abielus Ja kahe lapse isa. Et siis tundub et minu õnn on ylesse ehitatud valedele.Kuidas edasi käituda kas proovida koos leida lahendus v peaksime minema laiali?
Appi ma olen nii liimist lahti..Lubati ju minulegi uueks aastaks uhkeid pulmi..ise olen 30aja mees 38 a.
Mees ise väidab et on perele vaid rahakott ja suhet kui sellist pole vähemalt kaks aastat olnud ..(olen temaga ise igalpool kaasas alati reisinud ja kodus olles pole kunagi ka saanud kahtlaseid telefoni kõnesid ..

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see pole liba, siis…

Te olete 2.5 aastat suhtes olnud, ja temal pole suhet (eks)naisega vähemalt kaks aastat olnud.. See tähendab, et teie suhte algusfaasis, kus inimesed peaksid kõrvuni armunud olema, sekeldas ka ta ringi oma seadusliku naisega?

Kui selle aja jooksul, mis te koos olete olnud, ei ole ta oma lastega suhelnud, siis jällegi, mis isa ta üldse on? Kui väidab, et on perele vaid rahakott, ent ometi ei panusta isegi aega nendesse lastesse (ma eeldan, sest muidu peaksid sul olema tekkinud juba kahtlused, kui ta aeg-ajal tära kaob oma lapsi vaatama nt).

Lisaks on ta veel abielus. Lahutuspaberite sisseviimine ei ole üldse keeruline protsess, muide.

Kurb lugu on. Mina sellises suhtes olla ei suudaks, aga meie ei hakka sinu elu korraldama ju, ise pead endas selgust leidma, mis sulle tähtis, ja mis mitte.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita jätkata. Vähemalt seniks tuleks paus teha kuni mees on päriselt ka oma endise partneriga kõik kenasti ära lahendanud. Sest isegi kui ta lihtsalt lahutuse sisse lajatab, siis tema abikaasa, hilisem eksnaine ei pruugi kogu teemast niisama lihtsalt üle saada ja jääb pikemalt teie suhet mürgitama. Sisuliselt on temal ju vaip jalge alt jultunult ära tõmmatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, naised naisteks, enamus mehi sahkerdab naiste selja taga. Aga millega mees vabandab välja selle, et oma lihastest lastest ei ole karvavõrdki need aastad hoolinud?? Oled sa kindel, et sellise “isaga” oma lapsi siduda tahad, kes esimesi juba hüljanud?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kahe lapse isa. Et siis tundub et minu õnn on ylesse ehitatud valedele.Kuidas edasi käituda kas proovida koos leida lahendus v peaksime minema laiali?

Te olete leidnud kõikide maailma meeste hulgast oma lapsele suurepärase isa!

Aga kui tõsiselt rääkida, siis mis lahendust siin olla saakski?
Kui sa suudad valetajaga koos edasi elada, siis elad. Mõtled talle mingi X vabanduse veel kah välja, näiteks, et naine on siga vms.
Ja samal ajal muidugi hinges põled, keed ja ussitad. Ja teed pk teemasid, et ikks nii raske on.

Kui ei suuda, siis lähed lahku unustad selle pässi ära, arened ise pisut ja leiad juba edaspidi omale normaalse, ausa ja kohusetundliku mehe.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 14:07; 25.06 18:38; 25.06 18:47; 25.06 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt olen hetkel olnud elukaaslasega 2,5 aastat väga õnnelikus suhtes Soomes

Mees ise väidab et on perele vaid rahakott

Kuidas sa oma õnnelikus suhtes ei märganud, et osa mehe rahast mujale läheb? OK, oled rahaliselt iseseisev, sissetulekud on teil mõlemal suured jms selgitused, aga kuidas õnnestus mehel 2 aastat oma Eestis elavale perele tehtud makseid varjata? Ja ka seda, et tal Eestis naine ja lapsed on.

Tore muidugi, kui mees oma lastele raha annab ja väga kahju, et ta lastega üldse ei suhtle. Sama käitumismuster ei pruugi, aga võib ka sinu ja teie ühise lapse puhul korduda.

Mehel peavad ikka paganama head selgitused olema, et ma sellisega edasi elada suudaksin.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 14:22; 24.06 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annaks vasta kukalt sellisele mehele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks minema, sest mees, kes on maha jätnud oma nn vanad lapsed teeb seda sama varsti ka sinuga. Täiesti mõttetu on elus uskuda sellise petise sooja õhku. Loevad teod, mitte sõnad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa oma õnnelikus suhtes ei märganud, et osa mehe rahast mujale läheb? OK, oled rahaliselt iseseisev, sissetulekud on teil mõlemal suured jms selgitused, aga kuidas õnnestus mehel 2 aastat oma Eestis elavale perele tehtud makseid varjata?

Väga pajud inimesed ei kontrolli oma alukaaslase või abikaasa pangaväljavõtteis ega küsi regulaarselt, ega teine pool pole juhuslikult palgatõusu saanud. Arvaksin, et enamus naistest ei tea, palju nende mehed täpselt teenivad ja vastupidi. Mina tean umbes 400 eurose täpsusega ja pole aimugi, kas ja palju ta oma täisealisele tütrele rahasüste teeb. Loodan, et ikka aegajalt teeb. See pole minu asi üleüldse. Mehe kontoväljavõtet pole meie 24 aastase ajaloo jooksul kordagi vaadanud.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oijeerum, kui mu mees mulle niimoodi valetaks, siis peaks ta ikka päris korralikult oma nahast välja ronima, et meie suhe edaspidi kestma jääks. Väga väike võimalus, et sellist alatut valet andeks annaks. Tõeline reetmine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,5 a olete õnnelikus suhtes, aga tal pole suhet abikaasaga 2 a olnud?
Lubas suuri pulmi, aga 2 a pole suutnud eelmist abielugi lahutada?
Sina nüpd rase, abordiks aeg hilja, aga tulevane isa pole eelmisi lapsi 2 ja enam aastat näinud?
Ise usaldad teda? Milleski?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uutele naistele ikka meeldib mõelda, et “vana” naine oli nõme, tegelikult muutub selliste meeste kõrval iga naine paari aastaga “vanaks” ja varsti oled oma lapsega üksi, samal ajal kui mehe uus bimbo sinu suunas silmi pööritab ja su vigu ette loeb.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga pajud inimesed ei kontrolli oma alukaaslase või abikaasa pangaväljavõtteis ega küsi regulaarselt, ega teine pool pole juhuslikult palgatõusu saanud.

Ongi normaalne, et ei kontrolli ega küsi. Ja sama normaalne on ka see, et elukaaslased teineteisele ise oma sissetulekutest-väljaminekutest räägivad – ei pea loomulikult sendi pealt aru andma, aga selline teema nagu lapsed ja kulutused lastele võiks 2,5 aasta jooksul korra ikka teemaks tulla.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 14:22; 24.06 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole aimugi, kas ja palju ta oma täisealisele tütrele rahasüste teeb. Loodan, et ikka aegajalt teeb. See pole minu asi üleüldse.

Tegelikult võiksid sa siiski huvi tunda, mitte niisama loota. Mõtle, äkki ei teegi rahasüste, noh äkki ei märka ise teha või nii. Tunne ikka huvi, ja kui need rahasutsakad mingil põhjusel ununenud on, hakkaku end liigutama. Edu mõlemale.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ise väidab et on perele vaid rahakott ja suhet kui sellist pole vähemalt kaks aastat olnud ..(olen temaga ise igalpool kaasas alati reisinud ja kodus olles pole kunagi ka saanud kahtlaseid telefoni kõnesid ..

Rahu! Ma usun meest. Ongi ju rahakotid. Mida ta valesti ütles. Üks normaalne mees, keda eksnaine enam ühiste laste lähedale ei lase, loobki endale ju uue pere.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt nii, nagu ta räägib, ongi. Endisele perele vaid rahakott. Küllap ta neid mingis summas toetab, aga ei suhtle. Kui ütled, et mingeid kahtlasena tunduvaid telefonikõnesid pole olnud, siis ilmselt ei suhtlegi. Arvan, et ta ise neile ka ei helista.
Kurb muidugi, et asi pole juriidiliselt lõpetatud, aga ju on varajagamist ja see teeb asja keeruliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 09:30; 25.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille eest siis mees sai seal poes ja kes sõimlejaks oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole aimugi, kas ja palju ta oma täisealisele tütrele rahasüste teeb. Loodan, et ikka aegajalt teeb. See pole minu asi üleüldse.

Tegelikult võiksid sa siiski huvi tunda, mitte niisama loota. Mõtle, äkki ei teegi rahasüste, noh äkki ei märka ise teha või nii. Tunne ikka huvi, ja kui need rahasutsakad mingil põhjusel ununenud on, hakkaku end liigutama. Edu mõlemale.

Tütar on täiskasvanu ja abielus. Mina ei taha teada, kui sageli ta oma isa abi vajab. See on nende omavaheline siseasi, mina sellessse “perekonda” ei trügi.

Ka siis, kui laps oli alaealine, ma ei küsinud, palju ta lapsele maksab. See pole ka minu asi. Teades oma meest, tasus ta kõik täpselt või natuke üle selle, kui tal lapse emaga kokku lepitud oli. Aga kas see oli näiteks 250 või 500 eurot – minu asi pole võõrasse rahasse oma nina toppida. See pole ju meie pere raha, see on selle lapse kasvatamise raha. Võtsin lapsega mehe, nägin palju ta saab umbes panustada meie peresse, see sobis mulle ja teistmoodi sellesse suhtuda oleks mulle mõeldamatu. See pole minu asi, kui paljuga ta oma eelmise elu last toetab, kui meie ühiste lastega on kõik okei. Võõrast raha ma ei taha, eriti veel oma mehe lapse raha. Seetõttu ma seda ka ei loe.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar on täiskasvanu ja abielus. Mina ei taha teada, kui sageli ta oma isa abi vajab. See on nende omavaheline siseasi, mina sellessse “perekonda” ei trügi.

Ka siis, kui laps oli alaealine, ma ei küsinud, palju ta lapsele maksab. See pole ka minu asi. Teades oma meest, tasus ta kõik täpselt või natuke üle selle, kui tal lapse emaga kokku lepitud oli. Aga kas see oli näiteks 250 või 500 eurot – minu asi pole võõrasse rahasse oma nina toppida. See pole ju meie pere raha, see on selle lapse kasvatamise raha. Võtsin lapsega mehe, nägin palju ta saab umbes panustada meie peresse, see sobis mulle ja teistmoodi sellesse suhtuda oleks mulle mõeldamatu. See pole minu asi, kui paljuga ta oma eelmise elu last toetab, kui meie ühiste lastega on kõik okei. Võõrast raha ma ei taha, eriti veel oma mehe lapse raha. Seetõttu ma seda ka ei loe.

Väga üllas ja õilis sinust! Mees on saanud elada kahe pere elu. Unistuste naine, ei kobise.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on saanud elada kahe pere elu.

Sellest osast ma hästi aru ei saa, aga ju see on mingi sinu kujutelm. ja loomulikult, laps on ühele inimesele ikka tema perekond, ka täiskasvanuna. Minu lapsed on mulle, mehe lapsed talle.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest osast ma hästi aru ei saa, aga ju see on mingi sinu kujutelm. ja loomulikult, laps on ühele inimesele ikka tema perekond, ka täiskasvanuna. Minu lapsed on mulle, mehe lapsed talle.

Päriselt, ma proovisin oma kujutelma asjat luua, kuid minu katsetused lõppesid tulutult. Ma ikka vahest itsitan, kuidas mehi võetakse ja jäetakse. Naksti ja läinud ta ongi, auklik sokk ja titekisa ainult teist meenutamas.
Kui mõni daam nüüd minu mehe peaks ära “võtma”, kes on juhuslikult mitme lapse isa, siis ma tõtt-öelda ei teakski mida mõelda, kui uut prouat miski ei huvita.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest osast ma hästi aru ei saa, aga ju see on mingi sinu kujutelm. ja loomulikult, laps on ühele inimesele ikka tema perekond, ka täiskasvanuna. Minu lapsed on mulle, mehe lapsed talle.

Päriselt, ma proovisin oma kujutelma asjat luua, kuid minu katsetused lõppesid tulutult. Ma ikka vahest itsitan, kuidas mehi võetakse ja jäetakse. Naksti ja läinud ta ongi, auklik sokk ja titekisa ainult teist meenutamas.

Kui mõni daam nüüd minu mehe peaks ära “võtma”, kes on juhuslikult mitme lapse isa, siis ma tõtt-öelda ei teakski mida mõelda, kui uut prouat miski ei huvita.

Sellest kohast ei saanud nüüd mina aru, mis seda uut prouat huvitama peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 09:30; 25.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõni daam nüüd minu mehe peaks ära “võtma”, kes on juhuslikult mitme lapse isa, siis ma tõtt-öelda ei teakski mida mõelda, kui uut prouat miski ei huvita.

Ei saa taas aru. Minu mehe ex jättis minu mehe maha ja läks teise mehe juurde. Kuidas sinu targutus sellega haakuma peaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehitaksin õlgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa taas aru. Minu mehe ex jättis minu mehe maha ja läks teise mehe juurde. Kuidas sinu targutus sellega haakuma peaks?

Targutamisest on asi kaugel. Siis on ju kõik hästi. Kõik on rahul, kui kõigil on pohh kõigest. Mees saab laste emaga ka aeg- ajalt vanu aegu meenutada. Ühised mälestused ikkagi. Meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis leidis sinu näol endale unistuste naise. Ega see mees alaealine pole, et ta külarahvale selgitust pean andma, ja pole teiste asi teiste inimeste ellu sekkuda, veel vähem teha seda sinu juuresolekul. Las külakoerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa taas aru. Minu mehe ex jättis minu mehe maha ja läks teise mehe juurde. Kuidas sinu targutus sellega haakuma peaks?

Targutamisest on asi kaugel. Siis on ju kõik hästi. Kõik on rahul, kui kõigil on pohh kõigest. Mees saab laste emaga ka aeg- ajalt vanu aegu meenutada. Ühised mälestused ikkagi. Meeldib.

Mis pohh kõigest? Jood või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pohh kõigest? Jood või?

Kuum on, vett peabki jooma. Ilma veeta ei suuda inimene elada ju. Miks nii narr küsimus.

Ma ütlen, et kui kedagi miski enam ei huvita, siis on ju suhetes kõik hästi. Igaüks teeb mis tahab, elab ühte elu, elab kolme elu korraga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 24.06 22:13; 24.06 22:28; 25.06 11:56; 25.06 12:46; 25.06 17:39; 25.06 18:31; 25.06 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks trolli on teema üle võtnud.

Üks ütleb (asjasse mittepuutuvalt), et tema mehel on täiskasvanud laps ja ta ei tea, palju tema mees seda juba abielus ja täiskasvanud tütart toetab.

Teine arvab selle peale, et ikka kindlasti peaks kontrollima, kui palju täiskasvanule lapsele raha antakse.

????
Mõlemad vist juua täis. Võtke omale tuba.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.06 14:07; 25.06 18:38; 25.06 18:47; 25.06 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pohh kõigest? Jood või?

Kuum on, vett peabki jooma. Ilma veeta ei suuda inimene elada ju. Miks nii narr küsimus.

Ma ütlen, et kui kedagi miski enam ei huvita, siis on ju suhetes kõik hästi. Igaüks teeb mis tahab, elab ühte elu, elub kolme elu korraga.

Millest sa räägid, mis miski enam ei huvita? Olen siin teemas nimetanud üht asja, mis mind ei huvita – paljuga mu mees oma tütart toetab. Sest see pole minu asi. Millest sa üldse räägid 🙂 , mis mitte miski. Miks sa trollid.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 16:33; 25.06 10:46; 25.06 12:06; 25.06 17:24; 25.06 18:07; 25.06 18:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Segadus