Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Segadus foolhappega + IVF

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Segadus foolhappega + IVF

Postitas:

Aprillis ootab ees IVF protseduur, lugesin, et naistel, kes plaanivad rasedaks jääda soovitatakse suurendada organismis foolhappe kogust. Ostsin apteegist foolhappe tabletid omale ära, kuid nüüd leidsin infot, et peaks hoopis folaati sööma, sest liiga suur kogus foolhapet tekitab vähki.
Kuna mul arsti aeg on alles aprillis, aga tahtsin vitamiine juba võtma hakata, siis kas keegi kommenteeriks, mida teie arstid soovitavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne suurte koguste võtmist tee endale kõigepealt selgeks, mis seis sul organismis on. Folaate saab kontrollida perearsti juures veretestiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid muidugi soovitavad foolhapet, aga kui lugeda välismaa ja ka Eesti foorumeid, siis folaat on palju parem( B9 naturaalne vorm), imendub paremini ja keha omastab paremini. Ka ökopoe müüjad soovitavad alati folaati, kui nende käest ekstra uurida, kuigi poes on myygil mõlemad variandid. Mina olen alati Järve Keskuse Eliksiirist ostnud folaati. Kui odavamat varianti tahta, siis soome vitatabs firma folaat on ka väga hea, isegi Selveris olen myygil näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:45; 01.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid muidugi soovitavad foolhapet, aga kui lugeda välismaa ja ka Eesti foorumeid, siis folaat on palju parem( B9 naturaalne vorm), imendub paremini ja keha omastab paremini. Ka ökopoe müüjad soovitavad alati folaati, kui nende käest ekstra uurida, kuigi poes on myygil mõlemad variandid. Mina olen alati Järve Keskuse Eliksiirist ostnud folaati. Kui odavamat varianti tahta, siis soome vitatabs firma folaat on ka väga hea, isegi Selveris olen myygil näinud.

Kui võtan folaati (1000 ühikut 1 tbl) kas siis spetsiaalsed vitamiinid sellega koos võtta on keelatud, sest neil ju foolhape sees 400 ühikut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on yks tabel, mis näitab, palju me tegelikult midagi vajame: http://www.aigarsade.com/Vitamiinidest_ja_mineraalidest.pdf Üleliigne folaat ei tee kyll mitte midagi. Ja sellises koguses foolhapet nagu on 1 tavalises tabletis,mida te juurde võtate,see ei tee ka midagi. Ega sa seda aastaaega järjest ei võta. B9 ehk foolhape: Suukaudsel manustamisel pole üledoos võimalik, kuna riboflaviini vähene lahustuvus hoiab ära liigsete koguste imendumise seedetraktist.

Toksilisi efekte pole täheldatud ka suurte annuste korral, sest neerud kõrvaldavad teda efektiivselt. Kuid tuleb silmas pidada seda, et suurte annuste kestval manustamisel tõuseb tunduvalt teiste B-grupi vitamiinide väljutamine uriiniga, mis võib viia nende defitsiidi tekkele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:45; 01.04 20:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Segadus foolhappega + IVF

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.