Esileht Lapse ootamine Segadus, HCG on suur

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Segadus, HCG on suur

Postitas:

Hei!
Eelmisel reedel tehti vereproov, rasedust päevade järgi arvestades oli 6+ ning HCG üle 10 000. Mulle tundub see number kuidagi nii suur,sest reaalne raseduse suurus oli sellel hetkel tegelikult 2,5 nädalalt pesastumisest.Olime ainult ühel korral vahekorras,tean täpset ov kuupäeva(tegin teste) ning tundsin ka ära viljastumise veretäpi järgi. Seega tean täpselt millal toimus kinnitumine emakasse, jälgin oma keha 100%liselt.
Kummaline ongi see, kuidas saab reaalse raseduse suuruse järgi nii vara olla hcg nii kõrge? UH-s polnud peale lootekoti mitte midagi,see ümar ring,st lootemuna, rebukotti ega midagi ei olnud 6+(päevade järgi).
Selgitage palun kuskohast siis tuleb nii suur HCG näit…

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:28; 01.10 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud või kolmikud? 🙂 ilma naljata tegelikult, anna aega ja eks siis ole näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne näit 6.nädala raseduse kohta.
Mul sel ajal oli kõrgem näit, kui sul, kannan ühte last.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6+0 ajal on keskmine hcg 11 000, oled täpselt õiges graafikus.
http://www.betabase.info/chart/basic/single

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:46; 01.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne näit 6.nädala raseduse kohta.

Mul sel ajal oli kõrgem näit, kui sul, kannan ühte last.

Isegi siis, kui reaalselt raseduse suurus on ca 3 nädalat?
Mulle tundubki see nii segane, päevade järgi ei saa ju arvestada kui naine teab täpset kuupäeva millal rasestus 😀

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:28; 01.10 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks ongi dpo oluline (päevi pärast ovulatsiooni)
6+0 raseduse korral peaks ovulatsioonist olema 28 päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 10:46; 01.10 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne näit 6.nädala raseduse kohta.

Mul sel ajal oli kõrgem näit, kui sul, kannan ühte last.

Isegi siis, kui reaalselt raseduse suurus on ca 3 nädalat?

Mulle tundubki see nii segane, päevade järgi ei saa ju arvestada kui naine teab täpset kuupäeva millal rasestus ????

Arvestatakse ikka kõigil ühe süsteemi järgi. Kujuta nüüd ise ette kui iga naise jaoks peaks hakkama eraldi arvutama, et see teab täpselt, millal rasestus ja see ei tea. Liida oma täpsele numbrile 2 nädalat otsa ja vaata selle põhjal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul üksikrasedus ja hcg oli 6+0 üle 21000. See ei ole mingi näitaja ehk iga rasedus on erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt samal ajal 16000. Ainsa vahega et laps ja südametöö oli ka näha. Üksikrasedus, 14 nädal hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6+ nädala kohta ei ole kõrge näit. Mul oli sel ajal 30 000, üks südameke tuksumas.
Ma ei teadnud, kas see 30tuh on ok, googeldasin veidi ja esimese otsingu peale leidsin sellised tulemused HCG kohta:
* 3 nädalat LMP: 5 – 50 mIU/ml
* 4 nädalat LMP: 5 – 426 mIU/ml
* 5 nädalat LMP: 18 – 7,340 mIU/ml
* 6 nädalat LMP: 1,080 – 56,500 mIU/ml
* 7 – 8 nädalat LMP: 7, 650 – 229,000 mIU/ml
* 9 – 12 nädalat LMP: 25,700 – 288,000 mIU/ml
* 13 – 16 nädalat LMP: 13,300 – 254,000 mIU/ml
* 17 – 24 nädalat LMP: 4,060 – 165,400 mIU/ml
* 25 – 40 nädalat LMP: 3,640 – 117,000 mIU

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne näit 6.nädala raseduse kohta.

Mul sel ajal oli kõrgem näit, kui sul, kannan ühte last.

Isegi siis, kui reaalselt raseduse suurus on ca 3 nädalat?

Mulle tundubki see nii segane, päevade järgi ei saa ju arvestada kui naine teab täpset kuupäeva millal rasestus ????

Naine võib teada, aga võiks ka lisaks teada, et need näitude tabelid ei käi konkreetse vahekorra aja järgi, vaid ühtse süsteemi järgi viimastest päevadest alates.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usu mind, kui sul oleks mingi mure, siis oleks ämmaemand juba öelnud! Ärge mõelge end professionaalidest targemaks!

Sellepärast arstid vihkavadki dr Guuglit, et inimesed leiavad mingi infokillu, aga ei oska seda lugeda ja siis on tüli kui palju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 6+3 Hcg 27000. Üksikrasedus, kantud probleemodeta lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga okei näit. Mul oli 7+1 21 000 ja kõik hästi.

Muret teeb tühi lootekott muidugi. võib olla peetunud rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli eile päevade järgi 6+3 aga emos arst ütles, et UH järgi ~5nädalat.  Ja HCG 31614. Seega see nr võib tõesti väga erinev olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No on olukordi, kus tõesti reaalselt arvestatakse raseduse suurust ovulatsiooni, mitte päevade järgi. Kui nt naisel pole juba kaua päevi olnud ja siis jääb üle hulga aja esimesest tekkinud ovulatsioonist rasedaks, ilma et enne seda olekski menstruatsiooni tulnud. Selline olukord võib tekkida näiteks pärast sünnitust. Aga loomulikult ei loeta sel juhul raseduse suuruseks mitte aega ovulatsioonist, vaid sinna liidetakse 2 nädalat. Kui ovulatsioon on täiesti kindlalt teada, siis on selline arvutus tõesti isegi usaldusväärsem, kui oleks lähtuda lihtsalt menstruatsiooni algusest ja keskmise pikkusega tsüklist. Ainult et 2,5 nädalat pärast ovulatsiooni ei ole raseduse suurus siis ikkagi loomulikult mitte 2,5 nädalat (ega 3 nädalat), vaid 4,5 nädalat. HCG tõus on ülimalt individuaalne niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist imelik????aga ei ole kunagi neid näite eraldi jälginud, sest mulle ei anna need midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist imelik????aga ei ole kunagi neid näite eraldi jälginud, sest mulle ei anna need midagi

Eks mõni kindlasti kontrollib huvi pärast. Aga nt mina ja kindlasti paljud teisedki, teevad seda põhjusel, et olnud katkemisi/peetumisi ja näiteks emakaväline rasedus ja raske lapsi saada. Triibud saades saab selle põhjal enam-vähem aimu enne UH-d, kas rasedus üldse kulgeb normaalselt. Ja vot sellistele annavad need näidud nii mõndagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Eelmisel reedel tehti vereproov, rasedust päevade järgi arvestades oli 6+ ning HCG üle 10 000. Mulle tundub see number kuidagi nii suur,sest reaalne raseduse suurus oli sellel hetkel tegelikult 2,5 nädalalt pesastumisest.Olime ainult ühel korral vahekorras,tean täpset ov kuupäeva(tegin teste) ning tundsin ka ära viljastumise veretäpi järgi. Seega tean täpselt millal toimus kinnitumine emakasse, jälgin oma keha 100%liselt.

Kummaline ongi see, kuidas saab reaalse raseduse suuruse järgi nii vara olla hcg nii kõrge? UH-s polnud peale lootekoti mitte midagi,see ümar ring,st lootemuna, rebukotti ega midagi ei olnud 6+(päevade järgi).

Selgitage palun kuskohast siis tuleb nii suur HCG näit…

mitmikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi isegi mitmikutel olla ülikõrge näit, reaalselt ei anna see üks number mitte midagi. ainult selle järgi ei saa mingeid järeldusi teha, küll varsti uh näitab.

Kui su viljastumine toimus 2 ndl hiljem, siis reaalse raseduse suurus on ka väiksem ja loogiline, et uh veel midagi ei näe. Kui päriselt 6+ raseduse ajaks on tühi lootekott, siis on võimalus, et rasedus arenes valesti (põismool, lootekotti ei tekigi loodet, samas hgc näidud on ülikõrged). Aga suure tõenäusesga on sul tegemist lihtsalt hästiareneva 4+ rasedusega, küll uh varsti ka aseduse reaalse suuruse kindlaks teeb ja selle järgi arvestatakse raseduse kestus ja sünniaeg jms ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean paraku kinnitama eelpool kõnelejate seisukohti. Minul ühe lapsega oli hcg palju kõrgem, kui kaksikutega. Hcg kahjuks vastuseid ei anna ning mitmikud kinnitatakse siiski UHga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Lapse ootamine Segadus, HCG on suur