Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Segadus hoolduslehega

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Segadus hoolduslehega

Postitas:

hooldusleht oli 18-22 veebruar, ehk siis kokku 5 päeva. Haigekassa poolt aga on tasustatud vaid 3 päeva(sain 20.23 eurot haigusraha). Kas mitte hoolduslehe tasustamine ei peaks olema alates esimesest päevast? Või olen mina millestki valesti aru saanud?
eelmine aasta olin kodune, niiet miiniumi järgi vist arvestatakse seda summat, küll aga tekitab minus kahtlusi tasustatavate päevade arv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 15:33; 26.03 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hooldusleht?

Hüvitist makstakse hoolduslehele märgitud töö- või teenistuskohustustest vabastuse esimesest päevast alates.
Hüvitise suuruseks on 80%
st peaksid saama 5 p eest

HELISTA ja küsi, miks ei makstud kõiki päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hooldusleht jah.
aga tänud, ma siis homme helistan, täna enam ei jõua.

Üks huvitav tähelepanek veel: eesti.ee-s näitab palju on makstud ja mitme päeva eest jne. ja näitab ka staatust-eelmine hooldusleht, mis ammu juba välja makstud, selle taha on kirjutatud ilusti \”tasutud\”
Aga selle murettekitava hoolduslehe taga on märge \”tasumisel\”, ehkki raha tuli mulle eile kontole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 15:33; 26.03 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega sul juhuslikult need kaks päeva ei kattu puhkusega töö juurest vms.
Või kajastub kusagil, et sa olid need 2 päeva tööl. ma ei tea täpselt kuidas aga haigekassa infot saab aga seda taarvestab. sattusin ootamatult lapsega haiglasse ja olin seal kaua, sealoleku ajal algas mul puhkus. Ei tulnud selle peale et tööandjat teavitada või midagi muud ette võtta, mure lapse pärast oli suur, aga paar kuud hiljem sain haigekassast kirja, kus selgitati, et nad ei maksa viimase 3 päeva haiguslehe eest, kuna ma olin juba puhkusel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ega sul juhuslikult need kaks päeva ei kattu puhkusega töö juurest vms.
Või kajastub kusagil, et sa olid need 2 päeva tööl. ma ei tea täpselt kuidas aga haigekassa infot saab aga seda taarvestab. sattusin ootamatult lapsega haiglasse ja olin seal kaua, sealoleku ajal algas mul puhkus. Ei tulnud selle peale et tööandjat teavitada või midagi muud ette võtta, mure lapse pärast oli suur, aga paar kuud hiljem sain haigekassast kirja, kus selgitati, et nad ei maksa viimase 3 päeva haiguslehe eest, kuna ma olin juba puhkusel[/tsitaat]
sellest teavitab haigekassat tööandja, kui haigus- või hooldusleht kattub puhkusega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Segadus hoolduslehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.