Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: segaduses

Postitas:

Mida teha, kui mees esialgu on soovinud lapsi ja siis 6 k hiljem ytleb, et ta tunneb et siiski ei ole selleks valmis, ütleb et ei tunne seda soovi saada isaks.
Meil on rasestumisega raskusi ja ees seisab IVF (mehe tõttu)
IVF on toonud pingeid suhtesse ning nüüd ta teatas, et pigem lahkuminek, kui laps..Alguses tegi aktiivselt viljatusravi kaasa ja võttis vitamiine ja oli teadlik meie IVF kuupäevast… ja nüüd ma ei ole kindel, kas ta ikka neid võtab. Kodus ravimeid pole ja väidab,et võtab ja hoiab neid kontoris sahtlis. oleme mõlemad üle 30. Kas olete sellise asjaga kokku puutunud?Mida teha?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebastabiilne tundub mees ja mittearvestav nii tunnetega kui olukorraga. Kui nii kaugele juba koos jõutud ja siis althüpata. Vanust parasjagu mõlemal, et sellessuunas edasiliikuda.
Ehk lihtsalt kevadine kiiks või keskea kriis tingib sellise lapsiku käitumise ja läheb üle varsti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saadaks mehe pikalt, ausalt. Kurat, selliste asjadega naiste tunnetega ei mängita. Kui ei taha, siis pole vaja ka alguses nõus olla. Jumal teab, mille peale tal millalgi jälle “ei taha” tuleb.

Ma ei saaks sellisega elada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oioioi, äärmiselt keeruline olukord paraku.

Ma kahtlustan, et tegemist on nn esinemishirmuga. Kuna probleem on tema viljakuses ja kuupäev läheneb, siis kardab pettuda/pettumust valmistada/alt vedada. Meestel on tihtipeale kyll kõrge ego, aga see seisab teinekord savijalgadel. Hirm luhtumise ees. IVF on midagi, mida ta ei saa kontrollida, aga praegu ei öeldes on kontroll tema kätes.

Maakeeli- tunneb end pooliku mehena, sest tulistab paukpadrunitega. Ega siin syydistamine paraku soovitud tulemuseni ei vii. Tuleb sydamest sydamesse rääkida. Kui vaja, siis napsuga kyynlavalguses. Aga kui ta siis ka edasi jonnib, tuleb otsustada, kas võtta uus mees v leppida eluga ilma lasteta, sest karm fakt on see, et naiste viljakus ei kesta igavesti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja.
Ravimeid ta võtab ning ma pole hetkel rohkem teemat puudutanud, ootan et arst talle mõistuse pähe paneks.
Hetkel ta veel ei mõista, et tegelikult on oht, et ta ei saagi lapsi, kui nüüd ei tegutse. Mehed naiivselt arvavad, et nad surmani viljakad, tegelikult see nii ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.