Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Segaduses.ei tea mis minuga on.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Segaduses.ei tea mis minuga on.

Postitas:

viimati 6ieti alanud päevad hakkasid mul 28 november.nii nagu nad alati hakkavad. iga kuu,ühel ja samal kuu päeval.detsembri kuus mul millegi pärast ei hakkand päevasid.14 ja 15 pruunikalt 6rnalt määris.arvasin,et v6in rase olla.tegin korra ka testi aga see ei näitand midagi.nüüd siis 14 jaanuaril hakkasid mul päevad.mis kestsid 4 päeva ja määris väga vähe.kas siisgi on v6imalik,et v6in rase olla.ja päevad käivad edasi? väsimus ja jube söögi isu on kogu aeg.mida varem pole olnud.ei julge praegu oma murega arsti poole pöörduda.kui rase pole siis v6ipolla olen haige.ja kardan k6ige hullemat.see pole ju normaalne kui kogu aeg on jube väsimus.see väsimus hakkab juba elu segama.mitte midagi teha ei j6ua.ei tea kohe mida teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:19; 23.01 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühel hommikul kui läksin kööki süüa tegema,läks mul silme eest mustaks ja hakkas nii halb.ei j6udnud enam püsti seista.ei tea mis minuga on.kunagi raseduse ajal oli mul iga hommikul selline olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:19; 23.01 12:27;
To report this post you need to login first.

Võid küll rase olla, mul oli ka raseduse alguses mitu korda nii, et silme ees must ja jalad nõrgad. Soovitan arsti juurde pöörduda. EDU!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee uuesti test. Kas hemoglobiin ei või madal olla, see selgitaks ühena võimalikest põhjustest väsimust , kui rase ei ole. Olenemata sellest, mis testi vastus tuleb arstile nagu nii minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Segaduses.ei tea mis minuga on.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.