Esileht Veebikonstaabel Segaduses, kuidas õige?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Segaduses, kuidas õige?

Postitas:

Olen vähe segaduses. Asi nimelt selles, et sai võetud auto liisingusse. Pangast öeldi, et kui autot kasutab isik, kes ei ole kantud auto passi kasutajana, peab võtma pangast volituse. Nüüd tekkis olukord, kus autot kasutab just selline inimene. Täna hommikul siis läksime panka, et see volitus teha, aga sealt öeldi et ei ole vaja, piisab kui on olemas auto dokumendid ja siis omaniku dokumendi koopia. Tegemist oli teise pangaga, aga mõlemad Swedpank. Kas tekib siis nüüd probleem, kui ei ole volitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 09:23; 17.09 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldreegel on see, et EL siseselt liikudes ei ole volitust vaja, piisab sellest, et auto dokumendid on Teie käes. Seega politseiga kokku puutudes Teil probleeme ei tule. Nüüd on lihtsalt küsimus, kas pank nõuab volitust või mitte. Üldtingimuste lepingust ma seda välja ei lugenud, kuid oleneb, mida Teie enda leping selle kohta ütleb. Lihtsam on helistada 6 310 310 (Swedbanki klienditugi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle liisinguvärgiga on üldse jama.
Mina näiteks ei saa sellest aru, et miks pean mina maksma parkimistrahve ja kiiruskaamera pildistamisteenust, kui auto omanik on hoopis pank? Mul on niigi juba liisingumaksed ja rohkem ma ei suuda maksta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 13:13; 17.09 18:17; 18.09 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egas pank sulle neid trahve ei tekita vaid ikka sina ise. Kui ikka ilma trahvideta parkida ja sõita ei oska, siis mõtle hoolega, kas seda autot sulle üldse on vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 09:23; 17.09 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle liisinguvärgiga on üldse jama.
Mina näiteks ei saa sellest aru, et miks pean mina maksma parkimistrahve ja kiiruskaamera pildistamisteenust, kui auto omanik on hoopis pank? Mul on niigi juba liisingumaksed ja rohkem ma ei suuda maksta![/tsitaat]

Aga miks sina ületad kiirust ja pargid valesti, kui sul raha ei ole, et trahve maksta.

Eestlased on ikka ohmud küll ma ütlen.
Auto omanik võib pank olla aga sina oled vastutav kasutaja, seega sina vastutad autoga toimuva eest. Ületad kiirust, maksad trahvid kinni, pargid valesti, maksad trahvid kinni jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 15:36; 17.09 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga miks sina ületad kiirust ja pargid valesti, kui sul raha ei ole, et trahve maksta.

Eestlased on ikka ohmud küll ma ütlen.
Auto omanik võib pank olla aga sina oled vastutav kasutaja, seega sina vastutad autoga toimuva eest. Ületad kiirust, maksad trahvid kinni, pargid valesti, maksad trahvid kinni jne.[/tsitaat]Aga miks müüakse autosid, millel ei ole kiirusepiirajat peal ja millega on heausksel ostjal võimalik sõita kiiremini kui politsei lubab?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 13:13; 17.09 18:17; 18.09 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga miks müüakse autosid, millel ei ole kiirusepiirajat peal ja millega on heausksel ostjal võimalik sõita kiiremini kui politsei lubab?????[/tsitaat]

Kuule ära rohkem kommenteeri siin. Näitad oma lollust välja.

Kui sa ei oska gaasipedaali kasutada, siis osta endale rekka ja sõida sellega. Rekkal on kiirusepiiraja peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 15:36; 17.09 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle liisinguvärgiga on üldse jama.
Mina näiteks ei saa sellest aru, et miks pean mina maksma parkimistrahve ja kiiruskaamera pildistamisteenust, kui auto omanik on hoopis pank? Mul on niigi juba liisingumaksed ja rohkem ma ei suuda maksta![/tsitaat]

Miks on nii? Sellepärast, et pank on määranud auto eest vastutavaks kasutajaks Teid. ST, autoga toimuva ja sellega toime pandava eest vastutate Teie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://cache.ohinternet.com/images/2/2d/Trollface_HD.png

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 13:13; 17.09 18:17; 18.09 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule ära rohkem kommenteeri siin. Näitad oma lollust välja.

[/tsitaat]
Sekundeerin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Veebikonstaabel Segaduses, kuidas õige?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.