Esileht Kodunurk Segasummasuvila.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Segasummasuvila.

Postitas:
Kägu

Kolisime hiljuti, vanas kohas viskasime meeletult asju minema.Uues kohas aga ei suuda ma nüüd kuidagi asju paigutada.
Köök ja elutuba on enam-vähem.Ühe lapse tuba kah korras, meie magamistuba ja esialgu külalistetuba aga lootisetus olukorras.
Külalistetuba on kaste ja asju täis.
Magamistoas on riided kastides ja prügikottides, seal on maast laeni kuus laia riiulit.Kuidas sinna asju paigutada ma ei kujuta ettegi.
Kas keegi oskab nõuga aidata, kuidas end kokku võtta, millest alustada, kas teha mingi nimekiri vms?
Palun väga teie abi, juhe lihtsalt nii koos.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
katariina333

RE: Segasummasuvila.

alustaksin sellest, et jagaks kastid ära selle järgi, mida ma kus toas hakkan hoidma. siis hakka kaste ykshaaval avama ja asju riiulisse laduma.
magamistoas soovitan näiteks jagada riiulid: 1 sulle, 1 mehele, 1 voodipesule, 1 kingadele-kottidele jne. suurte riiulite puhul soovitan osta väiksemate esemete (pesu, sukad-sokid) hoidmiseks riiulisse karbid v korvid) ja varutekkide jms hoidmiseks lukuga suletavad polystyroolist kotid.
Kui sul magamistoas riputamispuud pole, siis osta ajutise lahendusena stange.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju sul neid teemasid olema peab? http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8977243 Kustuta sealt siis ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtsin hoopis siit kustutada ära kuna vastuseid vähe aga ei saa ju enam, uued reeglid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa siis mind miinustad? Reeglites selgelt kirjas, et igale poole pole mõtet teemasid teha. Teises teemas sul vastuseid ei olnud siis kui ma oma postituse tegin, oleks võinud selle ära kustutada.
On ikka õrnakesed…

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Kodunurk Segasummasuvila.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.