Esileht Pereelu ja suhted Segasummasuvila ratastel

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Segasummasuvila ratastel

Postitas:
Kägu

Elu nagu Vahitorni reklaamis! Kas tõesti ongi selliseid perekondi või jäetakse midagi näitamata? https://www.kava.ee/saade/1342396712

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

muidugi on selliseid peresid. meenuta oma klassikaaslasi, mõtle kolleegidele.

alati on neid, kelle elu on rõõmus ja tore mõne argi murega. ja need, kel pole oskusi haridust, õnne ega positiivset ellu suhtumist.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean väga toredat 5-lapsega peret, aga seal on nutikas isa, kes läbi oma firma teenib väga hästi, nii et perel on kõik olemas, saavad tegeleva hobidega, käiakse reisimas ja kodus on abiks lapsehoidja, kes ka koristab, teeb süüa (täiskohaga). Väga tore perekond on.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu nagu Vahitorni reklaamis! Kas tõesti ongi selliseid perekondi või jäetakse midagi näitamata? https://www.kava.ee/saade/1342396712

Õeluskotist perekooli stammkunde sai jälle õelust pritsida.

+9
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Imetlen seda perekonda. Ja samas imestan, kuidas nende lapsed ei kraakle, ei vingu. Mina pole osanud saavutada sellist rõõmu lastes ja seepärast jätsin ära paljud käigud ja tegevused. Seepärast et nad ikka polnud rahul ja rõõmsad ja mingi Eestigi piires sõit oli kui kannatus neile.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imetlen seda perekonda. Ja samas imestan, kuidas nende lapsed ei kraakle, ei vingu. Mina pole osanud saavutada sellist rõõmu lastes ja seepärast jätsin ära paljud käigud ja tegevused. Seepärast et nad ikka polnud rahul ja rõõmsad ja mingi Eestigi piires sõit oli kui kannatus neile.

seda minagi ! Kuigi siin süüdistati juba parastamises!Ma ei kujuta sedagi ette kuidas nii vana tüdrukut ilma nutiseadmeta saab kasvatada? Koolis ju teistel on .Jube “mäss”tekiks

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et need lapsed ei vingu ja ei kakle, sest nad ei kasuta telefoni ega tahvlit.  Nutisõltuvus teeb ärrituvaks ja tavalised asjad enam ei paku pinget. Mul on paar sõpra, kes üldse sotsmeediat ei kasuta ja on chillid ja rahulikud. Helistavad kui tahavad rääkida ja on päriselt suhtlemises kohal.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore saade oli. Kui sul on 7 last, siis ilmselt autoga reisimine on ainuvõimalik viis reisida. Lennukiga reisides maksad end segaseks. Eks näis, kui kaugele nad jõuavad. See, et auto kohe otsad andis, ei ole hea märk. Rentimine, kui see õnnestub, teeb reisi ikka kallimaks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta sedagi ette kuidas nii vana tüdrukut ilma nutiseadmeta saab kasvatada? Koolis ju teistel on .Jube “mäss”tekiks

ma sain aru, et neil on lapsed koduõppel.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka raha jalaga segada olema, et nii suure perega üldse ringi reisida..

+9
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta sedagi ette kuidas nii vana tüdrukut ilma nutiseadmeta saab kasvatada? Koolis ju teistel on .Jube “mäss”tekiks

ma sain aru, et neil on lapsed koduõppel.

ma sain aru, et selle reisi ajal on koduõppel.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka raha jalaga segada olema, et nii suure perega üldse ringi reisida..

Äkki sellepärast pidigi saate tegema, et kulusid katta.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka raha jalaga segada olema, et nii suure perega üldse ringi reisida..

Ega nad tasuta seda ei tee televisioonis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean väga toredat 5-lapsega peret, aga seal on nutikas isa, kes läbi oma firma teenib väga hästi, nii et perel on kõik olemas, saavad tegeleva hobidega, käiakse reisimas ja kodus on abiks lapsehoidja, kes ka koristab, teeb süüa (täiskohaga). Väga tore perekond on.

Ja kogu see kamp koos lapsehoidjaga kütavad haagissuvilas mööda ilma v kuidas sinu näide peaks asjakohane olema?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka raha jalaga segada olema, et nii suure perega üldse ringi reisida..

No aga nad ei reisigi ju valge inimese kombel, vaid nagu kodutud. Sel viisil reisimine ei maksa teab mis palju. Peaasi, et ise õnnelikud sellises keskkonnas.

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga nad ei reisigi ju valge inimese kombel, vaid nagu kodutud. Sel viisil reisimine ei maksa teab mis palju. Peaasi, et ise õnnelikud sellises keskkonnas.

Näen sinu jutus kadedust. Kodutusest on asi kaugel. Inimesed tahavad ennast proovile panna. Võrreldes “Imikuga metsas” pole nende seiklus mingi avantüür. Kui kaubik oleks näit Saksamaal katki läinud, poleks ka midagi katki, kui raha olemas nii teise liiklusvahendi kui bussipiletite jaoks. Nad on pealtnäha rõõmsad ja ei korralda midagi üliinimlikku

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaubik oleks näit Saksamaal katki läinud, poleks ka midagi katki, kui raha olemas nii teise liiklusvahendi kui bussipiletite jaoks.

Ei tea, kas kaubik läkski päriselt ühe vanaema kodumaja juures katki või oli see osa lihtsalt saate huvides sisse kirjutatud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses osas oli mingi adopteerimise jutt, aga kuulasin poole kõrvaga ja jäi tähelepanuta – kas neil on osad lapsed adopteeritud?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses osas oli mingi adopteerimise jutt, aga kuulasin poole kõrvaga ja jäi tähelepanuta – kas neil on osad lapsed adopteeritud?

Ei. Nad kaalusid, aga siis said ikka enda omad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peab ikka raha jalaga segada olema, et nii suure perega üldse ringi reisida..

No aga nad ei reisigi ju valge inimese kombel, vaid nagu kodutud. Sel viisil reisimine ei maksa teab mis palju. Peaasi, et ise õnnelikud sellises keskkonnas.

Mismõttes kodutute kombel? Neil on ju öömajad igaks ööks, ega nad bussis ei maga. Ja see pole tegelikult väga odav lõbu. Et Hispaaniasse kohale jõuda, kulub palju päevi – lastega ju kogu aeg ei uha, nemad vajavad liikumist ja meelelahutust vahepeal. Me oleme kalkuleerinud (pole küll 7 last), et autoga tuleb kallim kui sihtpunkti lennates. Just see teekond edasi-tagasi. Kütus, toit, öömajad jne. Aga muidugi on autoga põnevam.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga huvitav saade. Tundub meeldiv pere ja lapsed ka toredad ning asjalikud. Mina ei suuda vahepeal oma ühe lapsegagi poes käia ja nemad lähevad seitsmega ringreisile. Respekt.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tahaks edasi ka vaadata, tõesti imetoredad inimesed tunduvad. Kuigi ma ei kujuta ette, kuidas sellised üsna pisikesed rahmeldised sellise aja suudavad autos paigal istuda, nii pikk reis on endalegi tüütu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses osas oli mingi adopteerimise jutt, aga kuulasin poole kõrvaga ja jäi tähelepanuta – kas neil on osad lapsed adopteeritud?

kaalusid aga siis oli “ups” ja läks jälle edasi

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga huvitav saade. Tundub meeldiv pere ja lapsed ka toredad ning asjalikud. Mina ei suuda vahepeal oma ühe lapsegagi poes käia ja nemad lähevad seitsmega ringreisile. Respekt.

Ära unusta ,et lisaks on ju veel koer(minu oma küll tunde seal väikses ruumis ei oleks nõus olema),kass ,merisiga ja ma ei märganud kas veel mõni loom !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4268796: Väga huvitav saade. Tundub meeldiv pere ja lapsed ka toredad ning asjalikud. Mina ei suuda vahepeal oma ühe lapsegagi poes käia ja nemad lähevad seitsmega ringreisile. Respekt. Ära unusta ,et lisaks on ju veel koer(minu oma küll tunde seal väikses ruumis ei oleks nõus olema),kass ,merisiga ja ma ei märganud kas veel mõni loom !

Koer ei läinud reisile minu meelest.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4268796: Väga huvitav saade. Tundub meeldiv pere ja lapsed ka toredad ning asjalikud. Mina ei suuda vahepeal oma ühe lapsegagi poes käia ja nemad lähevad seitsmega ringreisile. Respekt. Ära unusta ,et lisaks on ju veel koer(minu oma küll tunde seal väikses ruumis ei oleks nõus olema),kass ,merisiga ja ma ei märganud kas veel mõni loom !

Koer ei läinud reisile minu meelest.

see suur ei läinud, aga mingi väike minu meelest  pidi minema. nad raäkisid ju, kui jama oleks hakata uusi majutusi otsima, kui midagi nihkesse läheb ja siis oli nimetatud ka väike koer.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin kunagi reisil, kus oli üks ema vist 6 lapsega. Imetlesime kõik seda peret, kui hoolivad ja abivalmid lapsed olid. Piinlik oli kohe enda pärast, kes ühe lapsega hakkama ei saanud. Kui buss peatus, kohe läksid vanemad lapsed, võtsid asjad, tegid lahti käru väiksema jaoks, ema pani lapse kärusse. Ema oli hästi rahulik, tasakaalukas, lapsed kõik kenasti riides, asjalikud.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4268796: Väga huvitav saade. Tundub meeldiv pere ja lapsed ka toredad ning asjalikud. Mina ei suuda vahepeal oma ühe lapsegagi poes käia ja nemad lähevad seitsmega ringreisile. Respekt. Ära unusta ,et lisaks on ju veel koer(minu oma küll tunde seal väikses ruumis ei oleks nõus olema),kass ,merisiga ja ma ei märganud kas veel mõni loom !

Koer ei läinud reisile minu meelest.

vaata saates kui ta sinna taha seda raami ehitab ja räägivad et siiapoole raami alla tuleb kassi puuri koht ja teisepoole koera oma ja proovivad kas koer ära mahub.Just suurt koera passitavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses osas oli mingi adopteerimise jutt, aga kuulasin poole kõrvaga ja jäi tähelepanuta – kas neil on osad lapsed adopteeritud?

kaalusid aga siis oli “ups” ja läks jälle edasi

Sa vist ei kuulanud, mida nad rääkisid. Mingit “upsi” polnud, täiesti teadlikult otsustasid ise viimased saada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeskujuks kõikidele peredele ju. Eesti loomapidamisekultuur on ju tegelikult üsna kehv ja antud pere on haruldus.

Paljud jätavad lemmikloomad iga suva põhjuse pärast maha.

 

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Segasummasuvila ratastel