Esileht Kodunurk Seinakate koridori

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Seinakate koridori

Postitas:

Hetkel on seal struktuurkrohv, mis on värvitud. Väga kõverad seinad on.
Millised variandid on ilusaid seinu saada, kui krohvimise ja pahteldamisega tegeleda eriti ei tahaks?

Kas on mingit kleebitavat materjali, mida otse värvitud pinnale kleepida? Koridor ise on väike, seina pinda umbes 10m2 kokku.

Ühes kohas nägin kunagi ammu tapeedilaadset materjali, mis tundus üsna paksust materjalist, nagu tellisemuster ja hästi pehme, huvitav, kas taolist leiaks tänapäeval.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 21:52; 13.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda tellist ja ka muid nö pilte on Bauhofis, tapeetide juures ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et mingi pilttapeet näeks parem välja kui struktuurkrohv, eriti veel kõvera seina peal. Ma pigem suhtuks loominguliselt sellesse koridori, las ta olla vähem kõver. Värvi mingit lahedat värvi parem.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tellisemustriga tapeedilaadne toode näeb väga odav välja

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 22:31; 14.05 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tellisemustriga tapeedilaadne toode näeb väga odav välja

Tapeedilaadne selles mõttes, et arvan, et see oli algselt rullis nagu tapeet. Need ehituspoodides nähtud plastik?! kattega paneelid pole kuidagi sarnased.
See oli selline paksem materjal, need ruudukeste osad olid nagu padjandid, hästi reljeefne, oluliselt paksem materjal kui ükskõik milline tapeet. Käe all mõnusalt pehme ja veits kummine. Meenus just see materjal, kuna selline paksus kataks vb ebatasasusi paremini.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 21:52; 13.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtlen, et kuidas sa midagi struktuurse seina peale kleebid, kas see jääb kinni? alus peaks ikka sile olema.

Aga soovitada – vaata ebays on mingid tellisesarnased kleebitavad. Minu arvamus muidugi ,et suht kole 😛see

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bambustapeet.
Saab seina kleepida nii horisontaalselt kui vertikaalselt (st kas tahad visuaalselt kõrgema või laiema ruumi efekti), varjab mõnevõrra seina ebaühtlusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, et mingi pilttapeet näeks parem välja kui struktuurkrohv, eriti veel kõvera seina peal. Ma pigem suhtuks loominguliselt sellesse koridori, las ta olla vähem kõver. Värvi mingit lahedat värvi parem.

Just 100% minu mõte ja sama tahtsin ka kirjutada ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead silmas vist klaaskiudtapeeti. Seda olen näinud ülevärvituna. Osades poodides on nime all – ülevärvitav seinakate, mingid taolised tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõvera seina “remontimine” ei tea mis juraga ei tee asja paremaks. Tulemus on ikka s,tt.
Miks sirgeks teha ei taha?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tellisemustriga tapeedilaadne toode näeb väga odav välja

Tapeedilaadne selles mõttes, et arvan, et see oli algselt rullis nagu tapeet. Need ehituspoodides nähtud plastik?! kattega paneelid pole kuidagi sarnased.

See oli selline paksem materjal, need ruudukeste osad olid nagu padjandid, hästi reljeefne, oluliselt paksem materjal kui ükskõik milline tapeet. Käe all mõnusalt pehme ja veits kummine. Meenus just see materjal, kuna selline paksus kataks vb ebatasasusi paremini.

Ma saan aru, millist sa mõtled ja need näevad enamasti väga odavad ja maitsetud välja. Mul oli kunagi üürikorteri köögis selline, mitte küll tellisemustriga, aga pehme ja kummine. Mingit kaasaegset tulemust sellega ei saa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 22:31; 14.05 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigipalju tasandab vedel tapeet, aga kujutan ette, et see on õudne jändamine kui enamvähem sirgeks saada. Olen näinud kasutatud ka sellist ja sinu kirjelduse järgi just seda seinapaneel või seinaplaat Natuke jännates saab väga toon-toonis, täpse joonisega kui vaja ja ilusa tulemuse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead siiski alustama sellest, et see vana krobeline krohv maha lihvida ja sein sirgeks teha, kõige lihtsam on kipsplaat peale.

Ja siis edasi vaatad ise, mis rohkem meeldib, kas värvid lihtsalt ära või paned mingi tapeedi, mida saab pesta.

Mina ise eelistan esikus tapeeti värvile, seda on vajadusel palju parem puhastada.

Kuni sul on sein kõver, siis kata millega tahad, ikka jääb imelik. Kindlasti ma ei soovita neid värvitavaid kiudtapeete, need on kõige ebameeldivamad üldse. Krobeline, korjab tolmu, puhastada raske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud kasutatud ka sellist ja sinu kirjelduse järgi just seda seinapaneel või seinaplaat Natuke jännates saab väga toon-toonis, täpse joonisega kui vaja ja ilusa tulemuse.

Nende seinapaneelidega saab küll ilusa tulemuse, aga pead arvestama, et enne on sul vaja sinna krohvseina saada mingid liistud,kuhu külge sa need kinnitad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud kasutatud ka sellist ja sinu kirjelduse järgi just seda seinapaneel või seinaplaat Natuke jännates saab väga toon-toonis, täpse joonisega kui vaja ja ilusa tulemuse.

Nende seinapaneelidega saab küll ilusa tulemuse, aga pead arvestama, et enne on sul vaja sinna krohvseina saada mingid liistud,kuhu külge sa need kinnitad.

Liistu seinapanek pole kuigi keeruline. Meie panime samuti esikusse kus on mitte lausa kõverad vaid pole loodis krohvitud kiviseinad. Mõni koht läks allapoole nagu tahapoole, teine jälle vastupidi. Mees kinnitas liistud kruvidega ja vajadusel pani mõnesse kohta vist penoplastist tüki liimiga vahele toeks. Paar tundi jändas ja valmis. Kõveramate seintega tuleb liistule kohta valida ja vajadusel paneele mõõtu lõigata. Materjali kulu on muidugi suurem, aga tulemus peaks vaeva tasuma. Pealegi pole nad nii üle mõistuse kallid ka, TA kaetav pind pole nii suur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tellisemustriga tapeedilaadne toode näeb väga odav välja

Tapeedilaadne selles mõttes, et arvan, et see oli algselt rullis nagu tapeet. Need ehituspoodides nähtud plastik?! kattega paneelid pole kuidagi sarnased.

See oli selline paksem materjal, need ruudukeste osad olid nagu padjandid, hästi reljeefne, oluliselt paksem materjal kui ükskõik milline tapeet. Käe all mõnusalt pehme ja veits kummine. Meenus just see materjal, kuna selline paksus kataks vb ebatasasusi paremini.

“Mõnusalt pehme ja veits kummine” tellis näebki odav ja vanamoodne välja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Seinakate koridori