Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sekretär-assistenditöö palk 450 eurot?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Sekretär-assistenditöö palk 450 eurot?

Postitas:

Uurin, kel kogemusi, kas 450 eurot kätte on sekretär-assistendi töö eest vähe või palju…. töö käiks E-R, 8 tundi päevas. Töö seisneb ka klientidega pidevas suhtlemises ja osalises müügitöös.

Või mis tööd teie teete, ja milline on palganumber kätte? Kuidagi nii ebavõrdsed on need palgad, et ei saa enam aru, kas oleks lihtsam minna kuskile müüjaks ja kõik, või vastutama ja tegutsema sellise raha eest.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:14; 21.03 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju? Sellise raha eest seda tööd ei teeks (liiga palju sebimist ja asjaajamsit)ja panna ennast kinni esm-reede. Pigem siis selle tasu eest läheks juba kuhugi lihtsalt teenindajaks, nt vahetustega. Aga eks inimestel erinevad soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda sellisel ametikohal? Kusagile müüjaks saab alati minna, mingi aeg võiks ikka sellel tähtsamal ametikohal vastu pidada, siis näeb ka CV tulevikus parem välja. Müüjatöö on minu arust lisaks märgatavalt raskem ja seal nagu eriti uusi tutvusi (klientidega) ei loo.

Tõesti meil sai enamvähem samade tööülesannetega inimene 750 neto+40%tulemustasu aga kusagilt peab ju alistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida sa pikemas perspektiivis saavutada tahad. Kusagil vahetustega teenindajana võib tõesti natuke rohkem kätte teenida, aga mingit erilist arenguvõimalust selles vaevalt on. Ja kas sulle vahetustega ja nt öisel ajal töötamine üldse sobiks (me ju ei tea, kas sul olemas lapsed, kelle jaoks sa õhtuti pead olemas olema jne)?

Kui on töö, millest sul midagi võimlik õppida, millest hiljem kasu ja rahaliselt hetkel vähegi kannatab, siis valiksin pigem selle. Ning siis saadud kogemuste põhjalt proovikisin kas samas ettevõttes või kusagil mujal edasi pürgida.

Mu üks sõbranna samamoodi virises sellise palga pärast mõned aastat tagasi. Tõde oli see, et tal polnud mingit 8-5 töö kogemust, rääkimata valdkonna spetsiifikast või haridusest (kunstialane kõrgharidus küll, aga selles valdkonnas ta rakendust ei leidnud). Ja siis olid kõik naa pahad, et talle paremat palka ei pakkunud. No miks peaks keegi ilma kogemuseta inimesele praeguses situatsioonis pakkuma rohkemat, täielikult teadmata, mida see inimene ettevõttele reaalselt pakkuda suudab.

Ise käisin samuti päris alguses naljapalga eest tööl (jah, palju keeli suus ja oleksin kindlasti sellel ajal kuskil ettekandjana rohkem teeninud)- aga koht oli selline, et õppisin ja sain sealt tohutult kogemusi. Nii, et juba 2 aasta pärast liikusin edasi täpselt 3.5 korda suurema palgani ning sealt veel edasi sain endale valida tööd ja pereelu väga hästi tasakaalus hoidva koha, kus palk ilus ja tööaeg paindlik.

Nii et vaata asja selle nurga alt ka :). Kui selgub, et müügitöö sulle sobib, siis on tegelikult arenguvõmalusi palju- mul paar tuttavat, kellele see jube hästi sobib ja no ikka maru kenasti elavad. Ja nemad muide alustasid miinimumpalk+ tulemustasu ja see viimane oleks võinud vabalt ka 0 olla ja alguses vahel oligi. Ise ma aga näiteks üldse müügimehe tüüpi pole, aga selle teadasaamiseks pidin ka alguses proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud ametis juba 5 aastat, nimelt palka vähendati, kuna firmal olla \”rasked ajad\” ja muidu olevat ennem ikka selle ameti kohta liiga suurt ja head palka saanud, aga kahtlane tundub see kõik, Endast niipalju, et kõrgharidus veel lõpetamata, inglise keel suus, tegu pole ka puhtalt müügitööga, ka kodulehe ja andmebaaside haldamisega.. et aeg kulub tööl kiiresti, teha on palju. ise muidugi näen et antud firmas puudub arenguvõimalus, sein on justkui ees – kui kõrgharidus pooleli, siis ei võta sind keegi tööle. Olen noor 28 aastane, ise end nn üles töötanud, kukil liising, ja õppelaen, üürikorter pealinnas, osati olen uhke et saan nn hakkama, vanemad elavad maal, ja neist mulle kasu pole. Ülikool pooleli, sest ei jäänud aega enam töö kõrvalt tegeleda õppimisega, ülikool asus teisel pool eestit, ei jagunud raha et käia loengutes, vaja oli tööd teha ja toitu osta. EI ole kunagi olnud liiderlik ega raiskaja, olen püüdnud end lapsepõlve kammitsaist välja rabeleda, ja nüüd tööandjalt selline pauk, tunnen end nagu mustas augus, kus aeg ja energia kulub, aga sisse ei tule midagi, olen suhtes mehega, planeerime peret, aga nüüd ei tea enam kas veame välja, mees jäi ka saatuse tahtel just töötuks…
oeh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:14; 21.03 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ettvõttes saab assistent 700eur kätte, lisaks kompensatsioon telefoni ja auto kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen müüja riietepoes ja saan ka 400-450 iga kuu igal juhul+ siis müügiboonus, kui tuleb. lagi on siiani olnud 560 kätte. no 500 peaks ikka olema sul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uurin, kel kogemusi, kas 450 eurot kätte on sekretär-assistendi töö eest vähe või palju…. töö käiks E-R, 8 tundi päevas. Töö seisneb ka klientidega pidevas suhtlemises ja osalises müügitöös.

Või mis tööd teie teete, ja milline on palganumber kätte? Kuidagi nii ebavõrdsed on need palgad, et ei saa enam aru, kas oleks lihtsam minna kuskile müüjaks ja kõik, või vastutama ja tegutsema sellise raha eest.

Aitäh![/tsitaat]
tallinnas ehk tõesti vähe, mujal eestis täiesti tavaline. tartus näiteks pakutakse 350 kuni 500 enamasti. väiksemates kohtades olen kuulnud, et tavaline on miinimum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb tõesti asukohast. Võrus oleks see ilmselt päris hea tulemus. Tallinnas aga mitte.

inimlikus mõttes on see kindlasti väike palk. minu töökohas Tartus (riigiasutus) on sekretäri ülesandeid täitval inimesel u sama palk.

samas… nende oskuste põhjal, mis üles lugesid, pole sul tegelikult mingit erioskust (või haridust), mis palka tõstma peaks. mitte paha pärast, aga sarnaste oskustega inimesi on palju. ehk oleks abi enesetäiendamisest ja mingi lisaboonus oskuse juurde õppimisest? 🙂 seda enam, et sa tegelikult pole ka ise enam rahul ja tahaksid edasi liikuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]samas… nende oskuste põhjal, mis üles lugesid, pole sul tegelikult mingit erioskust (või haridust), mis palka tõstma peaks. mitte paha pärast, aga sarnaste oskustega inimesi on palju. ehk oleks abi enesetäiendamisest ja mingi lisaboonus oskuse juurde õppimisest? 🙂 seda enam, et sa tegelikult pole ka ise enam rahul ja tahaksid edasi liikuda.[/tsitaat]

ma mõtlesin ka, et ülikool pooleli ja inglise keel suus ja kõik? sellise cv-ga inimene peaks olema õnnelik, et tal mingigi töö on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uurin, kel kogemusi, kas 450 eurot kätte on sekretär-assistendi töö eest vähe või palju…. töö käiks E-R, 8 tundi päevas. Töö seisneb ka klientidega pidevas suhtlemises ja osalises müügitöös.

Või mis tööd teie teete, ja milline on palganumber kätte? Kuidagi nii ebavõrdsed on need palgad, et ei saa enam aru, kas oleks lihtsam minna kuskile müüjaks ja kõik, või vastutama ja tegutsema sellise raha eest.

Aitäh![/tsitaat]

soovitan ülemusele öelda, et kui soovid seelikut ja sukki näha, siis sura aga palgale juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sekretär-assistenditöö palk 450 eurot?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.