Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sekretäri või müügiassistendi palk Tartus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Sekretäri või müügiassistendi palk Tartus

Postitas:

Tere, tartlased! Olen kolimas Tartusse ja loodan leida tööd sekretäri või müügiassistendina, aga mul puudub info, kui suured võiksid palgad sellisel alal Tartus olla. Vanas kohas sain samal ametikohal palka ca 800.- eur netos. Tartus loodetavasti palgad tibake kõrgemad või siis ka mitte? Kes töötavad samal alal, siis palun andke nõu, kas nt 1000.- neto oleks palju/vähe tahetud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

800 on tartus väga hea palk, võid alati proovida, aga jah…Sellised ametikohad sobivad tihtipeale ka tudengitele, seega konkurents tihe ja palgad all…
Tartu palgatase kontoritöödel on suhteliselt madalad

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mis palgad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb muidugi palju ka firmast. Mina töötan Tartus sellel ametialal ja palk 1300 neto. Arvasin ise et Tallinnas on palgad kindlasti kõrgemad, sest 800 tundub Tallinna kohta ikka väga kehv. Üldiselt peaks Tartus ikka madalamad palgad olema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:53; 28.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolimas Tartusse ja loodan leida tööd sekretäri või müügiassistendina, aga mul puudub info, kui suured võiksid palgad sellisel alal Tartus olla.

Mis põhjusel Tartusse kolid, kui töö ja palkade osas on segadus? Arvestades suurt tudengite hulka, palku ja kinnisvara hindu, siis on need tasakaalust väljas. Ikka ja jälle imestan, kelle jaoks arendatakse uuselamurajoone, ehitatatakse Tartu kanti uusi kortereid, eramaju? Inimesi ja töökohti ei ole massiliselt juurde tulnud. Kui rahvaarv on stabiilne või isegi langenud, siis kellega täidetakse vanad majad, korterid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb tööülesannetest ja nö kohustustest, töökaaslane tuli katseajale 600 netopalgaga, millest paari aastaga on saanud ~1000 neto. Aga kohustusi ja vastutust ka rohkem kui sekretäril.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keskeltläbi 700-900 bruto
sellest kõrgema saamiseks on mingid lisaülesanded (raamatupidamine, personalitöö jms)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 14:02; 26.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan Tallinnas sekretärina suures ettevõttes ja sekretäri palk on olnud siin 600-700 neto. Ei saa reeglina sekretärid paremat palka kahjuks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:53; 03.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müügiassistent Tallinn 1250,- neto

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müügiassistent Tartus suures firmas, 1400 netos

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolimas Tartusse ja loodan leida tööd sekretäri või müügiassistendina, aga mul puudub info, kui suured võiksid palgad sellisel alal Tartus olla.

Mis põhjusel Tartusse kolid, kui töö ja palkade osas on segadus? Arvestades suurt tudengite hulka, palku ja kinnisvara hindu, siis on need tasakaalust väljas. Ikka ja jälle imestan, kelle jaoks arendatakse uuselamurajoone, ehitatatakse Tartu kanti uusi kortereid, eramaju? Inimesi ja töökohti ei ole massiliselt juurde tulnud. Kui rahvaarv on stabiilne või isegi langenud, siis kellega täidetakse vanad majad, korterid?

Tartu on tõmbekeskus kogu Lõuna-Eestile ja ega Tartu töökohad piirdu ainult madalavõitu palkadega kontoritööga, ikka muud on ka ja üsna mitmesugust. Tudengihordid on tegelikult siin väiksemaks jäänud ja 8-17 kontoritöö on asi, mis tudengile kohe üldse ei sobi, nii et tudengeid naljalt sellistele kohtadele kandideerimas pole.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Tartus on palgad madalad. Ilmselt keskmine on 800-900 bruto kontoritööl. Kindlasti võib hea õnne ja oskustega ka rohkem saada, aga siis mitte sekretäritööga, vaid teedki midagi lisaks nt müük vmt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 07:38; 26.06 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju tööülesannetest. Raske oleks küsida 1000 eurot netos töö eest, kus ülesandeid on vähe. Minul oli eelmises töökohas ülesandeid palju, lisaks assistendi tööle tegelesin ka turundusega ja palk oli 1100 eurot netos. Täna töötan teises ettevõttes, kus tööülesandeid on veidi vähem ja palk ka seega väiksem, brutopalk on 1250 eurot. Samas on töö mõttes olemine parem, ei ole nii suurt pinget peal.
Kui kandideerisin erinevatele töökohadele, siis kaks aastat tagasi pakuti ühes mainekas advikaadibüroos 600 eurot netopalgana, ühes teises suures ettevõttes öeldi, et 800 netos on nende jaoks liiga palju. Noh, mina arvan, et igaüks müüb ennast täpselt sellise raha eest, mille vääriliseks ennast peab. 1000 eurot netopalgana on võibolla koge alguses palju tahetud, katseajal ilmselt pakutakse vähem palka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 11:26; 26.06 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus tõesti arvestatakse palka igal pool netos?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus tõesti arvestatakse palka igal pool netos?

Lihtsam oleks kalkulaatoriga iga vastuse korral brutost netosse arvestada?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus tõesti arvestatakse palka igal pool netos?

Palga saaja jaoks on ju lihtsam rääkida netopalgast. Brutopalgast räägitakse siis, kui on jutt maksude arvestamisest.
Mul on olnud isegi tööleping, kus palga suurus oli netos märgitud.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 11:26; 26.06 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan, mis 600-800 bruto… iga toidupoe müüja saab ju ka rohkem või vähemalt sama palju.
Ise Tallinnas müügiassistent ja palk olnud 1000-1500 neto.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist kontoritööd on Tartus raske saada. Palk on enamasti väike ja konkurents suur.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan, mis 600-800 bruto… iga toidupoe müüja saab ju ka rohkem või vähemalt sama palju.

Ise Tallinnas müügiassistent ja palk olnud 1000-1500 neto.

tartu toidupoe müüja saab paraku 600-700 brutos ning erinevalt kontoritöö e-r 8-17 töötamisest on tööl igal nädalapäeval kuni pea südaööni

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 14:02; 26.06 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist kontoritööd on Tartus raske saada. Palk on enamasti väike ja konkurents suur.

Jah, see on õige. Ka selle 800 brutoga on ühele kohale meeletu kandidatuur. Keskeltläbi 60 inimest kohale. Osad küll kindlasti palka kuuldes loobuvad, aga ülejäänuid valida küll ja küll. Ühes kohas, kus oli kontoritööl palk kirjas ja see oli u 1300 bruto, oli kandidaate 400.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 07:38; 26.06 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on palgad nii nirud? Ja Tartu lähivallad otsivad töötajaid tikutulega taga, ja kusjuures kõrgema palga peale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 20:02; 27.06 20:39; 03.07 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kandideerisin erinevatele töökohadele, siis kaks aastat tagasi pakuti ühes mainekas advikaadibüroos 600 eurot netopalgana, ühes teises suures ettevõttes öeldi, et 800 netos on nende jaoks liiga palju. Noh, mina arvan, et igaüks müüb ennast täpselt sellise raha eest, mille vääriliseks ennast peab. 1000 eurot netopalgana on võibolla koge alguses palju tahetud, katseajal ilmselt pakutakse vähem palka.[/quote]

Mina töötangi sellises mainekas advokaadibüroos sekretärina ja neto on 650. Tööle kandideerides oli lihtsalt selline olukord kus olemasolevast kohast tahtsin nii kiiresti lahkuda kui võimalik. Seal oli muidu märksa kõrgem palk ja muud hüved mis hetkel puuduvad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on palgad nii nirud? Ja Tartu lähivallad otsivad töötajaid tikutulega taga, ja kusjuures kõrgema palga peale.

Kas sinna otsitakse sekretäre?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 18:17; 03.07 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on palgad nii nirud? Ja Tartu lähivallad otsivad töötajaid tikutulega taga, ja kusjuures kõrgema palga peale.

Kas sinna otsitakse sekretäre?

Erinevaid kontoritöötajaid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 20:02; 27.06 20:39; 03.07 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähivallad, linnavalitused jms asutused küll nüüd mingit erilist palka ei maksa sekretäridele. Üllataval kombel just sellised asutused võivad maksta väga ebareaalselt vähe palka, oleneb muidugi ka ametist. Samas minu teada ei saa ka poemüüjad sekretäri palka. Vaevalt et poed on nüüd hakkanud 400 eurot rohkem maksma kahe aastaga, seega ei tasu ajada sellist jura. Tavaline tunnipalk teenindajal on 3,50 bruto, (paljudel ka alla selle)arvutage ise kogupalk. (pean silmad toidupoode, kohvikuid)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:53; 28.06 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tartus tõesti arvestatakse palka igal pool netos?

Palga saaja jaoks on ju lihtsam rääkida netopalgast. Brutopalgast räägitakse siis, kui on jutt maksude arvestamisest.

Mul on olnud isegi tööleping, kus palga suurus oli netos märgitud.

Täielik absurd. Neto võib sama brutopalga juures inimeseti ju erineda. Ainult brutopalga puhul saab inimene aru, kui palju tema neto oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täielik absurd. Neto võib sama brutopalga juures inimeseti ju erineda. Ainult brutopalga puhul saab inimene aru, kui palju tema neto oleks.

Millest sa aru ei saa? Kui tööandja on nõus lepingusse neto märkima, ju siis garanteerib, et konkreetne inimene selle ka saab, kasvõi muutuvate tingimuste (tm vaba miinimum jne) korral. Mitte tavapärane, aga mitte ka absurdne ette kujutada

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, mis 600-700 eurosest palgast te siin räägite.
Mina töötan müüjana Tartus (mitte küll toidupoes, aga müün selliseid suuremaid esmatarbekaupu) ja isegi mina sellise ametikohaga saan umbes 1000 kätte, oleneb kuust. Tööaeg E-R.
Kuskile sekretäriks küll ei läheks mingi 600 euro eest, naised ärge hinnake ennast nüüd nii madalalt ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, mis 600-700 eurosest palgast te siin räägite.

Mina töötan müüjana Tartus (mitte küll toidupoes, aga müün selliseid suuremaid esmatarbekaupu) ja isegi mina sellise ametikohaga saan umbes 1000 kätte, oleneb kuust. Tööaeg E-R.

Kuskile sekretäriks küll ei läheks mingi 600 euro eest, naised ärge hinnake ennast nüüd nii madalalt ka.

Vaevalt sa kassapidaja oled kui tööaeg on E-R.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:53; 03.07 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööandja on nõus lepingusse neto märkima,

Päris lahe kui märgib mingi numbri, mida loll töötaja peab netoks ja tööandja brutoks
(3) Kokkulepitud töötasust arvestatakse maha töötaja maksukohustus ehk töötasust kinnipeetavad seaduses ettenähtud maksud ja maksed. Töötasu makstakse rahas.
Link kah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 18:17; 03.07 14:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Sekretäri või müügiassistendi palk Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.